Kolesarski dnevnik...mix

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 23. Jun. 2008 6:14

golf 4 ni velik avto :wink:

bil je lep poletni daaaan... midva pa sva šla na kolo :)

sobota:

Železniki - Škofja Loka - Zbilje - Trboje - Voklo - Šenčur - Britof - Brdo - Kokrica - Kranj - Stražišče - Bitnje - Žabnica - Škofja Loka - Železniki... 75 km, 3h 15 min

nedelja:

Železniki - Škofja Loka - Pungert - Sora - Goričane - Preska - Medno - Stanežiče - Tacen - Šmartno - Vodice - Zapoge - Hraše - Zbilje - Smlednik - Reteče - Sveti duh - Škofja Loka - Železniki... 80 km, 3h 45 min

sicer sva šla dopoldan, ampak nazaj grede je blo vroče za znort :irre: :cool:
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 06. Sep. 2008 17:37

punce,a nobena ne kolesari?

jest sm se ta teden po enomesečnem premoru spet spravla na kolo...najprej eno turo u izi,za eno uro
dons pa mi je ratal,da sem se spravla na eno mejčkn daljšo progo, no vse skupaj dve uri,od tega sm mela približno za 45 minut klancev vmes.bla pa je bolj gozdna tura,al kako naj rečem.super,ker ni več tko vroče
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 07. Sep. 2008 2:01

Jaz sem letos zacela bolj intenzivno kolesarit, ampak nekajkrat na teden tukaj pisat, po katerih zasavskih hribih sem vozila, mi nekako nima smisla. Se posebej, ker je vecinoma isto.

Komaj pa cakam, da bodo izpiti mimo, da si bom lahko spet vzela malo casa za kolo. Sicer ga zapostavljam samo kak teden, ampak ga vseeno pogresam.
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 07. Sep. 2008 6:25

Jst tut skoz kolesarim, ampak grem vedno podobno turo. Sicer pa treniram za nek kolesarski maraton. :wink:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 07. Sep. 2008 15:37

Tle so ene lušte strani (se prijaviš na eni, imaš account tudi na drugi), za take "dnevnike": Map My Run, Map My Ride, Map My Walk, Map My Hike (zadnji dve sta, če mene vprašaš, eno in isto).
Jz sicer obožujem moje kolo, ampak nič kaj preveč športno, mi je predvsem glavno transportno sredstvo, tako da lahko rečem, da sem veliko na kolesu, ampak delam krajše razdalje; vsake toliko me pa prime in grem mal naokol - ampak spet nič kaj preveč zahtevnega. :)
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 10. Sep. 2008 15:34

Mene pa zanima, če je že katera/oz kateri šel s kolesom po Poti spominov in tovarištva okrog Lj..?
Vtisi?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Sep. 2008 0:19

fun napisal/-a:Mene pa zanima, če je že katera/oz kateri šel s kolesom po Poti spominov in tovarištva okrog Lj..?
Vtisi?
Probala, sam ne uspešno. Mam namen enkrat..enkrat.. :|
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 06. Apr. 2009 12:26

juhuhu jest grem pa dons kolesarit :jump: :jump: končno je lepo,toplo vreme, sezona kolesarjenja se pri meni začne :cool:
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 06. Apr. 2009 14:10

Js sm sla ucer sprobat svoj nou kolo in sm se eno urco vozila po soncku po PST. Fino, lih mau pauze od ucenja :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 06. Apr. 2009 14:17

Midva bova spet začela, sam da dam jz diplomo pod streho kolkrtoliko, pa on izpit, da mava končno kak vikend frej.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 06. Apr. 2009 14:19

fun napisal/-a:Mene pa zanima, če je že katera/oz kateri šel s kolesom po Poti spominov in tovarištva okrog Lj..?
Vtisi?


Vmes je sam en klanec - Golovec. Sicer lušna pot, sam mene strašno odbija to, da je pot na trenutke zelo slabo označena in da je je kar precej neposredno ob najbolj prometnih ljubljanskih cestah.

Ti raje priporočam pot okrog lj. bajerja, oziroma da daš kolesa na avto in greš ven iz ljubljane.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 12. Apr. 2009 17:47

fun napisal/-a:Mene pa zanima, če je že katera/oz kateri šel s kolesom po Poti spominov in tovarištva okrog Lj..?
Vtisi?


A seveda.

U prvo sm šla sama, pa nekje na polovici zašla (nism vedla, kam gre naprej, kr je ponekod res slabo označena) in odbiciklirala naprej po svoje, naslednič sva šla pa s fantom (orientacija mu laufa bol k men :D ) in prefurala celo.

In ja, res je nekje tko klinčevo (ne)označena, da do naslednje oznake nisi čist ziher, a greš prou al ne, neugodno je tut, da je umes mal zmanka, nekje se peleš direkt med bloki, ...

Ampak je pa usen fina za en tak izi popoudanksi izletek :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 12. Apr. 2009 17:55

men je tut kul s kolesom okol LJ....sva učas s sošolko hodile vsak vikend :) ampak sm pa čist vedno preklinjala na polno k je blo treba čez golovc....sva ga občasno kr spustile :D
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 24. Apr. 2009 11:22

ah in ta dež in kolesarjenje tud počiva :cry: upam, da bo kmalu sonček in kolesarjenje.
lisicka89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 22. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lisicka89 » 27. Maj. 2009 10:24

Bom kar tukaj vprašala, ker kake boljše teme nisem našla.
Razmišljam o nakupu števca za kolo. Zanima me na kaj moram bit pozorna, kateri so dobri in podobno? Sama sem bolj laik, vendar bi ga res rada imela, da vidim koliko prekolesarim, v kolkem času, hitrost in podobno.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov