Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 28. Sep. 2008 15:44

Zmagovalec prve nočne dirke - Alonso :respekt: !
Res mu privoščim zmago, saj je do nje prišel iz 15. mesta!

Drugače pa smola za Masso, čeprav bi moral tut sam preverit, če so mu cev že odstranli. Ni mi jasno, zakaj mehaniki niso kr takoj leteli za njim, da bi mu odstranli cev, ampak so kr čakali.... :roll:

Hamilton pa kaj pa vem. Glede na to, kakšen avto ima, je bila to zanj povprečna dirka.
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 28. Sep. 2008 19:27

Cestitke Alonsu, pa mu je le ponovno uspelo. Za Ferrari pa pogreb, raje ne komentiram. Vec srece prihodnjic, se 3 dirke do konca.

FORZA FERRARI!
Gone
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 28. Sep. 2008 23:24

Wooohooo, končno Alonso neki naredil letos! :D :D Slika
Sej vem, mu čisto nič ne pomaga, ampak vseeno. Smo veseli. :)
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 29. Sep. 2008 8:45

lun|ca napisal/-a:Drugače pa smola za Masso, čeprav bi moral tut sam preverit, če so mu cev že odstranli. Ni mi jasno, zakaj mehaniki niso kr takoj leteli za njim, da bi mu odstranli cev, ampak so kr čakali.... :roll:


a pa se ti ne zdi, da v teh parih sekundah in totalnem šoku nisi najbrž najbolj pripravljen na to? :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 29. Sep. 2008 9:07

Michael napisal/-a:Cestitke Alonsu, pa mu je le ponovno uspelo. Za Ferrari pa pogreb, raje ne komentiram. Vec srece prihodnjic, se 3 dirke do konca.

FORZA FERRARI!


no, ne da mi2 s Tamalo sediva na kavi in mi reče, zakaj nisva doma in gledava formule ... in jst njej: Eh škoda časa za gledat, ker bo itak Alonso zmagu :lach:
sicer sranje, ker so pri Ferrariju sami zeznli Masso ... eh, se vidi, da je nemški alles in ordnung odšel skupaj s Šumijem ... samo Italijani so dobili nazaj ekipo v svoje roke, pa se vse kvari in fali ... ajaja :lach:
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 29. Sep. 2008 9:31

Tamarra* napisal/-a:
lun|ca napisal/-a:Drugače pa smola za Masso, čeprav bi moral tut sam preverit, če so mu cev že odstranli. Ni mi jasno, zakaj mehaniki niso kr takoj leteli za njim, da bi mu odstranli cev, ampak so kr čakali.... :roll:


a pa se ti ne zdi, da v teh parih sekundah in totalnem šoku nisi najbrž najbolj pripravljen na to? :D


Ja, verjetno res :) . Ampak vseeno se mi zdi, da bi morali bit mehaniki pripravljeni tut na te situacije. Potem je pa Massa revček kr stal tam pri izvozu pa čakal, da se bo kdo spomnil na njega :) . Se mi je kr mal zasmilu :)
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 29. Sep. 2008 9:38

Tocn tko, naj bi bili pripravljeni na vse, na zalost zgleda da niso. 2 ali 3je bi mogl takoj laufat za njim, ko se je un revez pobral k ga je Massa s cevjo prebrnu in dobr, da mu ni blo hujega. Slaba dirka za Ferrari ampak nasploh je blo pa kr zanimiva dirka ane :D
Gone
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 29. Sep. 2008 9:43

Naj bi bili ja, ampak vseeno so samo ljudje isto kot mi, in pol verjetno niso vedli al bi pomagali onemu ko ga je vrglo al za Masso leteli al kaj sploh :D kaj češ, se zgodi na žalost :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 12. Okt. 2008 8:48

No, da vidim, koliko vas je bilo junakov, ki ste danes zjutraj vstali in gledali dirko?
Sama sem vstala in moram rečt, da mi ni bilo niti malo žal. Seveda sem bila najbolj vesela za Alonsa, ki zaostaja za Kovalainenom samo še 3 točke. Upam, da se do konca sezone pribije do 6. mesta. Še enkrat, bravo Alonso :zustimm: !
Drugače pa mi je malo žal za Masso, ker je dobro dirkal, ampak je vse zapravil s tisto vožnjo skozi bokse. Škoda, ker je imel priložnost, da se po točkah izenači s Hamiltonom.
Hamilton pa je še enkrat več dokazal kako razmišlja - vse ali nič :roll: . Če mu bo letos uspelo priti do naslova prvaka, sem prepričana, da se bo moral v prihodnjih letih za to veliko bolj potrudit. Sploh drugo leto, upam da mu bo zobe zopet kazal Alonso :twisted: .
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Okt. 2008 18:29

Nisem gledala, sem pa šla brat novice first thing in the morning - wooohooo, Alonso!! :D :D :tanz: :jump:
singing*girl23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 13. 4. 2008
Kraj: ok. celja

Neprebrana objavaNapisal/-a singing*girl23 » 13. Okt. 2008 21:56

lun|ca napisal/-a:No, da vidim, koliko vas je bilo junakov, ki ste danes zjutraj vstali in gledali dirko?
Seveda sem bila najbolj vesela za Alonsa, ki zaostaja za Kovalainenom samo še 3 točke. Upam, da se do konca sezone pribije do 6. mesta. Še enkrat, bravo Alonso :zustimm: !


vselej vstanem, neglede na to kdaj je f1--ze 14 let nisem niti 1 dirke/treninga zamudila..kar se pa 6. mesta tice :ne ne, upam da nic ne bo s prehitevanjem meni absolutno the best heikkija..ceprav je nano ok, heikki (presneti motor vceraj!!! :cry: :evil: ) rules my world, tako da--i'm sorry, but... :razz:
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 02. Nov. 2008 17:11

Jaz tudi vedno gledam v živo, tudi če je tako zgodaj zjutraj :)

Kdo bo danes postal prvak? Za koga navijate?

Jaz sem za Masso, pa kot bi Michael rekel FORZA FERRARI :D
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
Cintia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 18. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cintia » 02. Nov. 2008 21:00

Waaaaaaaaa! Hamilton! :respekt:
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 02. Nov. 2008 21:25

pfuuuj jebemti Glock! :evil:
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 02. Nov. 2008 21:25

Jooooj zakaj ni uni bedak od Glocka šel menjat gume... :evil: :stupid: :wall: . Massa bi si bolj zaslužil naslov. Je pa bedno, ko že skačeš od sreče in pol Miran reče, da je Glock zajebal :(

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov