domače fitnes naprave

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 13. Nov. 2011 8:53

Ne paše glih v to temo, ampak vseeno :D

Prodam fitnes klop, možnost nastavitve različnih položajev. Praktično nerabljena, zraven lahko dobite tudi uteži. Dostavim v Ljubljani ali bližnji okolici.
Razlog prodaje pa ima vezo s to temo :D , ne znam se motivirat doma, ker mi zmeraj zapaše hrana ,ali pa je kaka tekma na TV :D....

Sicer ti pa tudi jaz priporočam aerobno vadbo, ali pa hojo v hrib za začetek, kot so že napisali nekateri.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 13. Nov. 2011 12:55

Jaz pa začnem ta teden s fitnesom, ker se greva včlanit s kolegico. Sem pa že do zdaj kolesarila na sobnem kolesu, ki sem ga od doma preselila v stanovanje, ker mi že to pomaga met nek red in sem se ful navadila. Vsak dan vsaj 45 min, jem pa normalno 3x na dan in niti ne pazim pretirano kaj točno jem, v glavnem se izogibam samo sladkim stvarem. :)
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 13. Nov. 2011 13:03

V hribe je najboljše hodit. Nadihaš se svežega zraka, mišice delajo na polno, lep razgled za nagrado,..
Poleg tega je lahko za začetnike, ne odnehaš kar nekje na sredi poti, če imaš preveč energije lahko tečeš,... Kaj češ boljšega :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 13. Nov. 2011 13:32

Hribi so fajn, ampak če nimaš avta/izpita ali v bližini kakšnega hriba, je čist ok sprehod/hitra hoja/tek v mestu ali na vasi.
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
leemy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a leemy » 15. Nov. 2011 11:55

Ajča napisal/-a:V hribe je najboljše hodit. Nadihaš se svežega zraka, mišice delajo na polno, lep razgled za nagrado,..
Poleg tega je lahko za začetnike, ne odnehaš kar nekje na sredi poti, če imaš preveč energije lahko tečeš,... Kaj češ boljšega :)


Se popolnoma strinjam! Škoda edino, da je sezonski šport. Pozimi ravno nebi priporočala.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 15. Nov. 2011 12:23

:lol:

ja, da nebi kdo pozimi na šmarno lazil, ker ga lahko plaz zasuje :P
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
T00Mika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 26. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a T00Mika » 19. Nov. 2011 19:53

V poletnem času so hribi zakon!! Pa tisti razgled in zadovoljstvo, k "prilezeš" gor :)

Pozimi je pa seveda domači fitnes in naprave več kot dovolj, toliko, da se nekaj dogaja..pa tudi kakšni nižji hribi (ki so pozimi dokaj dostopni) so dobrodošlil, da se malce sprehodiš in nadihaš svežega zraka...
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 19. Nov. 2011 21:13

A pol nobena ne rabi fitnes klopi?
Bo treba kar začet migat, za naslednje poletje :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 24. Mar. 2013 16:08

jaz si ne znam predstavljat zime in deževnih dni brez tekalne steze :love:

si je pa mama nabavla še sobno kolo in leg magic, ampak ju itak večinoma jaz uporabljam, ne zdi pa se mi nujno potreben pripomoček. orbitrek pa sem prodala.

imam še uteži (dooh), kolebnico, žogo, boks vrečo z rokavicami, v prihodnje pa upam da se me ata usmil in mi nardi štango za pull upse in za uteži :D

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov