Evropsko prvenstvo v nogometu 2012

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 18. Jun. 2012 19:08

danes bo biscotto.... :lol: :lol: :lol:
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 19. Jun. 2012 21:49

Pričakovane ekipe iz C in D skupine v četrfinale. Mi je pa malo žal Hrvatov in Švedov, ki so dobro odigrali prvenstvo, a vsi ne morejo iti naprej. Danes krasen gol Ibrahimoviča, in pa nepriznan gol Ukrajine proti Angležem. Velika napaka sodnikov, žoga je bila čez črto, sodniki so ocenili da ni.
Četrfinalni pari:
Nemčija - Grčija
Češka - Portugalska
Španija - Francija
Anglija - Italija

Nemčija, Portugalska, Španija, Italija, v polfinale, če mene vprašate. :D . So boljše ekipe od svojih nasprotnikov.
LostBoy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 13. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a LostBoy » 24. Jun. 2012 16:53

Danes še zadnja tekma četrtfinala -> Italija : Anglija :)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 24. Jun. 2012 17:47

Slika
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 25. Jun. 2012 6:29

tor napisal/-a:Pričakovane ekipe iz C in D skupine v četrfinale. Mi je pa malo žal Hrvatov in Švedov, ki so dobro odigrali prvenstvo, a vsi ne morejo iti naprej. Danes krasen gol Ibrahimoviča, in pa nepriznan gol Ukrajine proti Angležem. Velika napaka sodnikov, žoga je bila čez črto, sodniki so ocenili da ni.
Četrfinalni pari:
Nemčija - Grčija
Češka - Portugalska
Španija - Francija
Anglija - Italija

Nemčija, Portugalska, Španija, Italija, v polfinale, če mene vprašate. :D . So boljše ekipe od svojih nasprotnikov.


Ptavilno napovedal vse štiri izide četrfinala. :D
Vse šitiri polfinalistke so si to zaslužile, ker so popolnoma obvladovale svoje tekme, edino Italijanom je malo sreče manjkalo v rednem delu, pa se jim je povrnila po 11metrovkah.
Polfinalna para sta zanimiva, najboljši evropski reprezentanci, Nemčija proti Italiji, ter sosedski derbi trenutno dveh zelo močnih ekip Portugalske in Španije.
Kdo je za vas do sedaj najboljši posameznik EP ?
Zame izstopajo, Nemec Hummels, Italijan Pirlo, in Portugalec Ronaldo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Jun. 2012 9:08

Huh, kakšni polfinalni pari.

Portugalska bo izgubila proti Španiji, imajo kvalitetno ekipo a Španija ima še bolj kvalitetno....CR7 ne more dobiti vsake tekme, kot smo videli potrebuje veliko šans da zadane, drugi niso razpoloženi in Španci ki imajo 70% posesti ali več, ti ne dajo ravno veliko časa da 10X streljaš na gol.

Španci bodo finalisti, enostavno meljejo s podajami, čakajo na gol in njiihova zvezna vrsta zbuja strah....nimajo ravno razpoloženih napadalcev, Torres je ravno tam da dela sranje, medtem ko so vezisti sposobni dajati odlične gole. Še posebej odlično igra Alba, za katerega molim da res odhaja v Barcelono.

Nemci, zame najboljša ekipa na prvenstvu meljejo, že to da so bili 1. v najbolj težki skupini veliko pove. Oni imajo vse, hitrost, skok, zaneslijvo obrambo in odličnega vratarja...še posebej pa bi izpostavil neverjetno dolgo klop, ki je kljub mladosti neverjetno kvalitetna. V ekipi me je najbolj razočaral Ozil, lahko bi ga menjal za Gotzeja... Nemčiji se pozna da ima dva močna kluba, Borussio in Bayern. Moramo upoštevati, da imajo pred polfinalom tudi več počitka, ter imeli so lažjega nasprotnika...ter Low je pri Grčiji spočil najboljšo napadalno trojico (Podolski, Muller ter Gomez).
Nemci bodo v finalu, ter zdaj bomo videli če je ekipa zrela da ona pride na vrh Evrope, osebno mislim da bodo Nemci osvojili euro.

Italijani, zelo presenečen kako odprto igro igrajo....Pirlo je kralj, to je dejstvo, Buffon je legenda, Balotelli je idiot ampak meni osebno najljubši igralec tega prvenstva, ko ga gledaš ti vsaj ni dolgčas, vedno so neke škarjice, voleji....tip ima kvaliteto, samo včasih malo dolgo čaka ko je sam pred vratarjem. Italijani so dobro špilal, a proti Švabom bodo mogli povlečti čudež.

Najboljši igralci zame do zdaj: CR7, Xabi, Pirlo, Hummels, Terry

Tole je bolj prvenstvo defenzivnih igralcev, in niti en nov ni opozoril nase, razen Dzagoev ter Erikssen.

Ekipa ki me je najbolj razočarala:

Nizozemci, pač egoisti...še posebej Robben
Hrvati, odlična ekipa, kreativnost a bi morali proti Italijanom pokazati malo več jajc.
Angleži, v modernem nogometu 4-4-2, še vedno...ti to resno?

Najboljša ekipa do zdaj:

Nemčija
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 27. Jun. 2012 20:47

Nemci bodo v finalu, ter zdaj bomo videli če je ekipa zrela da ona pride na vrh Evrope, osebno mislim da bodo Nemci osvojili euro.


Iz tvojih ust v božja uha! :D

Danes pa vseeno na skrivaj navijam za Portugalsko.
Zadnjič spremenil saarijarvi, dne 27. Jun. 2012 22:50, skupaj popravljeno 1 krat.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 27. Jun. 2012 22:28

Slab prvi polfinale, Španija vseeno zasluženo v finale. Kjer pa jo pomoje čaka poraz ne glede na to, kdo bo nasprotnik, Nemčija ali Italija. Ekipi, ki igrata veliko lepše, imata več idej, in več genijalnih nogometašev.
Nemčija!
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 01. Jul. 2012 10:46

Nerazumljivo slab dan Nemčije, in igra Italije, kakršne ni imela že 6 let, je odločilo,. da gredo v finale Italijani. Prandeli se je spet izkazal, res odlično vodi ekipo, pa eksplozija Balotellija, Pirlo kot vedno odličen, Montolivo, Chiellini in Bonucci so tudi odigrali vrhunsko, Buffon je pa steber, in je odlično posredoval pri začetnem naletu Nemčije.
V finalu se lahko zgodi vse, sam bom držal pesti za Italijo, ker igra lepše kot španija, ker je čez cel turnir pokazala boljšo igro, več želje po golu. Imajo trenerja, ki goji dokaj napadalen nogomet, vsekakor bolj kot španski.
Sicer pa sta ekipi najmočnejši v vratih, dva res vrhunska vratarja. Upam na dobro tekmo.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Jul. 2012 22:30

ŠPANIJA!!! :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 02. Jul. 2012 14:29

^^ :gut:
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 02. Jul. 2012 14:31

vsaj golov smo se lahko nagledali na tekmi :)

Sicer so moji favoriti že prej izpadli :cry: tko da sem bla dost neopredeljena...

Ampak so pa zelo dobro igral Španci tako da vse čestitke :)
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 02. Jul. 2012 15:19

Meni je že malo dolgočasen ta španski monopol.
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 02. Jul. 2012 15:37

^ Saj ne bo večno trajal.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Eući*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 477
Na forumu od: 8. 10. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Eući* » 02. Jul. 2012 17:37

Španci vladajo :) so res zasluženo zmagal, še vedno pa mi je mal žou za Italjane. Je pa to res velka čast in ponos za to še vedno razmeroma mlado reprezentanco, pa še nov rekord o zapisali v zgodovini prvenstev :) Upam, da, bo ta denar, ki so ga prejel, mal zboljšal gospodarski položaj v državi...
Optimist: Person who travels on nothing from nowhere to happiness. :)

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov