Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jun. 2019 23:18

Sem ja... fail. Vse na oranžno na moji poti- kar mi je res grdo - sem že raje bela potem. Tako da nisem potem več probavala. Malo naravne barve itak dobim, to je pa to.



Ponavljam
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Jun. 2019 5:10

Ne, nikoli. Niti solarijev in podobnega nisem preizkusala.

Kak modni trend, ki si se ga vcasih posluzevala, sedaj pa ti ni vec vsec?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Jun. 2019 5:24

Edino kar mi pade na pamet je ta bayalage oziroma ombre nacin barvanja las... :D

Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2019 6:24

Nimam pojma, neki zelo nisem nikoli sledila trendom se mi zdi. Lahko pa povem za kontra, da enkrat mi je bilo ful out nosit hlace/krila z visokim pasom in da je majica/ bluza zatlacena v spodnji del oblacila, zdaj mi je pa ful fajn. A spomnila sem se ene stvari - tanke populjene obrvi!


Kaksen model kopalk nosis oz kaksen ti je najljubsi, imas kaksne enodelne?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Jun. 2019 10:14

Trenutno imam dvodelne črn sp del z visokim pasom in moder zg del z zavezovanjem okrog vratu. Druge so pa črne, enodelne.
Oboje so bolj retro stil.



Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jun. 2019 11:59

^ jaz sem tudi mislila, da bi lahko probala taksne z visokim pasom, pa mi naredijo rit dolgo kot ponedeljek :tot: normalnega modrca za zadaj zavezat pa ne najdem faking nikjer. Nazadnje sem ga nasla v kiku. Ja, kiku. :lach: pa jih tudi tam ni vec.

Crn spodnji del in nek turkizno/vzorcast zgornji del z naramnicami na 'kriz'. Si moram pa po nove.

Ponavljam
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Jun. 2019 12:21

Najveckrat nosim crni bikini spodnji del + zgornji del crn z roza vzorcem, izgleda kot trikotna ruta nekako. Je fajn, ker prekrije trebuh pa se s kratkimi hlacami je se vedno spodobno za it v mesto na sladoled. Potem imam se ene klasicne bikinke, rjavo modre, ki izgledajo kot nekaksna imitacija usnja. Pa se ene dvodelne rozaste, ki so lahko dvodelne ali enodelne, ce jih skupaj spnes, ampak so bolj za easy polezavanje, ker so kar minimalne :D

Morje ali bazen?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2019 12:31

Zdej mam bikinke spodnji del, mornarsko crtaste bele in temno modre. Zgornji del so isto bikinke, za zavezat, uno simpl samo blago, nic podlozeno in so ful komot in svetlo fluorescentno zelene so navaden spodnji del, zgornji del lok od modrca, malo podlozene in na obeh koncih za zavezat(okrog vratu).
(A nima ponavadi calzedonia ful razlicnih modelov kopalk?)



Morje

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jun. 2019 12:50

^ ja, ma ko sem vprasala, ce majo tudi nad kosarico C, sta se prodajalki samo spogledali in je bilo vse jasno.. :D

Jaz res ne razumem, zakaj je v 2019 se vedno tako prekleto tezko najt kvaliteten modrc/kopalke nad C.. Za naravne prsi, se razume. Zenske s silikonskimi si lahko kupijo tudi A kosarico, pa bodo stale. V vsakem primeru ga se nisem nasla izpod 50€ :roll: diskriminejšn!

Morje, itak.

Kaksen avto vozis?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 25. Jun. 2019 14:15

Jaz svojih še opazim ne (majhen B). Poleti tudi če bi brez modrca hodila okrog, bi bilo vseeno. More bit pa predvidevam kar moteče med kakšno intenzivno športno vadbo, če je košarica nad C.
Se sama počutim kot nek fantek, ker jih skoraj ne čutim. :D


Ne uporabljam avta.

Imaš kakšen zabaven, a neuporaben talent?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2019 14:21

Ne spomnim se nicesar.

Sem mislila da imajo ponavadi od a-d?
(Js tudi s c poleti kdaj ne nosim modrca.. cene pa ene, tamornarske kopalke mam pa iz oviese, kjer so te obicajne stevilke, kot pri oblekah, ne vem do kje so stevilke, ma verjetno vec kot v calzedonii..)


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jun. 2019 17:05

Po navadi znam uganiti uro v dnevu (na 10min) :lol: pa pri kepanju dobro ciljam. Aja pa kot otrok sem se dobro potapljala, v plavanju pod vodo sem prekasala tudi marsikaterega odraslega gosta :) zdej ne zdrzim nic vec, lol. Palacinke znam obrnit v zraku.

Ponavljam
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Jun. 2019 9:54

Kar se tiče kopalk, sploh zgornjih delov, se strinjam. Je bolj težko najt cute modrce za večje košarice (med in po nosečnosti). Zadnjič sem našla ene res, res lepe rdeče kopalke in očitno prehitro naročila, ker sem dobila podložen modrc :cry: Ne vem po kakšni logiki kdo misli, da morajo (ali da hočemo) bit D/ali E košarice podložene? :gruebel:


Mislim, da nimam zabavnih ampak neuporabnih talentov. Vsi so uporabni. :D No ampak resno, mi ne pride na misel nič drugega kot to, da znam s prsti na nogi pokazat "thumbs up" in "fu*k off" (če se temu lahko reče talent).


Si kdaj surfala?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Jun. 2019 10:30

Ne to ni logicno da so bolj velike kosarce podlozene. Js se pa spomnem, da enkrat ze ful casa nazaj sem v eni trgovini sprasevala, da bi c malo podlozen modrc in mi je tud prodajalka kar nekaj nazaj rekla, da imajo podlozene samo a in b, c pa kao niso/ ne rabijo bit podlozeni..(kar ni lih res..)

Sem se spomnila glede talentov, da mi poka/ si lahko 'pocim' razlicne kosti v telesu, do trtice, prsnega kosa.. (se mi zdi da vecina ljudi bolj samo clenke al gleznje?)




Ne, sem edino nekajkrat wakebordala na morju, kjer je kot nekaksen 'skatepark' na vodi.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Jun. 2019 11:14

Že če greš samo do H&M imajo polno "push up" podloženh C in D modrcev...(mi je tam vse premajhno)
Pa ok, tista rahlo penasta forma košaric, ki da lepšo obliko košarici in vsemu skupaj (ni pa podloženo), me ne moti, ne rabim pa tako podloženih, da mi potem brada počiva na dekolteju :D



Nisem, bi pa enkrat probala.


Najljubši poletni šport?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]