Odbojka

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
candy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 21. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a candy. » 02. Jan. 2009 16:09

matty13 napisal/-a:
candy. napisal/-a:Odbojka ^^. Zmer sm občudovala druge kko obvladajo to. Zdi se mi fajn šport sam js sm za odbojko en antitalent =D Pa se pol raj umaknem ko pa da si sramoto nrdim :oops:


Vaja dela mojstra :) Važno, da se imaš fino in pač igraš s takimi, ki imajo to za zabavo.

Jest sem letos prjatlce celo poletje učila in morm rečt, da sem bla avgusta že prov ponosna na svoje delo, ker so se res lepo naučile in dobile občutek.


Mah, saj bi igrala z užitkom, če bi igrala s takšnimi, ki to igrajo za zabavo. Ampak večina hoče igrat na zmago ipd. Pa jaz raje sedim, čeprav me vsi prepričujejo naj pridem v igro.. Ker vidim, ko kdo ne odbije žoge al karkoli, pa se vsi na njega spravijo. No thanks.
Uporabniški avatar
matty13
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2007
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a matty13 » 11. Jan. 2009 14:22

candy. napisal/-a:
matty13 napisal/-a:
candy. napisal/-a:Odbojka ^^. Zmer sm občudovala druge kko obvladajo to. Zdi se mi fajn šport sam js sm za odbojko en antitalent =D Pa se pol raj umaknem ko pa da si sramoto nrdim :oops:


Vaja dela mojstra :) Važno, da se imaš fino in pač igraš s takimi, ki imajo to za zabavo.

Jest sem letos prjatlce celo poletje učila in morm rečt, da sem bla avgusta že prov ponosna na svoje delo, ker so se res lepo naučile in dobile občutek.


Mah, saj bi igrala z užitkom, če bi igrala s takšnimi, ki to igrajo za zabavo. Ampak večina hoče igrat na zmago ipd. Pa jaz raje sedim, čeprav me vsi prepričujejo naj pridem v igro.. Ker vidim, ko kdo ne odbije žoge al karkoli, pa se vsi na njega spravijo. No thanks.


To pa resnično zna biti pritisk ja...pri nas na vso srečo ni tako, ker smo vsi full tolerantni drug do drugega, sploh pa do novih soigralcev. Pa si najdi kolegice ali kolege, pa skupaj začnite, ali pa se s kom le podaji na travniku (poleti), da dobiš malo vaje in filinga, potem pa to samo še na igrišče preneseš. Al pa se ne ozirej na une k mislijo, da so pametni, k verjamem, da so ravno uni najbl nesigurni in pol se spravljajo na druge, da oni kao boljši izpadejo :eek:
Ljubiti samega sebe je začetek dosmrtne romance
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 20. Jan. 2009 18:18

Mmmm, odbojka je fajn! Sm bla v šolski ekipi v OŠ, SŠ pa ekipi dijaškega doma. Dost smo špilal tut popoldne s prjatli. Na faksu sva se s kolegico prjavle, pa nama ni bla všeč skupina. Ene, k so hodile že dl časa, so se šle "elito" pa so skos same špilale, ostali pa al niso znali, al so znali, pa se jim ni dal, al pa so bli totalni kekci. :?
Pač js ko špilam, špilam zares in s srcem in ful padem not... Trudim se, da se ne derem na ljudi, ki jim ne gre in sem prijazna do njih+jim pokažem, kako bi šlo bolje, ne prenesem pa folka, ki pride drek mešat in se jim ne da niti stegnt za žogo. Ah ja, in včasih pač spustim kako zajedljivo. Pol sm pa nehala, ker nism našla pametnega razloga, da se vozim zvečer v Lj in prihajam ob polnoči domov, poleg tega pa mi ni blo kul.
Mogoče bom našla kako fajn ekipo, drugač mi pa vseen ostanejo poletni vikendi odbojke na mivki s prjatli... Love it and love them :love: !
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 21. Jan. 2009 16:46

Odbojka je zakon. :)

Sem trenirala, ampak pustila. Še pa zdaj u privat ful rada zašpilam! :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Jan. 2009 18:06

Ahh odbojka,.. Vedno sem se ji izmikala z vsemi možnimi izgovori. :D
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Jan. 2009 18:12

^^ Krvave in boleče roke? Neeeeee hvala. :cool:
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 21. Jan. 2009 18:19

*hox* napisal/-a:^^ Krvave in boleče roke? Neeeeee hvala. :cool:


jah, če ste igrali s preveč napumpanimi plastičnimi baloni za 3€...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Jan. 2009 18:20

Jochie napisal/-a:
*hox* napisal/-a:^^ Krvave in boleče roke? Neeeeee hvala. :cool:


jah, če ste igrali s preveč napumpanimi plastičnimi baloni za 3€...

Sej sem vedla, da so na naši šoli pri vsem šparal. :lach:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Jan. 2009 18:26

Nooo, točno zarad teh rdečih pikic (ki so potem postale vijolčne in modre in so ble res grozne za pogledat) se je men odbojka zamerla. ;)
polchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 3. 8. 2007
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a polchy » 22. Jan. 2009 15:07

matty13 napisal/-a:ja mi jo mamo v škofji loki, četrtki 1krat tedensko zvečer.


am mene tud to zanima...am se da se kaj pridruziti tej ekipi? :oops:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 23. Feb. 2009 13:06

Jaz mam ful rada odbojko- še posebej na na mivki. :cool: Je pa "problem", ker je ne znam preveč dobro... Ok, znam nekak servirat, poznam pravila, znam podajat in odbit čez mrežo...

Kadar mam možnost igrat normalno padem v ekipo, in ne oviram igre tako da bi npr zj**** vsako žogo ki leti proti meni... Ampak še vedno se včasih neupam igrat (če ne poznam ljudi) ker se bojim da bom kot en kripelj tam, in da bodo vsi igral bolš od mene :oops:

A obstaja kje kak "tečaj", ali pa ekipa kjer ti zna kdo kaj svetovat, kako izboljšat način igranja itd...

(se mi zdi da sem vseen mal prestara da bi zdej začela trenitrat v kakem klubu)

:P
Uporabniški avatar
Heartless
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 28. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Heartless » 06. Mar. 2009 20:55

ammm....nekaj me zanima. obožujem odbojko in ker imam nekaj prostega časa, me zanima kako bi lahko kje trenirala to?
imam že 21 let in je za kak klub preveč, kajne? to sprašujem za lj...kak nasvet je več kot dobrodošel
Uporabniški avatar
AncheeYka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 2. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a AncheeYka » 06. Mar. 2009 22:56

enako, tut jst mam dost prostga časa, pa me tut zanima če je kje u LJ možnost tko za rekreacijo, da se pridružim :)
nin*ek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 24. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a nin*ek » 10. Apr. 2009 13:06

mene pa zanima kje kupujete čevlje za odbojko in katere
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 13. Apr. 2009 7:22

Heartless napisal/-a:ammm....nekaj me zanima. obožujem odbojko in ker imam nekaj prostega časa, me zanima kako bi lahko kje trenirala to?
imam že 21 let in je za kak klub preveč, kajne? to sprašujem za lj...kak nasvet je več kot dobrodošel


si že našla kako rešitev? :D
Jaz tut iščem kaj podobnega zase... :P

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov