Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 27. Maj. 2019 12:23

Pojutrisnjem greva v Indonezijo s poldnevnim postankom v Singapurju, za 9 dni vse skupaj. Potem pa se Evropa kasneje poleti. Slovenija in Isle of Man s postankom v Londonu.

Kaj naredis, ce dobis darilo, ki ti res ni vsec/ni uporabno?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Maj. 2019 12:41

Vprašam sestre,če katera rabi/hoče, drugače dam pa komu drugemu za darilo :oops:


ti?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Maj. 2019 13:02

Včasih sem razdelila cimram, sedaj pa ali dam podganam če je kaj takega (a la majčke/rute itd) ali pa prinesem v službo da se poje :D. Če je neka neuporabna šara npr kipci in okraski pa direkt vržem stran.

Tbh pa mi je velika večina stvari ki jih zdaj na "stara leta" dobivam všeč in jih porabim sama. Sem dobivala ko sem bila mlajša več teh neuporabnih stvari ki pomojem krožijo od otroka do otroka po rojstnih dnevih :D


Buteljka - primerno darilo? Jo pogosto dobiš/podariš?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Maj. 2019 13:08

Ja js sm dobila kdaj na rojstnem v studentskem domu, se je cisto fajn porablo. :D Da bi js podarjala pa bolj ne..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 27. Maj. 2019 13:17

Ja, ce vem, da oseba dejansko pije vino. Midva dostikrat neseva, ce ne prav za darilo pa na zurke. Tudi ce dobim, sem cisto zadovoljna, je definitivno uporabno :D Ce ni za spit, gre pa v kuhancka.

Imas najljubse vino?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Maj. 2019 13:27

Ja, belo- sauvignon in crno- cabernet sauvignon.

Ti?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Maj. 2019 9:14

Ne pijem vina...

Kakšna oblika telesa ti je pri ženskah najbolj všeč?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Maj. 2019 11:07

Em kaj tocno mislis s tem vprasanjem? ..glede na oblike: pescena ura pa bolj vitka.
Kar mi ni lepo so recimo umetne prsi na neko suho telo, so mi lepse take kot naravno pasejo k telesu, ki ga imas. Ni mi tudi lepo neka kao velika rit kot je zdej moderno ful nekih vadb za to. Pa da si namenoma v fitnesu tisto nabijes noge in da mas pol res misicaste in nabite za zensko.. druga je ce si profesionalen/ polprofesionalen sportnik in to pride zraven.


Po pravici povedano, če bi gledla kakšno postavo bi pa sama mela, bi pa takoj zamenjala za kakšno precej suho, brez dosti oblin alpa/oz. s takšno postavo, kot jo ima Ula Furlan recimo..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Maj. 2019 18:08

Vitka in skladna postava, z oblinami. Peščena ura torej, ne presuha in ne premočna, ravno prava - lepo mi je, če so polne prsi, ozek pas in zaobljeni boki ter zadnjica.
Pa da je telo (koža) čvrsto (ampak ne v smislu izrazitih mišic), "skinny fat" mi ni lepo. Pretirana koščenost tudi ne.

Najmanj posrečena se mi zdi oblika jabolko, samo ne vem koliko ženske s takim tipom postave sploh lahko spremenijo to...

Kar se tiče kilaže mi je pa vseeno lepše videt 5kg "preveč" kot 5kg "premalo"
- npr. Kate Winslet > Amal Clooney

(preveč in premalo sem dala namenoma v narekovaje, ker imajo ljudje svoje subjektivne kriterije kaj jim je premalo in kaj preveč)


Si zadovoljna s svojo postavo in koliko narediš zase v tem pogledu?
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 28. Maj. 2019 18:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Maj. 2019 18:23

Sem zadovoljna. Enkrat, v zadnjih letih, sem že mislila, da ne bom nikoli več v lajfu imela takšne teže kot jo imam zdaj, zadnje tedne, ker mi nikakor ni ratalo shujšat. (Sem enkrat, bolj zaradi psihičnih težav skupno pridobila 20 kg, kar sem imela krajši čas, potem pa daljši čas še vedno +10/12 kg od svoje 'normalne' teže in je bilo nemogoče it dol od tega). Bi pa zdaj zgubila še ene 4 al 5 kg, sem pa vseeno zelo zadovoljna, če primerjam s par let nazaj.

Zase naredim.. predvsem pazim na prehrano, na prebavo in na neko notranje počutje, da nisem v stresu oz. da se znam pomirit..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Maj. 2019 5:18

Mah kakor kdaj, odvisno od dneva. Sploh pred menstruacijo sem grozno napihnjena in se pocutim kot vodni balon. Moja teza je cisto v povprecju, bi bila pa verjetno bolj zadovoljna s kakim cm speha manj.
Kaj naredim zase? Poskusim se nehat sekirat :D

Ponavljam
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 29. Maj. 2019 14:16

Na splošno z obliko sem, fit pa trenutno nisem. Kar se tiče prehrane ne jem ekstra zdravo, normalno in raznoliko pač, sem in tja se pregrešim. Gibam (telovadim) se nasplošno dovolj, za razne fitnese mi pa ni...
Kar se tiče kilaže pa gledam, da ne grem pod oz. čez točno določeno spodnjo in zgornjo mejo kg - za svojo postavo.
No, počasi bo šlo vse na svoje mesto nazaj.


Hodiš na šolske obletnice?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Maj. 2019 14:38

Ben dobro, ce si rodila je itak posebno obdobje, da prides k sebi, se niti ne steje.
Kolegica je pa bila ze po enem mesecu po porodu zelo suha, ampak je pravila da je mogla posebi pazit na prehrano zaradi dojenja, ker je imel otrok, ce je jedla (ze malo)mastno hrano neke (trebusne) probleme..

Jah js cene z obliko sem zadovoljna, na tezo sem pa zdaj zacela tud malo gledat in pazit, mi je bil kar sok takrat, ko so se mi zaceli ti problemi, ker sicer se do enega 21 nisem sploh nikoli ubadala s kilami, ter tem koliko pojem, se me ni nic posebi prijelo..sploh sanjalo se mi ni kaksne nocne more so to. Je bil pa tudi problem, ker ne samo, da sem bila tezja, ampak non stop sem imela napade lakote (vsaj tako se mi je zdelo), nisem mogla normalno zivet, sistem mi je takrat podivjal ocitno..


Ok odgovor: Ne hodim. Od srednje jih se nismo imeli, od osnovne se zdaj neki menijo.. Nismo se razumeli tolk z vsemi in hodijo lih uni tanajbol sitni.. :D


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Maj. 2019 16:56

Na osnovnosolske ne (v bistvu ne vem, ce sem po osnovni se kdaj videla vec kot 5 ljudi iz razreda?), na srednjesolske pa rada, ker smo z nekaterimi se vedno redno v stiku. Mi je bil vsec razred. :)

kolikokrat na leto si pri zdravniku?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Maj. 2019 18:26

(Drugače se pa dobivamo redno po 3 skupaj iz osnovne, in po 3 ali 4 skupaj iz srednje, ni da ne bi imela z nobenim stikov..)

Sem bila na zadnje enkrat v srednji šoli, tako da najbližje bi bilo ničkrat na leto. Delno nisem imela nič resnega, delno sem tak tip, da verjetno ne grem do zdravnika, če nisem že na pol mrtva.. (Sem bila sicer na sistematskih na faxu, za vozniški izpit, delo prek študenta..) Ampak zdaj, zadnje čase na splošno nimam nobenih problemov, ko sem malo bolj pod stresom mi menstruacija zamuja 1 teden, to je pa to..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov