Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jul. 2019 7:36

Ma prav ne vem kaj rect, ker nisem nikoli bila v taki situaciji.. odvisno od plusov in minusov in situacije.. za par mesecev bolj ne, ce bi bili otroci. Za zdaj me verjetno ne bi motlo za en cas...(+ dejstvo je da tipi, ce so vec mesecev proc od partnerke zacejo gledat za drugimi zenskami, izkoristijo priloznosti za sex.. sem v enem studentskem delu imela takega sodelavca, ki je imel v svoji drzavi noseco zeno in kasneje otroka in je gledal za zenskami oz nekatere so ga same osvajale, ker je bil tak mlad in postaven, mene spraseval ce ga povabim na kak zur s prijateljicami.. Js sem tudi enkrat mutila z enim sportnikom, ki je bil ze par mesecev proc od partnerke po treningih in tekmovanjih v tujini..)


Na katere znamke avtomobilov bolj prisegas oz. na kaj si navajena in kaj bi imela? (Sem lih naletela nedavno na en clanek o najbolj prodajanih avtomobilih v slo.)
Zadnjič spremenil hayley, dne 22. Jul. 2019 8:03, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Jul. 2019 7:58

Navajena sem terenca in enoprostorca. Tako da edino na kar prisegam so veliki avtomobili z velikimi prtljažniki.
Kaj bi imela...Alfa Romeo Spiderja. Old timerja.


Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jul. 2019 8:05

Navajena sem najbolj na hyundai in kio, od manjsih do vecjih/ druzinskih. Imela bi Lexus, pa pac itak kaksne tesle al kaj podobnega se ttudi ne bi branla..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 22. Jul. 2019 10:56

hayley napisal/-a:(+ dejstvo je da tipi, ce so vec mesecev proc od partnerke zacejo gledat za drugimi zenskami, izkoristijo priloznosti za sex


Lol, a to je kar pravilo al kaj. :lol: Kao kot da moški pa ne znajo bit zvesti ... poznam dosti takih, ki imajo zvezo na daljavo in zavračajo poskuse pecanja s strani (lepih) žensk (tudi na zabavah kjer teče alkohol v potokih). Ugl. ne bi rekla, da je fair, da se izpostavlja samo moške.

Ne bi imela nič, življenje brez avtomobila mi super ustreza, ampak če živiš v SLO pa ga rabiš v vsakem kraju, na žalost.

Alfa romeo spider npr. je imel bivši, kjut avto :D

Kako se obnašaš, ko si pijana?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 22. Jul. 2019 11:25

Zelo sem glasna, all over the place, znam bit tut dost annoying, ampak vecinoma v tistem kjut budala smislu.
Sicer pa se izogibam v vecji meri alkohola, se niti ne spomnim kdaj sem bila nazadnje ful pijana.
Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jul. 2019 11:40

Cryselle napisal/-a:
hayley napisal/-a:(+ dejstvo je da tipi, ce so vec mesecev proc od partnerke zacejo gledat za drugimi zenskami, izkoristijo priloznosti za sex


Lol, a to je kar pravilo al kaj. :lol: Kao kot da moški pa ne znajo bit zvesti ... poznam dosti takih, ki imajo zvezo na daljavo in zavračajo poskuse pecanja s strani (lepih) žensk (tudi na zabavah kjer teče alkohol v potokih). Ugl. ne bi rekla, da je fair, da se izpostavlja samo moške.

Ne bi imela nič, življenje brez avtomobila mi super ustreza, ampak če živiš v SLO pa ga rabiš v vsakem kraju, na žalost.

Alfa romeo spider npr. je imel bivši, kjut avto :D

Kako se obnašaš, ko si pijana?


Samo povem iz izkusenj, pol je sigurno bilo se kaksno pecanje se od koga, na studentskem delu, ki je hotel kaj imet medtem, ko je bila punca na erazmusu.. tud ze kak vezan je z mano mutil, mogoce enih par.. kar za dosti tipov vem iz prve roke...
Sicer pa una dva ki sem jih omenila, je bilo to ze vec let nazaj in sta bila takrat se oba pod 25 ali tam okrog, pri mlajsih se bolj divjajo hormoni.. V bistvu verjetno so bili vsi, s komer sem kaj imela pod 25, ker zdaj je tudi ze vec let odkar bi s kom mutila..



Ko sem pijana sem ful klepetava in dobre volje.. sicer zdej nazadnje na poroki sem bila lih uno malcek, lih da sem ratala malo bolj taka vesela in sproscena, prav napila pa ne vem kdaj sem se na zadnje..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Jul. 2019 11:48

Cryselle, koliko starega je pa imel? Ker so jih delali nekaj let in se modeli zelo razlikujejo. Jaz mislim prav starega, z old school okroglimi lučmi.


Če se napijem sem dobre volje, nasmejana, klepetava, nikoli tečna. Se pa že dolgo nisem prav napila, zdaj sem bolj v stilu kozarec sladkega vina in imam dovolj.


Kako pogosto uživaš alkoholne pijače?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jul. 2019 11:53

Hm.. kaj vem.. vcasih pol kozarca kaksnega vina pri kosilu ali vecerji, pri mojih. Sicer pa tudi kdaj tako, da po nekaj mesecev nic ali pa 1x na leto tako, da je vec razlicnih pijac naenkrat- malo vec... zadnjih par let se je skrcilo na to.. (poleti lih malo vec, kaksno pivo na morju ali pa obcasno radler, ko grem s kom na pijaco..)


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 22. Jul. 2019 11:59

Emanuela, je bil kar star model, iz 70. let. Nekje blizu 40 let. Res lep starodobnik. Pa še full je zaslužil na tem projektu, ker ga je potem sam obnovil in mu je vrednost res narasla.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Jul. 2019 12:06

O fino, to pa je moral vložiti enega časa in dela :top:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Jul. 2019 13:05

Redko, se mi zdi da iz leta in leta manj. Zdej poleti največkrat kak radler.

Bi bil/a lahko v resnem razmerju z nekom, ki nima rednega prehranjevanja? (da mu je edini obrok v dnevu piškoti in sladkarije, včasih kaj malega iz pekarne, da samo na vsake par dni poje nek kuhan obrok...)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jul. 2019 13:14

Ja, sem trenutno v takem razmerju.

That is me :lach: :lach:


ti?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jul. 2019 13:35

Ne. 0 proteinov, 0 vlaknin in vitaminov..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 22. Jul. 2019 13:43

Če bi bil tak v razmerju z mano, bi poskrbela, da bi jedel normalno, brez skrbi :D

Drugače pa ne, mi je pomembno, da skrbi za zdravje. Mislim, saj v dvajsetih je pomoje kar veliko takih ljudi, ki se prehranjujejo na tak način (sem bila včasih kakšna krajša obdobja med študijem ista :nixweiss: )


Kadar si sam/a in kuhaš le zase, se isto potrudiš s kosilom v smislu prilog/polnosti, kot če kuhaš za več oseb?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Jul. 2019 13:54

Js velikokrat jem nekuhano, ampak so potem to solate z dodatki, al kaki jogurti, sadje, ne pakirano sladko in pekarna. Ja js ce sama kuham nikoli si sploh ne delam prilog iz OH, ce je tip, pa vedno za njega so. Drugace pa niti js ne kuham neki ful dosti.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov