Aerobika [ZT]

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

nataša tanasič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nataša tanasič » 10. Jan. 2007 8:50

hello...moram rečt,da je blo ful dobr...res da sem sopihala,da sploh ne govorim,da sem bla rdeča kot kuhan rak...sam tist občutek k ga dobiš,tisto energijo...skratka ful dobr...zdej sem čist not padla za telovadbo,tko,da bom začela redno hodit,pa še na fitnes bom šla...
v glavnem se počutim veliko boljše...
:D
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 10. Jan. 2007 9:35

The best :)

Ostani tako motivirana tudi v prihodnje
Uporabniški avatar
Davorin
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 200
Na forumu od: 24. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Davorin » 10. Jan. 2007 9:38

Beri članek o aerobiki na strani Aktivna.si ...
Resistance is futile.

ŽVPL je spet online -> www.zvpl.com
nataša tanasič
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 5. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a nataša tanasič » 15. Jan. 2007 19:41

hvala za članek res odlično...moram povedat da se bolje počutim sedaj ko sem začela telovaditi...še ostale prijateljice povabim s sabo,pa bomo skupaj telovadile..
res še enkrat hvala...
:hallo:
lubica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 7. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lubica » 21. Sep. 2007 12:41

Zanima me, koliko stane mesečna karta, pri nas je 30€ (bodystep+tnz)- 2x na teden po eno uro. zanima me, kdaj ste opazile rezultate..jaz hodim 1 mesec..
Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 08. Okt. 2007 15:46

cene so zelo različne glede na fitnes centre. mislim da je v tvojem primeru precej ugodna. jz mam s študentskim popustom okoli 35 evrov, vključuje pa skupinske vadbe, fitnes in savno.

rezultati se mi poznajo kar hitro najprej na nogah...čeprav bi želela da se pozna na kakšnem drugem delu telesa :D
je pa čist odvisno od posameznika, kolk hitro se bo poznalo. odvisno tud od tega kolk zavzeto hodiš...kolk delaš (da ne zabušavaš)...itd
Uporabniški avatar
joy23
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1690
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a joy23 » 04. Jan. 2009 20:56

Sem pregledala forum za primernimi temami, no na koncu sm se odločla, da kar tule vprašam.
Torej, odločla sm se, da končno nekej nardim zase. Nameravam si kupiti karto ali za aerobiko (razmišljala sem o TNZ) ali za pilates. Cilj mi je shujšati in se znebiti špehca na trebuhu in drugje. Sedaj pa me zanimajo vaša mnenja in predlogi, kaj mi priporočate, kaj bolj pomaga pri zmanjšanju telesne mase, aerobika, pilates ali kaj tretjega, katera druga vrsta aerobike? Razen za fitnes mi nekako ni ... Prebrala sem vse teme, v katerih se omenja aerobika ali pilates, vendar imate različna mnenja, enim pomaga prvo, drugim drugo, nekaterim nič, četrtim se gre samo za utrjevanje mišic ... Meni se pa gre samo za shujšanje in znebiti se trebuščka :) Seveda mislim spremeniti tudi prehrano.

Kaj mi priporočate?
Use your head and follow your heart.
Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 05. Jan. 2009 9:19

To je čist odvisno kakšna telovadba ti bolj ustreza... Pri aerobiki skačeš, intenzivno delaš vaje, se res dobro "prešvicaš".
Pilates je sicer tudi zelo intenzivna vadba, ampak ni skakanja, ni švicanja" tako kot pri aerobiki. Pilates mogoče zahteva malo več spretnosti, vaje, saj če vaje delaš pravilno, so tudi rezultati lepi.
Obe vadbi sta dobri za telo in učvrstitev mišič, trebuščka :)
MR.Free
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 12. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a MR.Free » 12. Jan. 2009 19:44

pilates pa ni kar tako...ne vem prav veliko o tej vrsti vadbe, samo sem poskusil malo in ...ojojoj...ni to zame..dolgcajt :P
Free in mind, free in movement.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 22. Jan. 2009 0:04

joy23 napisal/-a:Sem pregledala forum za primernimi temami, no na koncu sm se odločla, da kar tule vprašam.
Torej, odločla sm se, da končno nekej nardim zase. Nameravam si kupiti karto ali za aerobiko (razmišljala sem o TNZ) ali za pilates. Cilj mi je shujšati in se znebiti špehca na trebuhu in drugje. Sedaj pa me zanimajo vaša mnenja in predlogi, kaj mi priporočate, kaj bolj pomaga pri zmanjšanju telesne mase, aerobika, pilates ali kaj tretjega, katera druga vrsta aerobike? Razen za fitnes mi nekako ni ... Prebrala sem vse teme, v katerih se omenja aerobika ali pilates, vendar imate različna mnenja, enim pomaga prvo, drugim drugo, nekaterim nič, četrtim se gre samo za utrjevanje mišic ... Meni se pa gre samo za shujšanje in znebiti se trebuščka :) Seveda mislim spremeniti tudi prehrano.

Kaj mi priporočate?

s cimrami hodimo na TNZ in morem rečt, da je kr fajn. sicer nisem neka fenica poskakovanja in sem mela prvo uro predvsem napade smeha, ampak all in all je cisto kul. najprej poskakujemo ko blesave na različne koreografije, sledijo vse mogoče vaje na blazinah in z elastiko, na koncu mamo pa še razgibavanje v stilu pilatesa in za sprostitev nekaj joga-like vaj.
js sicer nisem neka sportnica, tako da sem vmes primorana malo zabusavat, ker enostavno ne zmorem njenega tempa, je pa res da je vsakič bolje:)
Anjozna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjozna » 22. Jan. 2009 9:05

Pozdravljene!

Vabim vas, da se nam pridružite na brezplačni aerobiki, dne 30.1. ob 18h v KD Hrušica, Pot do šole 2a, Lj. Brezplačno boste lahko malo poaerobicirale (cca 45 min bomo malo delali, pol ure pred vadbo bo predstavljeno, kako se prehranjevati pred aerobiko, po vadbi pa kako naj izgleda regeneracija s prehrano po aerobiki).
Potrebujete čiste superge, športno opremo (trenirka, majica, brisača, voda,...)

Pridite se zabavat in mogoče tudi česa naučit o pravilnem prehranjevanju pred, med in po vadbi. Lahko pripeljete tudi vaše prijateljice, več nas bo, bolj bo zabavno.

Prijavite se na mail: jumi@siol.net ali na tel.št. 040/812-133, najkasneje do 29.1.09.

Anja
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 15. Mar. 2009 18:17

aerobika je super zadeva, saj meni. na začetku so bile muke, kajti moja kondicija ni bila čist ok...sedaj pa se full dobro počutim po vadbi in tudi rezultati so vidni. :jump:
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 20. Mar. 2009 23:05

Tud js hodm že 4.mesec na različne vadbe. Zdej sm začela še tečt v fitnesu po aerobiki, kondicija pa raste ...
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 06. Apr. 2009 8:03

Jaz sem se pa ponovno vpisala v aerobiko, zdaj ko jebila res ugodna akcija in mi res ni žal. Sem pa padla v tak termin, da je sedaj poudarek na utežeh in počepih in sem drugi dan tok čutla mišice da ni res. Danes imam spet, pa pol v sredo. Se res splača, meni se je lansko leto ful poznalo, upam, da se mi bo spet. :D
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 07. Apr. 2009 17:11

a hodiš na hot iron?

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov