Kako naj začnem telovadit

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 09. Jun. 2011 14:22

uh kolebinca, jaz sem zadnjič po dolgem času poskusila skakat z njo (po koncu vadbe) pa mi je komaj uspelo štiri minute skupaj spravit. Pa mi drugače recimo ni problema tečt dobre pol ure skupaj. No sedaj mi gre tud že s kolebnico bolje. Sem jo pa kupila v Hoferju že nekaj časa nazaj
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 18. Jun. 2011 19:19

Kako začeti telovadit? prvih 14 dni - 3 tedne se nekako prisiliš, nato te pa enostavno zasvoji :))
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 18. Jun. 2011 20:33

Če imaš voljo sama doma telovadit, ti najbolj priporočam Zuzano. Deli po njenih nasvetih/videjih in se boš fajn spotila ter utrdila :D
A goal without a plan is just a wish.
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 24. Jun. 2011 20:43

neznanka napisal/-a:Oj!
Stara sem 20let,nikoli nisem preveč rada telovadila.Pri športni vzgoji v šoli,če je že bilo res potrebn.
Nisem devela,suha,telo ok,samo se opazi da ni to trebuh od telovadbe suh ampak od pazenje prehranjevanja.Saj jem dovolj.Samo ni to pravo.Želo si želim začet telovadit,kako nej začnem.Časa imam vsak dan od 16.00ure naprej.Za fitness ni financ.Raba bi uredila trebuh,rit,stegna ja to sem pozabila oment so najbolj kritična zelo debela.Želim si imeti atletsko postavo.Dekleta pomagajte.


Tek, 15 min, kolebnica, uteži, skleci, trebušnjaki, počepi.. To je moja formula :)
Uporabniški avatar
Mikopina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 28. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Mikopina » 06. Jul. 2011 10:07

Jaz sem se tudi komaj spravila malo k rekreaciji, pa mi sedaj gre odlično. Najprej sem začela z lahkim tekom na krajše razdalje, potem malo daljše in to vsak dan, sedaj pa sem si nabrala že toliko kondicije da to več ni problem...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov