Kolikokrat na teden telovadite?

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kolikokrat na teden telovadite?

1x - 2x tedensko
58
24%
3x - 4x tedensko
84
35%
5x - 6x tedensko
48
20%
vsak dan
34
14%
nikoli
18
7%
Skupaj glasov : 242

RmX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a RmX » 29. Jan. 2011 8:47

Summer055 napisal/-a:imamo v fitnes studiu Sokol v Tivoliju. Nas je okoli 15 žensk.


Potem pa je to drug klub ali pa so sami spremenili lokacijo treningov..
Uporabniški avatar
Binko
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 1. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Binko » 29. Jan. 2011 12:47

Vale tudo je organizator, samo da so treningi v Sokolu v Tivoliju.
RmX
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a RmX » 29. Jan. 2011 13:49

Aha.. Ker vem da kako leto nazaj so jih imeli še v Mostah..
Uporabniški avatar
Rollin #2
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 241
Na forumu od: 13. 8. 2010
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #2 » 06. Feb. 2011 0:13

hm jaz zdaj pozimi ko je bolj bedno vreme vec ali manj izmenjujem dnevno tekaski trak in sobno kolo, ker se mi neda po mrazu se premikat zaradi vsakodnevne telovadbe. vozim izbrano zadevo priblizno 45min potem se 15 min raztegujem al neki. imamo tudi orbitrek ma tega ne maram ki me sploh ne zmatra in skripa vsakic ko zavrtis.
no na smucanje, kolesarjenje v hribe in te pomozne sporte pa grem ko imam kake fraj vikende. nimam se za neko sportnico, in telovadim bolj kot ne zato da lahko potem sedim na miru. ko je lepse vreme imam drugacen sistem - vec sem zunaj.
Thanks to denial, I'm immortal!
aisha1992
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 19. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aisha1992 » 19. Jun. 2012 9:11

80 min kombinacije pilates+vaje za moč, zatem pa 30 min teka-5 km. na tešče, 5x tedensko, en dan v tednu pa samo tek 30 min.
zanima me, kam bi ve uvrstile vaje kot so počepi, izpadni, dvig na boku, trebušnjaki, vaje za hrbtne, dvig medenice, itd. spada to med vaje za moč?
Laugh when you can, apologize when you should and let go of what you can't change. Kiss slowly, play hard, forgive quickly, take chances, give everything and have no regrets. Life's too short to be anything…but happy :)
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 02. Jul. 2012 11:05

aisha1992 napisal/-a:zanima me, kam bi ve uvrstile vaje kot so počepi, izpadni, dvig na boku, trebušnjaki, vaje za hrbtne, dvig medenice, itd. spada to med vaje za moč?


Vaje za moč in vzdržljivost.
aisha1992
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 19. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aisha1992 » 02. Jul. 2012 11:08

Tonja napisal/-a:
aisha1992 napisal/-a:zanima me, kam bi ve uvrstile vaje kot so počepi, izpadni, dvig na boku, trebušnjaki, vaje za hrbtne, dvig medenice, itd. spada to med vaje za moč?


Vaje za moč in vzdržljivost.


tut če jih delam z lastno težo, se pravi brez uteži? in kulk počepov/izpadnih in tega ponavadi naredte? :)
Laugh when you can, apologize when you should and let go of what you can't change. Kiss slowly, play hard, forgive quickly, take chances, give everything and have no regrets. Life's too short to be anything…but happy :)
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 02. Jul. 2012 11:18

Jaz delam serije po 30 počepov/izpadnih in sicer tako dolgo, dokler mi noge ne odpovejo (dokler še lahko stojim).
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 02. Jul. 2012 11:24

Bodyweight treningu ali trening z lastno težo prav tako spada med vaje za moč in/ali vzdržljivost, vaj pa je toliko, kot je domišljije :).

Število ponovitev je pa odvisno od tega, kaj želiš doseči (fat burning, big mass training - verjetno ne, ampak :D ,... ).
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 04. Jul. 2012 9:59

3 do 4x tedensko, kar je ogromno, glede na to, da sem še do nedavnega šport sovražila. Potem pa sem se iz zdravstvenih razlogov mogla začet ukvarjat z njim.
Telovadim večinoma doma Brazil butt lift pa The butt bible in Tracy Anderson, pa pri fantu TRX in uteži.
Sem pa ugotovila, da se mi zdaj, ko je vroče prav ne da, prej me je zmotiviralo to, da me je skoz zeblo in sem se z vadbo ogrela, zdaj pa rajši nič ne delam, ampak grem zdele TA :D .

Pa 30 day challenge vadbe so super!
Zadnjič spremenil Fatalna, dne 19. Sep. 2014 10:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Jul. 2012 10:11

Ok, po TA metodi sem bila sama vedno crknjena....ženska je svetovna :)
The world is as you are.
sivkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sivkica » 27. Sep. 2012 16:16

4 - 5x na teden..pilates + borilne vescine
Uporabniški avatar
_Matej_Z_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 5. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a _Matej_Z_ » 05. Nov. 2012 16:54

CCa 1,5-2 h na dan... Tek in fitnes. :)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 14. Dec. 2012 13:11

Jaz sem telovadila najprej 26 let nič, razen po sili razmer kaj smo imeli telovadbo v šoli (pa še to sem sovražila), zdaj pa zadnje 4 mesece obiskujem fitnes 3-4x tedensko za 45-70 minut. Kombiniram aerobno vadbo (najpogosteje in najraje tek) ter vaje z utežmi.

Najprej sem začela tako da sem si kupila mesečno karto, ker sem želela preizkusit, če bo kaj pomagalo - namreč z nastopom službe so se mi pojavle vedno hujše bolečine v križu in nogah. In dejansko je pomagalo, vadba mi je pa tud zlezla pod kožo in zdaj mi prav nekaj manjka, če ne grem. To, da se pa še pri postavi pozna je pa itak samo dodaten plus. Imam pa ''srečo'', da sem dobila preko vez letno karto za neomejen obisk fitnesa za 150€, ker če bi mogla mesečno plačevat, ne vem kaj bi.... Tek zunaj pa vadba doma pa ne pride pri meni v poštev, ker imam še vedno premalo samodiscipline :oops:
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 10. Jan. 2013 12:10

Odvisno, kakor me prime, gledam pa na to, da vsak teden vsaj 4-5krat. 1 dan si ponavadi vzamem na off, ko pojem, kar mi paše, ne športam, če se mi ne da in hranim svojo dušo :D
Počnem pa: za začetek urca pilatesa (60 min, neprekinjenega) pri katerem uporabljam trak - zelo fajn za raztezanje in gibčnost; sledijo vaje za moč (squats, pushups, izpadni, razne vaje za rit/noge/roke - uporabljam ročke). Na teden delam recimo 2 dni za abdominalne, 3 dni za rit&noge ter 1 dan za hrbet&roke - vaje najdem na bodybuilding.com ali thebodyrock.

Dodatne aktivnosti :tečem, ko in kolikor mi zapaše, prav tako na vsake 2 tedna grem na kakšno vzpetino/hrib. Hodim pa cca 2-3 ure na dan, plus služba, kjer sem na nogah cel čas (8 + ur).
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov