Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Mar. 2019 17:18

Ma js bi tudi ful stvari naštevala domačih od hrane, ma nočem cele strani napisat. :D Npr polpeti so mi še ful dobri in pastičo(lazanja) z malancani, namesto pašte, jota, ma mi je ljubša z zeljem kot repo. Pa tudi kakšni žlikrofi, to zna pa mama nardit domače iz svojega konca. :)


En fant se je z mano, bolj kot jaz z njim :D 3 leta nazaj, sva par mesecev nekaj mutila ampak nisva bila prav v zvezi. Zato ker sem prenehala z njim in začela zvezo z drugim.
Drugače se ne kregam z ljudmi, da bi bili skregani.

Krila..pozimi in zdaj ne, poleti pa od krajših stvari kril niti ne ampak bolj oblekce in eno tričetrt krilo. Sem pa nazadnje kupila eno črno fake ledr, ma ga še nism nosila. xD
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 02. Mar. 2019 18:06

Ja krila so zakon. Tudi udobna so, bolj kot hlače (vsaj meni, ker nosim skoraj samo ozke hlače), edino kar me moti je veter spomladi/jeseni. Tako da raje bolj oprijeta, ki poudarijo postavo in ni velike nevarnosti ob vetru.
Ne maram pa jih tolko na gole noge (razen poleti, ko je res vroče), v kombinaciji z lepimi hlačnimi nogavicami in elegantnimi čevlji so mi pa top.

Se ti zdi, da ti kakšni kosi oblačil ne pašejo na postavo?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Mar. 2019 18:26

Samo najbrž so krila tudi s hlačnimi nogavicami manj topla od hlač? Js si predstavljam, da bi mi bilo mraz, sem zmrzljiva, sploh če sem v istih oblačilih od jutra dalje cel dan..
Lol ja prej bi bilo vprašanje, kaj mi sploh paše, kot kaj mi ne paše. :D Itak vse kar je bolj za ultra suhe mi ne. Krila nosim bolj na a kroj, cela oprijeta mi tudi preveč všeč niso (ok sem jih nosila ko sem bla kelnarca :D ). Oblekice tudi nimam nobene cele oprijete ampak take, ki so a kroj oz širše spodaj in malo nad koleni, ne čisto kratke, kakršne sem nosila bolj kot najstnica/osnovnošolka. Hlače za moje pojme naredijo lepšo postavo in kak kilogram skrijejo oprijete, čim temnejše, kar tudi največ nosim, sicer nosim tudi malo ohlapnejši jeans z višjim pasom, ta mi lepo paše v kombinaciji da je npr sprednji del srajce zatlačen v hlače. Kakšnih drugačnih krojev pa tudi že zelo dolgo pomerjala nisem. Aja pa kakšne kratke hlače tudi ne, razen za na morje ali doma. Sicer sem pa bolj malo po trgvinah s cunajmi, bla po moje ene pol leta nazaj, tko d še sama ne vem iz glave najbolj, kaj mi ne paše..
Pa še ena stvar, ki sem ugotovila, da mi ne paše so uhani zlate barve/ uhani obročki zlate barve, mi ful bolj paše srebrna..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Mar. 2019 9:53

Mah ne vem. Oprijeti spodnji deli kril/oblek (pencil skirt npr). Ali pa kombinacija ohlapno/ohlapno ker izgledam ko žakelj.


Maškare da/ne? Si bila kaj našemljena letos?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Mar. 2019 10:05

Nisem bila, skoraj da nisem opazila sploh pusta. Po navadi po nakljucju tako nanese, da ce se ze kdaj semimo, se bolj na halloween kot pust. Otroke mi je cene lusno videt, ali po lj ko vidis kake starse skupaj z otroci namsemljene..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Mar. 2019 15:13

Maškare?
Da, itak.
Letos se še moram, danes se bom in jutri. Roža bom, haha :D tamala čebelica, mož pa čebelar, da smo v nekem kontekstu.

Kateri prostor kjer živiš je opremljen čisto po tvojem okusu?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Mar. 2019 15:23

Zaenkat dnevna, ko koncam spalnico bo tudi ta kul. Najmanj mi je vsec kuhinja (ampak je zal kaj dosti ne morem spreminjat, ker ni nasa).. mogoce si kdaj privoscim tisto dekorativno folijo za cez ploscice in omare, ampak je zal kar drago.. bo prej balkon prisel na vrsto :love:

Kar kul, kaj se s temi folijami da nardit :)

Slika
https://www.designsponge.com/wp-content/uploads/2014/03/teddy_ba_1.jpg

Slika
https://media1.s-nbcnews.com/j/newscms/2018_20/1339384/11111_c23a54390664828e4eb8b72a82357cd7.fit-760w.jpg


ponavljam
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2438
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 04. Mar. 2019 15:55

Nic ni tocno tako, kot bi imela, ker nisem jaz izbirala pohistva. Vsec mi je kot z barom, ki je v bistvu del glavnega/jedilnega prostora, ker sva si ga sama zamislila in dala narediti po meri + stojalo za steklenice, oprema itd.
Potem balkon, ce to steje, ker je en kup mojih rastlin in viseca gugalnica. Delam pa se na dnevni sobi, ampak se ni cisto, kot sem si zamislila.

Kaj bi nujno imela tvoja sanjska hisa oziroma stanovanje?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Mar. 2019 16:06

Uf nisem se prav pri teh tematikah, bi rekla da (poleg vseh taosnovnih zadev ) balkon/ atrij ce je hisa oz bolj na samem, ce bi blo v bloku pa minimalno 2./3. nadstropje ali visje.. + banjo(namesto ali poleg tusa), da si lahko delam kopeli.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2438
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Mar. 2019 6:05

Ce se bolj osredotocim na realne stvari (ker najbrz infinity pool z razgledom na morje ne pride v postev)...
1. Veliko dnevne svetlobe. Recimo v spalnici bi imela eno steno celo tista velika okna od tal do stropa in drsna steklena vrata na balkon. Podobno tudi v dnevni sobi, samo ce bi bila hisa, izhodisce na teraso.
2. Walk in tus v kopalnici
3. VELIKO SVETLOBE (naravne ali luci) V KUHINJI
4. Breakfast nook/coffee corner z kakimi lustnimi, quirky klopmi ali stoli in mizico, po moznosti spet ob velikem oknu.
5. Ce bi bila hisa, imam raje malo manjso hiso in fukcionalen vrt. Zunaj kak mini pavilion s sedezi in po moznosti zarom. Ko bom imela ogromno posestvo pa kar celo zunanjo kuhinjo :D
6. Ce ze ravno sanjarim, se macjak, torej zastekljeno verando z ogromno mackam prijaznimi rastlinami, plezali, praskalniki itd in udoben naslonjac za mene :D

Ponavljam
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Mar. 2019 14:42

^ podobno kot zgoraj, veliko dnevne svetlobe (in pa kak kvadratni meter vec tudi ne bi skodil) :). Ce se lahko preseravam, bi pa imela verando z veliko zelenja vse naokoli, eno lepo dolgo mizo in stole za poletno vinckanje.. ahh

Slika


Slika

Kaj si nazadnje narocila na spletu?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Mar. 2019 15:22

Srebrne uhane in šminko.


Ti?
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 05. Mar. 2019 17:19

Gležnarje.

Kako pogosto si puliš obrvi? :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Mar. 2019 17:27

Bolj redko, si sproti, če vidim, da je kakšna preveč oz. da me moti. Sicer mi niso všeč preveč populjene in si kar pustim tako kot mam oz. kakšno izjemo pod obrvijo/ lokom si izpulim.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Mar. 2019 17:40

Pustim pri miru, razen ce kaksna dlacica res strli ven. Me mika it 'na obrvi', ker enim naredijo res cudovite, ampak si nekako ne upam.. Ce zaserejo, imas potem kar nekaj casa iznakazen obraz. Trenutno so ok, kot so.

ponavljam

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: _patchouli_