Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Sep. 2019 16:19

Ok, z narocniki.. dodajam. :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Sep. 2019 20:25

:D
Vse gre skozi, le aroganten odnos "to in to rabim do jutri, mudi se mi, potegni nas naprej, saj smo redne stranke" ne. Veliko lažje je, odkar si odmerjam delovni čas in nisem ves čas na voljo. Meje, pa to.


Ponavljam.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 25. Sep. 2019 22:05

Trenutno uživam na porodniški :D Drugače pa ja. Nimam se kaj večjega za pritoževat.



Kaj si ponavadi kupiš za dušo?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Sep. 2019 21:53

am.. kaj sladkega?


Trenutno tvoja naj zelenjava in sadje?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 30. Sep. 2019 21:01

Zelenjava špinača, sadje papaja.

Kje si nazadnje jedla zunaj in kaj?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Okt. 2019 9:26

Pico, tanajbolj klasicno, na Hrvaskem.


Ponavljam + lastnost, ki ti je na partnerju/ bivsem najmanj vsec
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 01. Okt. 2019 10:32

Bratwurst v Zürichu. Še vedno mi pa ni jasno kako lahko jejo tako pekočo gorčico.

Ni ravno lastnost, ampak načeloma ne maram tega, da ljudje spreminjajo svoje nazore. To, da zamenjaš racionalno razmišljanje in zaideš v neko spiritualnost je zame preveč. :D

Ponavljam
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Okt. 2019 13:00

Joj :D Upam, da ne bom ena izmed tistih žensk, ki se jim po 35 zarola v glavi in začnejo objemat drevesa, meditirat z vilinskimi simboli, hodit na joge vseh delov telesa, čistijo čakre in dajejo kristale v svojo joni :3 :D


Pri enem bivšem me je motilo pomanjkanje hrbtenice/možatosti, neodločnost, iskanje problemov kjer jih ni bilo, negativnost, lenoba, strah udarit po mizi/se postavit zase, za svoje. Pa ni cenil svoje družine. Pri drugih bivših je bilo manj takih neg. stvari, ki bi jih izpostavila.
To vse bi me motilo pri vsakem partnerju. Na srečo mož ni tak, prej nasprotje.


Kaj te bi zmotilo že na prvem zmenku? In bi bil zate deal breaker?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Okt. 2019 13:24

Nazadnje me je to, da je tip rekel, da sovrazi hodit ven. Dalec od tega, da bi hotela kaksnega velikega zurerja, ampak zapeckarstva imam pa za zdaj dovolj. :)

Najvecji pa bi mi bil, da me na dejtu nic ne vprasa. Na sreco je bil samo en tak, ampak tisti pa res ni znal utihnit o sebi. In nekako je se mislil, da je dejt potekal uspesno.. :D

Aja, pa osnovni bonton. Enkrat se je enemu zdelo cisto kul, da se po vecerji lepo podrigne (''jbg, mora ven!''), privlacnost je takoj upadla za __ tock. Beh. A ze ziviva skupi.

Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Okt. 2019 13:41

Hm.. sama drugače niti nimam posebnih izkušenj s prvimi dejti, ker z obemi partnerji smo se že od prej poznali in je takoj preraslo v neko druženje, ni bilo prav tipa 1. dejta, ko se še ne poznaš..

Sem pa šla z dvemi s prevozov na drink (že dolgo nazaj), en je na splošno bil malo čuden, vmes je izjavil, da hodi občasno v kazinoje in pušča večje količine denarja tam, kot da je to nekaj kul.. drugi, mi je zgledal pol od blizu malo prestar (nisem ga vprašala koliko je star) in prehiteval tam z vsem poljubljanje in poskušal se dat dol..(mogoče se je rahlo napil tudi in je bilo posledica tega, že tako sem ga mogla vstavit, da ni po treh rundah vina, naročil kar še eno celo steklenico lol..). Se pa tudi strinjam tudi z vsem kar je napisala saarijarvi - da noče hodit ven, riganje.. Drugače pa take stvari splošne, da vidiš da nima poštimane/ urejene stvari v glavi/ lajf.., da me vizualno ne privlači, ni kemije, neresnost, če vsakodnevno ali pogosto kadi travo, težji kadilci (tobaka), da se ne zna kulturno obnašat v javnosti, vzvišenost, da je dolgočasen..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 01. Okt. 2019 14:09

Dolgočasnost in tišina na 1. dejtu itak. Poleg tega pa sodeč po dosedanjih izkušnjah definitivno hvaljenje in non stop govorjenje o sebi in svojih dosežkih. Nisem fouš, ne počutim se manj vredno ob ljudeh, ki so karierno več dosegli od mene (tudi če smo skoraj istih let), a pač na dejt ne pridem poslušat monologa hvaljenja, temveč pričakujem, da pogovor teče v obe smeri in ne da samo jaz sprašujem in potem poslušam monologe.

Kater poklic bi opravljala, če bi lahko zdaj prosto izbirala? (Recimo da dobiš potrdilo o študiju/izobraževanju takoj v roke in ponujeno sužbo :D)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 01. Okt. 2019 15:23

Arheologinja, ker me zanimajo take zadeve (ampak to je res čisto v stilu "če bi lahko karkoli in ne bi bilo omejitev...".
Je čisto izven mojega področja, s katerim sem pa v realnem lajfu tudi zadovoljna.


Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Okt. 2019 17:12

hayley napisal/-a:.. drugi, mi je zgledal pol od blizu malo prestar
prou nek firbec me je primu, da sm mogla malo pošnofat in možno/ očitno, da ni tolk zlo star in je samo zgledu malo starejši od svoje starosti, cosmopolitan stran iz leta 2012 pravi, da je bil med fanti, ki so bli stari 18-25 in nekje drugje ima napisano 88 zravn imena..
:oops:


Ma za zdaj si ne predstavljam nič takega, čisto izven svojga področja.., mogoče bi kaj bilo bolj kot hobi, če bi bil čas, ne pa full time..


Ponavljam + zadnja prebrana knjiga in zadnji pogledan film
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 03. Okt. 2019 19:15

Bi kar ostal v poklicu, ki ga trenutno opravljam. Mogoče bi zamenjal zgolj področje znotraj poklica. Bolj kot sam poklic pa cenim pronicljivost, ki pa jo lahko dosežeš na katerem koli področju.

Zadnja knjiga mislim, da je bil kar Sartre: Gnus, film pa dokumentarec Dieter Rams.


Najslabša odločitev, ki se je na koncu izkazala kot izjemno dobra?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 03. Okt. 2019 22:48

Ne bi rekla, da sem do sedaj obžalovala kakšno svojo večjo življenjsko odločitev. Tako da nič takega.

Kakšnih družabnih dogodkov se najpogosteje udeležuješ? Kako pogosto?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov