Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Okt. 2019 13:46

Ma zdej zadnji čas praktično nobenih. Kot tip dogodkov največkrat kak (manjši) koncert, ampak tudi ne pogosto/ redko.



Ponavljam + zadnji dogodek in/ali naslednji dogodek, kamor greš
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Okt. 2019 14:07

Amsterdam dance event cez dva tedna :sport:

kaksna jajca imas najraje?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Okt. 2019 14:23

Velikonočna, iz čokolade :P Drugače pa pečena, na olivnem olju. :D Včasih še dodam slanino, alpa na koncu kak pršut na vrh.. Una kuhana v solati so pa bolj nujno zlo, bleeh!


Ponavljam + Kaj po navadi oblečeš za it vn zvečer?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Okt. 2019 18:43

Ne maram jih preveč - če so sama. Mogoče mi parkrat na leto zapašejo pečena.

Čisto odvisno od letnega časa, dogodka, kraja. Temu primerno prilagodim - večinoma pa kakšno oprijeto obleko, visoke pete, plašč, elegantna torbica (če geva ven z mojim ali na kakšen dogodek, predstavo). Če je casual druženje ali kak koncert pa jeans, kakšna bluza/top, nizka obutev.


Zaradi česa si bila nazadnje v zadregi?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 05. Okt. 2019 19:03

Ko nisem mogla razumeti, kaj mi ena ženska hoče povedat, ker je govorila s tako močnim francoskim naglasom. Menda sem trikrat rekla “oprosti, ne razumem”, dokler ni njen tip “prevedel”. :oops: ne vem komu je blo bolj nerodno - njej ali meni. :oops:

Ponavljam
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 06. Okt. 2019 0:33

Neke težave sem imel z nekimi grožnjami in grožnjami z inšpekcijami ter še vse podobne neumnosti, ki se jih ljudje lahko spomnijo in sem potem moral malo umiriti strasti.

Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Okt. 2019 10:50

Ne spomnim se nič takega, da bi bila..


Si kdaj imel/a sex z osebo, isti večer, kot si jo/ ga spoznal/a, na žuru, ons ali prvi dejt..?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 10. Okt. 2019 12:06

Sex na prvem dejtu - ja, enkrat smz, skoraj dvakrat, samo nama je padel kondom na tla nekam in nisva imela drugega, tako da ni blo potem nič :lol: . Ons na žuru - ne, enkrat samo se je zgodil sex z enim tipom na enem skupnem večeru, ki ga potem nisem več videla, ker je šel v tujino čez dva dni, a prav ONS v smislu sex-domov-brez nadaljnjega kontakta pa ne, nikoli.

Kakšno nego za obraz prakticiraš in katero znamko/znamke?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Okt. 2019 12:30

Trenutno uporabljam Melvitin vrtničin hidrolat, Hada labo Plumping gel, Malincino šipkovo olje, za čiščenje pa Balea med nežni čistilni gel. Sem kar zdesetkala vse skupaj.


Ti?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Okt. 2019 12:33

^haha un prvi del. :D


Ma nega obraza nič posebnega, skoraj nič. Od nivee micelarna voda/čistilo za ličila, navadna krema od afrodite in nivee, bolj redko rabim navadno kremo drugače. Od afrodite mi dela neko srbečico po obrazu in rdeče lise, takoj, ko si nanesem, pa en tonik od afrodite mi je delal isto, krema proti soncu za obraz s spf od afrodite pa ni nobenih problemov.

Drugače sem se pa posebej zadnje leto trudila jest tako čimbolj naravno hrano/ organsko (zadnje tedne spet bolj ne..), se izogibala industrijsko predelani hrani, tudi mleku in mlečnim izdelkom in vpliva pozitivno tudi na kožo, manj je suha koža in podobno.. tko da mogoče bolj skrbim na ta način, kot z raznimi izdelki, kaj dam noter, ne na..


Ponavljam + naj vrsta vadbe in katera vadba/ šport se ti zdi najbolj učinkovita za oblikovanje postave?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 12. Okt. 2019 16:07

Različne vrste vaj za moč (doma z utežmi).
Drugače v idealnem primeru 2x na teden cardio (najraje imam kolesarjenje), 3x na teden vaje za moč z utežmi, dva dni pa počitek. Vsaka vadba pri meni po navadi traja eno uro. Če nimam časa potem manj, samo mora bit tolk bolj intenzivno.

Katere spletne strani obiščeš vsak dan?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Okt. 2019 16:24

Aja, ojej jst zadnje leto odkar ne hodim na vodene stvari v bistvu ful malo telovadim. Če že kaj delam pa ponavadi 10 minutni videi do 20 minutni, ampak me že po tistem bolijo mišice.. :gruebel: mogoče sem ratala tako nefit :lach: ( ampak mi je bil cilj iti dol s kg, ne imet mišice/biti fit in mislim, da mi je težje it dol ob več telovadbe, ker mi potem tudi apetit narase..). Se bom mogla mogoče malo bolj organizirat glede tega. Sej se neki menimo s kolegico, da bi začele na kakšne vodene vadbe, se mi sicer, če ne bom nadaljevala z baletom zdi še najbolj efektiven fitnes.. Ko sem bila na baletu pa ni bilo prijetno/ zabavno vedno, se mi zdi da sem od bolečih mišic/ telesa prav rabila dodatno uro spanja po dnevih, ko so bili treningi..


Ohjej kaj vem.. od takih splošnih je facebook, ma bolj rabim chat( če sem na compu) alpa kašne skupine..yt mogoče zadnji čas, mislim da v preteklosti nisem vsak dan..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 12. Okt. 2019 22:41

Težko rečem, da vse naštete prav vsak dan, najpogosteje pa - fb, siol (pošta+novice), yandex (pošta+novice), youtube, 24ur/24smi, slo.novice, dailymail, reuters, unija, spletne učilnice, forumi, netflix, instagram, "moje" spletne trgovine, za ostalo brskalnik... Pač, po potrebi oz. trenutnem zanimanju.
Mislim da zadnje čase 100% vsak dan le pošto.



Imaš LinkedIn profil?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 12. Okt. 2019 23:04

Jap, lih danes sem ga nekaj dodatno urejala.

Imaš dosti stvari o sebi na netu? Recimo če kdo vpiše tvoje ime in priimek ...
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Okt. 2019 6:40

Ojej to je pa dosti stvari na dan. Aja js po pravici povedano pogosto zraven fbja pogledam še ta (cosmo) forum ja, pa kar je časopisov berem samo Delo in kakšne tuje strokovne revije, kar mam všečkano na fbju in potem klikam novice po fbju, če že po navadi...
Kdaj tudi pogledam naslovno stran Cosmopolitan in Elle, ma ne vem če je to vsak dan... Kraljuje pa definitivno youtube pred vsem, za raznorazne stvari, tudi za telovadbo in meditacijo, muziko npr, ne samo da bi neke xy videe gledala.. (Zdej pošto štejem bolj pod aplikacijo ne pod spletne strani..)



Nimam dosti svari, ne.. Po navadi je treba kakšne ključne besede še vpisovat, drugače ti vrže soimenjake..

Ponavljam + če imaš linkedin profil in če imaš ga v celoti izpolnjenega/ aktivnega oz. v kolikšni meri?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov