orbitrek

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 11. Feb. 2011 20:23

zdj mam orbitrek energetics
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 23. Avg. 2011 12:01

/\/\4t3j napisal/-a:Moj point je v tem, da ženske mislite, da če greste v fitnes, da potem pa boste naenkrat ful nabildane in nevem kaj še vse. Pa ne mi rečt, da to ni res, ker takšne bedarije človek sliši od vsake druge ženske.

Kako vem, da nimaš pojma?
Razmišljaš o nakupu orbitreka.....lol
To je vstran vržen denar. Zakaj?
Če imaš namen hujšat oz. oblikovat telo, potem pojdi laufat. Sploh zdaj, ko prihaja poletje...
Orbitrek: 300€
najkice za laufat:60€ + sončni vzhod/zahod gratis
nuff said


Hehe, js sm tut ženska in poleg tega, da se ukvarjam z miljon športi mam celo orbitrek - zakaj? Zato ker v najhujšem mrazu pozim al pa v dežju ne morem it tečt/na kolo/..., hočm pa usak dan športat - ja tut taki očitno obstajamo! Poleg tega sm pa očitno še tok glupa, d sm kupla orbitrek. No, upam, da dojameš poanto.

No, ni vse za vsakega, sam pri orbitreku je tko, da morš bit 100% prepričan, da ga boš uporablju. Mene vadba na njem po določenem času začne dologočast (vedno ko sm pa na njem pa prebijem gor cca 1,5 h), tko da ni šanse, da bi vadbo na njem izvajala še v kakih drugih letnih časih kt pozim, pa sm pa tja med letom, ko je lih dž. Morš bit zlo discipliniran, če ne bo sam obešalnik za cune. Ampak se mi pa ne zdi nikakor stran vržen denar, če veš, zakaj ga kupuješ. Osebno mi je tut vlik bolš kot sobn kolo, ker si na nek način bl aktiven (gibaš s celim telesom). Skratka, obritrek je super, sploh če si zadajaš neke višje cilje. Z njim ohranjam kondicijo tut pozim.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 10. Nov. 2011 0:15

orbitrek za domačo uporabo se da dobit že za 100eur, res da je mal bolj glasen od tistih za 300eur, ampak učinek na telo je enak. je pa tud manjši, tako da tud manj placa zavzame. js si ga dam itk pred tv, ga mam že ful doug časa, se še ni pokvaru, na vsake tok časa nardim pavzo z njim (recimo poleti), drgač pa zmer ko dežuje ga uporabljam, pozimi pa sploh prov pride. pa fajn je k si dejansko doma. ne rabš gledat kako si oblečen, a ti kej štrli čop, a maš kej znucane superge itd itd kokr bi recimo mogu če bi šou v fitnes al pa laufat itd. js včasih grem tud v pižami gor, delam pou ure in direkt pod tuš. v tem je prednost orbitreka, k si pač doma :wink: .
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 10. Nov. 2011 14:23

evva napisal/-a: ne rabš gledat kako si oblečen, a ti kej štrli čop, a maš kej znucane superge itd itd kokr bi recimo mogu če bi šou v fitnes al pa laufat itd.

hehehe. Če se greš ti v fitnes kazat, ne pomen, da smo vsi s tem namenom tam. Mene nič ne skrbi, če mi čop štrli, prav tako se ne obremenjujem, če se majica ne ujema s supergami :P

evva napisal/-a:js včasih grem tud v pižami gor, delam pou ure in direkt pod tuš. v tem je prednost orbitreka, k si pač doma :wink: .

Prednost delat v pižami? zakaj? Ker ima tvoja pižama antibakterijsko zaščito, ker se znoj hitro osuši in ker je "breathable"? Da o športnem modrčku in koristi le tega sploh ne govorim (če se ne motim, maš pa ti še dodatno vgradnjo v dojkah, tko da res ne bi smela v pižami delat :P). Ja res, prednost je, ker lahko treniramo kar iz postelje, direkt v pižami :roll: Kdo si je izmislil neumnost, kot je športna oprema...
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Nov. 2011 15:19

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 11. Nov. 2011 0:39

heheh posluš me ti wannabe Barbie girl :wink: - ne grem se v fitness kazat, grem telovadt (če že grem), to pa ne pomen, da mi je useen, če sm tm raskuštrana (kokr sm loh doma) al pa da mam roza pajkice, zravn pa oranžno majco! Ne glede na to s kerim namenom si tm, vseeno si v javnosti in men pač če sm v javnosti lih ni vseen kako zgledam, ne glede na to s kerim namenom sm tm, če tebi je, tudi ok, vsak ima pravico do svojega mnenja. Aha pa če smo že pr tem s kerim namenom hodm tja, v službo tud najbrž hodš z namenom iti delat, pa ti ni vseen kako zgledaš, ali pač?? :wink:
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 11. Nov. 2011 13:29

Po uri skakanja na orbitreku se pa res ne bom sekirala zarad štrlečih las. Ne vem no, moje so mokre, skuštrane, v faco sem rdeča. Kako pa ti treniraš, da zraven še na izgled paziš.....aja, sej vem, jih videvam po fitnesu (res je, še zašvicajo ne, ker to pač grdo zgleda).

V službi se od mene pričakuje urejenost, med vadbo pač ne. Med vadbo se je treba skoncentrirat na mišico, ki jo treniraš, ne pa čopka v ogledalu popravljat :P

Kako jst zgledam v fitnesu? Lasje spšeti v visok čop, na seb ene od treh tekaških pajkic, ki jih premorem (vse so črne :P), gor pa eno od 3 majc, ki jih mam rezerviranih za trening. In superge, tiste ta znucane, ker boljše šparam za tek (bolj noga trpi in je pomembna dobra obutev, v fitnesu sem lohk tud v japonkah). Torej, nič kombiniranja, vzamem tisto, kar je čisto, aja pa tri sekunde za poteg z glavnikom čez lase, preden jih spnem. Hudiča, res si moram orbitrek nabavit, moje življenje bo lažje. Pa še v pižami bom lahko. Jupiiii


PS jst tud doma ne oblečem roza pajkic in oranžne majce, tud skuštrana nisem, ker ne prenesem malomarnosti. Zjutraj se pač počešem, četudi ostanem doma. Ja, umijem se tud. :P :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 11. Nov. 2011 19:19

važn da si na fitnesu skuštrana, doma pa ne :D drgač pa tema je o orbitreku, o čemer sem tud napisala svoje mnenje, tko da mi ne rabš razlagat kako si oblečena, pa kok časa rabš da se počešeš, kr me (brez zamere) res ne zanima ;-) ...
v glavnm kokr komu paše, vsak gleda s svojga zornega kota, men se zdi orbitrek zlo praktičen, tud rezultati so, če ga res uporabljaš in ga priporočam vsem. Komur se ne zdi praktičen in uporaben, pa ga ne rabi met, njegova stvar in men prov dol visi za to :wink: .
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 12. Nov. 2011 8:16

evva napisal/-a: res ne zanima ;-) ...


NE beri pa boš vsem prišparala živčke ;)
Tud nas ne zanima kaj tebe zanima ;)
A vidiš začaran krog?
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 13. Nov. 2011 0:26

^^ tlinajst pa pou?? :lol:
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 13. Nov. 2011 7:24

12.6!

Dejansko greš komentirat nekoga z "nas ne zanima" in potem ko ti nekdo nakaža absurdnost tvojega commenta NE dojameš ironije...
KDO je tlinajst? :stick:
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 13. Nov. 2011 14:47

^^ :lol: v glavnem Orbitrek je zakon! :twisted:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Nov. 2011 16:57

^^pol pa bod več na njem pa manj na forumu! :twisted:
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 13. Nov. 2011 18:44

oh Johi, če bi (glede na primerjavo števila najinih postov :twisted: ) bil ti manj na forumu kot jaz, bi se še zamislila nad tvojimi besedami, tako pa lahko rečem samo :lol: .
P.S. se mi zdi, da se več ukvarjaš z mano kot pa svojo ženo..kaj je, doma ne dobiš dost pozornosti?? :rofl:

drgač pa vrnte se na temo, kr tole je forum, ne pa portal za izražanje frustracij ccc :roll: ...tema je orbitrek in tud moj prvi post je bil namenjen izključno temi o orbitreku, če ma kdo probleme z mojimi besedami al pa sam s sabo, je pa to njegov problem, te stvari se po moje urejajo kje drugje :wink: .
Zadnjič spremenil evva, dne 13. Nov. 2011 18:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Nov. 2011 18:47

lubica, kvaliteta, ne kvantiteta! :wink:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov