Bodybuilding

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 16. Jun. 2008 11:36

Bodybuilding je šport, katerega namen je vplivati na izgled telesa z treningom, ustrezno prehrano in počitkom.

Men so tipi ki bildajo fuuuuul seksi,..
seveda pa v mejah normale...
moj bivši je kr dosti nabit, sam je na žalost u glavo tud :D
kakšno mnenje imate o njih drage cosmopolitanke?
vas to privlači?
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 16. Jun. 2008 11:44

moje mnenje: tud približno me to ne privlači, niti se mi ne zdi lepo... take gore mišic so mi grde, bodybuilderji pa obsedenci s fitnesom... mal mišic je ok, ampak da je pa pol tolk nabildan, da ma npr. že večje joške kt jest? ne hvala...
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 16. Jun. 2008 12:03

no zanimivo..
jaz pa nebi mogla bit nekom ki nima močnih mišičastih rok...
ker mam rada da se počutim varna ko me objame z močnimi rokami..
npr zame vizualno popoln http://azhunks.com/2006/12/23/marco-draper/
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 16. Jun. 2008 12:10

:krank:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 17:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 16. Jun. 2008 12:32

tistle na zgornjem linku se mi ne zdi bodybilder, pac clovek, ki redno hodi na fitnes, kar je velika razlika.
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 16. Jun. 2008 12:42

missy* napisal/-a:tistle na zgornjem linku se mi ne zdi bodybilder, pac clovek, ki redno hodi na fitnes, kar je velika razlika.


za takšno telo je poterebno dosti odrekanja, vsakodnevni prilagojen urnik prehrane, proteini, steoridi itd...+ 3 na tedn vsaj po uro fitnesa...


vse preveč je lenuhov ki ne dajo nič na sebe,,,.. preziram takšne tipe ki se jim jeb* kako zgledajo.. hec pa je da potem še mislijo da so dobri in imajo šanse...
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 16. Jun. 2008 13:11

shanell napisal/-a:
missy* napisal/-a:tistle na zgornjem linku se mi ne zdi bodybilder, pac clovek, ki redno hodi na fitnes, kar je velika razlika.


za takšno telo je poterebno dosti odrekanja, vsakodnevni prilagojen urnik prehrane,proteini, steoridi itd...+ 3 na tedn vsaj po uro fitnesa...


vse preveč je lenuhov ki ne dajo nič na sebe,,,.. preziram takšne tipe ki se jim jeb* kako zgledajo.. hec pa je da potem še mislijo da so dobri in imajo šanse...


sori za tako telo kot ga ma oni tip pa ne rabiš steroidov.. proteine pa itak morš jest, že zavoljo zdrave prehrane :D
tisti, ki pa jejo steroide in podobno pa so itak toliko sami s sabo obsedeni da nevem kako veliko vlogo bi jaz igrala v njegovem življenju.

aja, pa če nisi bodybilder še ne pomeni da si lenuh??haloo :roll: če se ti redno športaš in se gibaš maš še vedno zdravo in čvrsto telo ter zelo spodobno postavo.. ampak še vedno daleč od nabildanosti..
mislim..kakšne skrajnosti :stupid:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
ce si si
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 29. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ce si si » 16. Jun. 2008 13:23

Zgleda kar OK, ceprav taki moski gesteli brez gramcka mascobe... se vam ne zdi, da so nekateri fantje ze kar obsedeni s svojimi postavami. Dejstvo je, da tako v nulo spedenano postavo lahko ohranis samo dokler treniras in se prehranjujes z raznimi praski. Si predstavlajte kaksen bi bil ta fant, ce bi zse a 1 mesec zapustil? Meni osebno so se vedno najbolj vsec tiste sportne/misicaste postave, ki so pridobljene izven fitnesa, na podlagi domace hrane. Rajsi 2 zrezka kot pa loncek proteinov v prahu :D
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 16. Jun. 2008 13:24

glede na naslov teme je govora o tem:
Slika
Slika

tvoj link pa niso bodybuilderji ampak pač mal bl nartenirani tipi, kar res ne morš primerjat...
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 16. Jun. 2008 13:29

Ryu napisal/-a:glede na naslov teme je govora o tem:
Slika
Slika

tvoj link pa niso bodybuilderji ampak pač mal bl nartenirani tipi, kar res ne morš primerjat...


saj to je že skrajnost..
ne vem kako ve gledate na to..
moj bivši je treniral, moj starejši bruder trenira, moj kolega trenira....
in vsi rečejo da gredo bildat...
tako da sori :D
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 16. Jun. 2008 13:34

grejo bildat, sam bodybuilderji pa zard tega še niso :D kot bi ti rekla, da greš nekaj pojest, bi bla pol že takoj požeruh in člouk, ko gre na šiht je automatičn deloholik? (sori, prou mogla sm napisat tole hehe :P )
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 16. Jun. 2008 13:36

ce si si napisal/-a:Zgleda kar OK, ceprav taki moski gesteli brez gramcka mascobe... se vam ne zdi, da so nekateri fantje ze kar obsedeni s svojimi postavami. Dejstvo je, da tako v nulo spedenano postavo lahko ohranis samo dokler treniras in se prehranjujes z raznimi praski. Si predstavlajte kaksen bi bil ta fant, ce bi zse a 1 mesec zapustil? Meni osebno so se vedno najbolj vsec tiste sportne/misicaste postave, ki so pridobljene izven fitnesa, na podlagi domace hrane. Rajsi 2 zrezka kot pa loncek proteinov v prahu :D


meni se pa zdi da je premalo tipov ki dajo kaj na sebe..
saj tudi me se rihtamo, skrbimo za svoje telo, se ličimo, sexy oblačimo..
zakaj bi me delale in bile zrihtane v nulo, zraven pa tip ko te ne privlači..
jaz sem rada urejena in hočem prav takšnega tipa. to je pač samo moje mnenje. :) in če ni postavn pa seksipiln ga ne rabim...
hecno je pa da vidim dosti tipov ki so res lušni zraven pa nič kaj simpatične punce in seveda obratno... jaz nebi mela nekega lepotca, hočem pa tipa ki se bo urejal in skrbel zase, ker me to privlači.
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 16. Jun. 2008 13:43

sam prosm ne enač tipou, ki so dnevno v fitnesu s tistimi, ki kaj dajo nase... po tej logiki pol tipi, ki ne hodjo v fitnes nič ne dajo nase?? to pa upam da veš, da ni res...
moj ne hod v fitnes, ker že na šihtu dost nardi (glede na to, da je mehanik), ni nek nabildan bog, pa mi je useen zelo všeč in sexy, čeprou nima nekih mega huge mišic povsod in sixpacka, da te žuli, ko zravn ležiš...
glede lušnih tipou z nelepimi puncami zravn... si mogoč pomislna kdaj na to, da je nekaterim karakter bl pomembn (oz ne padajo dam na zunanjost) kot izgled?
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 16. Jun. 2008 13:49

Ryu napisal/-a:sam prosm ne enač tipou, ki so dnevno v fitnesu s tistimi, ki kaj dajo nase... po tej logiki pol tipi, ki ne hodjo v fitnes nič ne dajo nase?? to pa upam da veš, da ni res...
moj ne hod v fitnes, ker že na šihtu dost nardi (glede na to, da je mehanik), ni nek nabildan bog, pa mi je useen zelo všeč in sexy, čeprou nima nekih mega huge mišic povsod in sixpacka, da te žuli, ko zravn ležiš...
glede lušnih tipou z nelepimi puncami zravn... si mogoč pomislna kdaj na to, da je nekaterim karakter bl pomembn (oz ne padajo dam na zunanjost) kot izgled?


seveda vem da ni pogojeno s fitnesom koliko da kdo nase. jaz samo pravim za sebe da mi je kul da ima mišice, niso mi pa všeč ekstremni pimeri...
ja seveda je karakter pomembn.. se 100% strinjam.. samo prvi vtis pa da vizualnost. in če se kdo lahko zaljubi samo v karakter mu vsaka čast!
jaz tudi če bi nekdo bil še ne vem kako kul tip pač vizualno mi pa nebi ustrezal mu nebi dala niti šanse. tko pač je :) ljudje smo različni in prav je tko
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
OrangeLady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 25. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a OrangeLady » 16. Jun. 2008 13:54

velik tipov ma take postave kokr uni tipički gor na unmu linku..si se kdaj vprašala kaj pa profesionalni športniki? imajo lepo telo skoraj brez obiskovanja fitnesa...in ja tut sama sm si predstavlala pod imenom teme ene u nulo nabildane tipe
drgač pa mišice pr tipih so mi kul dokler jih ni že res preveč

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov