orbitrek

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 09. Maj. 2010 20:25

positive vibration napisal/-a:Ne vem, kera ženska si želi nabildana po svetu hodit...razn kake divje bodybuilderke.
Za aerobno vadbo je pa orbitrek kul zadeva, če se ti ne da laufat ali kaj drugega počet, kjer si lahko bolj v stiku s svojim telesom.


se strinjam! Js bi rada samo eno lepo normalno postavo ne pa ene mišice pa da bi imela nabildano telo ker to mi je pa na ženski zelo grdo...
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 10. Maj. 2010 21:19

kiny napisal/-a:
positive vibration napisal/-a:Ne vem, kera ženska si želi nabildana po svetu hodit...razn kake divje bodybuilderke.
Za aerobno vadbo je pa orbitrek kul zadeva, če se ti ne da laufat ali kaj drugega počet, kjer si lahko bolj v stiku s svojim telesom.


se strinjam! Js bi rada samo eno lepo normalno postavo ne pa ene mišice pa da bi imela nabildano telo ker to mi je pa na ženski zelo grdo...


Ne govori, če nimaš pojma! Če bi mišice vsakdo dobil v 2 tednih, potem ne bi bilo debeluhov na svetu. Punce, ki jih jaz srečujem na fitnesu imajo takšne postave o katerih vas lahko večina samo sanja.

Folk danes misli, da se mišice pojavijo že če samo gledaš naprave... :roll:
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 13. Maj. 2010 21:00

Kdaj sm pa rekla da se mišice dobi v 2 tednih ali če samo gledaš napravo?
In kako veš da nimam pojma?
Govoril smo o nabildanem telesu ne pa o zdravem telesu! In kaj po tanovem je tko da si nabildan al pa debeluh al kaj???
Očitno si ti tisti ki nima pojma!
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 13. Maj. 2010 21:43

Moj point je v tem, da ženske mislite, da če greste v fitnes, da potem pa boste naenkrat ful nabildane in nevem kaj še vse. Pa ne mi rečt, da to ni res, ker takšne bedarije človek sliši od vsake druge ženske.

Kako vem, da nimaš pojma?
Razmišljaš o nakupu orbitreka.....lol
To je vstran vržen denar. Zakaj?
Če imaš namen hujšat oz. oblikovat telo, potem pojdi laufat. Sploh zdaj, ko prihaja poletje...
Orbitrek: 300€
najkice za laufat:60€ + sončni vzhod/zahod gratis
nuff said
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 13. Maj. 2010 22:01

no ker me očitno tako dobro poznaš nej ti povem da tek mi sicer ni glih pri srcu to priznam ampak grem še vseeno ko se mi da, drugače sem pa dosti na biciklu in rolerjih ob lepem vremenu.
Kadar je pa slabo vreme mam pa doma sobno kolo in večnamensko fitnes napravo, rada pa bi imela še orbitrek ker sm slišala da je ful dobr... in ne sekirej se ti zart mojih financ, sej delam, zakaj si pa neb kupila če bi to rada imela?? In to še ne pomen da nimam pojma...ampak dobro očitno nekdo ki me ne pozna več ve o meni kot js sama :lol:
govorila sem pa da si ne želim bodybilderske postave ker mi to ni všeč...
sicer je pa tako (da ti povem tebi ki maš ful pojma) se da z orbitrekom kr fino prešvicat, ga ima prjatlca doma in sm probala in men vrjem da se da dobit lepo postavo tudi s tem....
.luna.....
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a .luna..... » 06. Sep. 2010 14:39

Zdravo!

Imam eno vprašanje in sicer: pred časom sem si kupila sobno kolo, ki ga ''vozim'' vsak dan po eno uro zjutraj in problem je v tem, da mi tisti računalnik, ki je na sobnem kolesu pulza ne pokaže nikakor več kot 95, (vemo pa, da mora bit v območju 120-130 za kurjenje maščob) čeprv ga vso uro zmerno ''vozim'' (ne prehitro in ne počasi), torej kaj delam narobe in ali ta računalnik sploh pokaže kolko tolko realne številke glede pulza???
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 02. Jan. 2011 13:59

se pravi da je orbitrek veliko boljši od sobnega kolesa? js bi rajš vidla da mi čimveč mišic dela pa za čimmanj denarja :lol:
rabm neki za notr vadit, kadar je zunaj slabo vreme..
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 27. Jan. 2011 19:42

kiny, orbič je zakon. Men na kraj pameti ne pride, da bom pozim ob 6h popoldan pr -10 hodila laufat... pol pa če tud 300€ dam za orbija. Pa kaj, ga mam pa že 4 sezone in celo zimo furam. Nej mi en da izračun za 5 mescov fitnesa, 4 leta... :roll:
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 28. Jan. 2011 1:13

/\/\4t3j napisal/-a:Če bi mišice vsakdo dobil v 2 tednih, potem ne bi bilo debeluhov na svetu. Punce, ki jih jaz srečujem na fitnesu imajo takšne postave o katerih vas lahko večina samo sanja.

Folk danes misli, da se mišice pojavijo že če samo gledaš naprave... :roll:

:respekt:
jez mam najrajš kolegice k mi tupijo Oooo kok si ti suha... ja lej, sej ti tud nebi bla zavaljena če bi premaknila svojo rit dol iz kavča, ne pa sam jokala cel cajt kako 'je treba par kilc dol vržt' ker se bo treba kmal v kopalke oblečt :cry:

za postavo je treba delat, za mišičasto postavo je treba pa dost bolj garat, kot večina tovrstnih bitij misli. Ker kile bojo šle pa dol same od sebe, ker je pisal v Lisi da tanova dieta z zeljem RESNIČNO pomaga. Jozos :D

Pa kupovat orbitreke zato da maš potem kam cunje nalagat... :roll:

nič osebno proti nobeni sicer, samo alergija na ljudi ki samo jamrajo, naredli pa nič nebi...
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
girl92
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 23. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a girl92 » 29. Jan. 2011 20:47

tekalna steza 169 €
klik

nordijska hoja 89,99€
klik

eliptik 129€
klik

kaj bi? :D
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 31. Jan. 2011 12:33

tvoj "klik" ni bil uspešen.
In btw, če si dala link iz Leclerca, lahko rečem, da je tista tekalna steza za en podn. Sploh ne vem č ma motorček not. Pomoje bolj sam poganjaš vse skupi.. :?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Jan. 2011 12:42

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Jan. 2011 13:51

Ubistvu je samo kopirala svoj post iz druge, podobne, teme, pa so se valda linki zgubili :D

klik
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 31. Jan. 2011 14:19

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 05. Feb. 2011 19:08

kiny napisal/-a:
positive vibration napisal/-a:Ne vem, kera ženska si želi nabildana po svetu hodit...razn kake divje bodybuilderke.
Za aerobno vadbo je pa orbitrek kul zadeva, če se ti ne da laufat ali kaj drugega počet, kjer si lahko bolj v stiku s svojim telesom.


se strinjam! Js bi rada samo eno lepo normalno postavo ne pa ene mišice pa da bi imela nabildano telo ker to mi je pa na ženski zelo grdo...


Zakaj se oglasajo ljudje, ki nimajo pojma?
Please STFU.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov