Pilates

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 30. Jan. 2010 16:41

Mau razmislam, da bi se upisala na pilates nekje u Lj. A lohk kera kej priporoci? Trenutno se odlocam med Sokol (vic al pa tivoli) pa Fit&fun. Ksne izkusnje?
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 03. Apr. 2010 21:35

Meni je bil pilates kar naporen, a to me ni tako zmotilo, kot dolgočas. Bolj sta mi všeč joga in aerobika (pilates po aktivnosti uvrščam med njiju - nekakšna mešanica).
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 05. Sep. 2010 10:59

legally blonde napisal/-a:Mau razmislam, da bi se upisala na pilates nekje u Lj. A lohk kera kej priporoci? Trenutno se odlocam med Sokol (vic al pa tivoli) pa Fit&fun. Ksne izkusnje?


tanergija v Ljubljani - Hacquetova ulica (pri glavni bus postaji)
Jaz sem z njimi zelo zadovoljna :) Lahko poskusiš - prvič je tako ali tako zastonj.
:)


Mene pa zanima tečaj za vaditelja pilatesa. Sem namreč mnenja da ti taka diploma vedno lahko pride prav. In ker se zdaj že pol leta redno ukvarjam s pilatesom sem razmišljala v tej smeri.
Mogoče katera ve kaj v zvezi s tem?
Don't worry, be happy!!
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 20. Sep. 2010 20:52

A pa se vam zdi kvaliteta pilatesa, ki ga izvajate doma enaka kvaliteti v športnih centrih? Jaz sem si prvo kupila knjigo za pilates, a priznam, da ni bilo nič iz tega. Se mi zdi, da je čisto nekaj drugega, če je vadba vodena.
Kako pogosto hodite na pilates? Kakšne so cene? Po kolikem času vidite rezultate? Kako daleč morate hoditi na vadbo?
Moram malo primerjat :)
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 24. Nov. 2010 17:37

vadba doma definitivno ni primerljiva vodeni vadbi. Nihče te ne more popravljat, pa še doma se ne potrudiš tako zelo kot v skupini. Vsaj jaz doma zelo hitro odneham, tam pa še vsi držijo, tako da se tudi sama še malo potrudim pa držim. Če delam sama delam vse bolj hitro in površno + delam bolj kot ne samo vadbe, ki so mi bolj všeč.
Drugače pa jaz hodim 1× tedensko. Sem pa rezultat opazila po kakih 4 vadbah, ko so se moje mišice vidno okrepile. Sicer ne v smislu, da bi kaj shujšala ali kaj takega, ampak sem dobila hrbtne, trebušne in biceps mišice.
Don't worry, be happy!!
neznankan
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 502
Na forumu od: 29. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a neznankan » 04. Dec. 2010 21:00

Saj shujšaš ne s pilatesom. Vsaj naša vaditeljica tko pravi. Si pa izboljšaš držo in mišice. Drugač je pa čist neki druzga vodeno kot doma delat ene vaje. Sploh pa je važno kako dihaš in to pravilno lahko izvajaš res le pod nadzorom.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 04. Dec. 2010 23:00

Neki casa sm doma delala, ampak to itak ni blo nicemur podobno, ker te noben ne popraula. Zdej sm bla pa enkrat na vodeni vadbi, kjer je blo sicer fajn, so me nasledn dan kr misice bolele, sam men je blo toooook dougcas, prou skos sm sam na uro gledala :/ mogoce bom sla se kdaj, sam zaenkrat rajs na ksno drugo vodeno vadbo hodm.
Live. Love. Surf.
breza28
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 27. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a breza28 » 25. Nov. 2011 14:22

Kje lahko kupim žogo za pilates? Nikjer jo ne najdem :( Ne mislim uno ta malo ta težko ali pa uno za sedet, ampak uno ta mehko za v roke?
sandra3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 12. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a sandra3 » 01. Feb. 2012 11:18

Naroči jo prek spleta, če jo ni drugje. Jaz vem, da sem jo dobila.
Bolj vprašanje je če jo boš res uporabljala ker moja recimo počiva.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 01. Feb. 2012 15:31

legally blonde napisal/-a:sam men je blo toooook dougcas, prou skos sm sam na uro gledala :/

OMGGG men tud! Pa na jogi isto!!
Sem pa začela zdej doma delat mal pop pilates na you tubu, tko, po par videov, če že ne grem laufat. Je kr ok.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 24. Maj. 2012 11:50

Če katera izvaja pilates doma - katere videe uporabljate? Jaz že nekaj let gonim Winsor Pilates, ampak mi je ta ženska v tem času postala tako antipatična, da je videti ne morem več, poleg tega pa poznam vse videe že na pamet in bi rada kakšno spremembo.

Vem, da je dosti tega na internetu, zanima me, če obstaja kakšen še posebej dober/zanimiv program :)
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
sivkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sivkica » 27. Jun. 2012 17:05

helou punce....kaj pa te vodene vadbe?...kasne maste izkusnje z ljubljanskimi "ustanovami"?..
nisem se se nikoli ukvarjala s pilatesom pa slisim da je fajn pa me zanima kaj priporocate?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 12. Jul. 2012 11:29

Priprocam, da se s cim drugim ukvarjas. Pilates je za zenske nad 50. Ce si mlada imas vec koristi od prakticno vsake druge vadbe razen joge.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 12. Jul. 2012 11:45

Em zakaj? Meni pa se zdi kar fajn za raztegniti pred normalno vadbo.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 12. Jul. 2012 13:48

Mahagonij napisal/-a:Priprocam, da se s cim drugim ukvarjas. Pilates je za zenske nad 50. Ce si mlada imas vec koristi od prakticno vsake druge vadbe razen joge.


ne vem kakšen pilates si ti delal, ampak pilates je lahko izjemno zahteven. če ga le delaš pravilno, dodaš kake žoge, trakove, obroče, glide...
Don't worry, be happy!!

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron