Pilates

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pistacija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 9. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a pistacija » 23. Sep. 2009 18:13

sunset21 napisal/-a:pilates nekak ni zame....rada imam bolj energične vadbe:)


tae bo?
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 24. Sep. 2009 8:40

pistacija napisal/-a:
sunset21 napisal/-a:pilates nekak ni zame....rada imam bolj energične vadbe:)


tae bo?


:) tudi, če bi bil gleženj ok.
mislila sem na freestyler, hot iron
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 01. Okt. 2009 12:14

evo,zdownloadala pilates for dummies. poskusila vse vaje. mislim da je stvar kar ok, mišice definitivno delujejo. sicer mi ni bilo ne vem kako težko, ker sem že tako v športu, in ni glih da bi začela iz nule. bom poskusila delat vsak dan, pa bomo vidli kako bo. bom vidla ju3, če bo musklfibr :D

ptidno telovadite bejbe :lol:
Suzieq
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 4. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzieq » 18. Okt. 2009 20:11

Pilates ni glih zanimiv, zna bit precej dolgočasen ampak je pa zakon, za oblikovat postavo pomoje skor ni bolšga:)
Včerajšnji dan je zgodovina, jutrišnji je skrivnost, današnji je darilo:)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 19. Okt. 2009 15:57

Jaz zdaj hodim, 2x-3x na teden. Je kr fajn, men ni nič dolgcajt :)
Sj se skos neki zajebavamo. Pa tista ena ura še prehitro mine včasih. No, bomo vidli po kakem mescu, če bo že kak rezultat.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
mitkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 98
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mitkica » 21. Okt. 2009 9:58

Jaz tudi hodim letos prvič...2x na teden in je super! Rezultatov sicer še ni, ampak jih niti ne pričakujem tako zgodaj. Čez par mesecev bi blo pa že fino videt kakšno spremembo :cool:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 21. Okt. 2009 17:57

jaz delam čez leto ponavadi vsak dan čez teden winsor pilates (po dvd-ju, tisto enourno vadbo za vse mišice, ki jo malo priredim). čez vikend sem 'fraj'. pa čez počitnice mi tudi ni nekaj ful, ker je večinoma prevroče. :oops:

je pa res, da delajo vse mišice, ki jih prav čutiš, če delaš pravilno. in res se da s tem super oblikovati postavo. ne sicer po tednu, mesecu, ampak vztrajnost se pa obrestuje.
jaz sem prav odvisna ratala od tega, in sem res vsak dan komaj čakala, da spet zvečer naštimam dvd in telovadba :cool:

letos pa kombiniram fitnes (v telovadnici) in pilates doma, čez kak mesec pa začnem še z aerobiko. :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 21. Okt. 2009 19:10

_Dakota_ napisal/-a:evo,zdownloadala pilates for dummies. poskusila vse vaje. mislim da je stvar kar ok, mišice definitivno delujejo. sicer mi ni bilo ne vem kako težko, ker sem že tako v športu, in ni glih da bi začela iz nule. bom poskusila delat vsak dan, pa bomo vidli kako bo. bom vidla ju3, če bo musklfibr :D

ptidno telovadite bejbe :lol:


sj ne d sm strokovnjak za pilates- sam prebrala sm v eni knjigi d se ne splača več kot 4krat na tedn delat pilatesa, k ni nobenga druzga učinka. vrjamm, pa d te ful vleče delat, kr men je tut ena redkih vadb k so mi všeč
Sara84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sara84 » 15. Nov. 2009 18:06

ej, če slučajno kero zanima - v mojem centru (glej pod http://www.tanergija.si) bojo 19. novembra spet imeli eno skupino za začetnike. Meni se zdi super, da se jim da skoraj sredi leta še eno šanso :)
Sara
Sara84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Sara84 » 15. Nov. 2009 18:10

Jaz sem res zadovoljna s tem načinom vadbe, delam tudi doma - poskušam čimvečkrat, ampak nikol se ne namatram tok kot v studiu.... Nočem koga užalit, ampak jaz ne bi mogla rečt, da je pilates pasivni način vadbe. Če ga delaš pravilno, te ful zmatra (in posledično okrepi), res pa je, da ga delaš na tleh in ne skačeš naokrog - kar je pa tud za kolena ok :schaf:
Sara
Uporabniški avatar
bekica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 18. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a bekica_ » 30. Nov. 2009 23:31

Jaz sem tudi po dolgem času začela znova z pilatesom. Za začetek sem kar si pobrala iz youtuba filmčke od Winsor pilates - 20 minute workout (vendar so razdeljeni v tri serije). Mogoče ima še kakšna predlog, za katero drugo verzijo pilatesa, ki je tudi dobra?

Sara84 kolikokrat tedensko pa ti izvajaš ta način vadbe ter koliko časa že izvajaš? Po kolikem času naj bi bili vidni rezultati?
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 02. Jan. 2010 11:20

Mene pa zanima, ce kdo dela pilates po knjigi in kateri? Gledam na netu mal to ponudbo knjig, pa vidim da jih je kar dost...nameravam kupit mami za darilo :)
barbkaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 234
Na forumu od: 14. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a barbkaa » 02. Jan. 2010 11:36

jaz sem si preko neta dol potegnila nekaj tek filmčkov in je bil v enem neki moški ki je kazal vadbe in trebušnjake in jaz sem vedno, ko sem gledala tisto se začela tak smejat, ker je moški poskušal vadbo prikazat tako enostavno, v obraz pa je bil cel rdeč in zašvican :D
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 03. Jan. 2010 11:06

A mi lahko svetujete, glede aerobike ali pilatesa? Zanima me kaj je bolš? Rada bi pridobila mišično maso, samo oblikovala bi rada postavo napr.tko k majo victoria's secret manekenke, ne full. Pa če se januarja vpišem a bo do poletja?
...Look but dont touch
Touch but dont taste
Taste but dont swallow...
Bellci
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 1. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Bellci » 23. Jan. 2010 16:35

do poletja bo valda.
Js mam srečo da po 14 dni pilatesa se mi ful pozna. Seprav kadar rabm shujšat lahka res zlo hitr shujšam -valda ne s stradanjem ampak s pilatesom.
samo na dolgotrajno mi pa nikol še ni uspelo (:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov