Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 19. Feb. 2019 21:35

Huh jaz se najbolj spomnim raznih scen z barbikami. Enkrat sem se zagledala v eno od druge punčke (neka družinska prijateljica je bla) in ji na skrivaj postrigla lase, ker sem mela neko fazo “hočem bit frizerka ko bom velika” in kolikor vem smo si zamenjale nove barbike za par dni al kako je že blo (lol), in potem je izpadlo grozno, oskubla sem jo ko kuro in ker mi je blo tok bad sem probala potem to prijateljico prepričevat kako hudo frizuro sem ji naredila, ona pa v jok in me ni hotla videt še menda cel mesec po tistem, haha.

Potem eno sceno sem mela enkrat v trgovini. Isto smo se z eno tamalo obe zagledale v isto barbiko in je ostal samo še en model identične barbike in sem jz potem nekaj začela govorit, kako je ta barbika grda, da je potem ona ni zbrala in so jo meni starši na koncu kupili. Nekaj v tem smislu. Ugl. ena taka lisica sem bla. :lol:

Serija, ki jo vedno priporočiš drugim kot “must see”? :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2019 22:01

Game of thrones in Friendse itak vsi gledajo.. :) tako da Black Mirror, Narcos, Casa de Papel, Peaky blinders, Handmaids tale..

Dodat hocem se Vikings, Orange is the new black in Shameless, ampak so zadnje sezone sramotno slabe :nein:

Katero od zgoraj nastetih serij si gledala / spremljas, ce sploh? :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Feb. 2019 22:06

Vse :D

Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Feb. 2019 22:08

Samo friendse in Peaky Blinders - samo prvo sezono in malo druge. GOT sem mogoče enkrat gledala kake dve leti nazaj, zraven tipa in sem bila moteča, ker sem samo komentirala videz igralcev, ker mi je bilo dolgčas in nisem vedla zakaj se gre, ker nisem spremljala serije. :D


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Feb. 2019 22:16

Potem se lahko strinjamo, da je Cillian Murphy to die for :D na Irskem sem ga videla na eni predtstavi (oz sem pospremila eno frendico, njegovo hardcore fenico.. takrat se nisem vedela, cemu tak fuss.)

Se popravkov po hisi lotis sama, ali za to prosis moske 'pri bajti'?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Feb. 2019 22:40

Odvisno. Žarnice menjam sama, filter pralnega stroja sčistim sama, taķšne stvari. Vse ostalo zrihta moj- res imam srečo, ker je pravi handyman, od a do ž.


Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 20. Feb. 2019 9:14

Skušam večino stvarii sama, drugač "težim naokol". zdaj počasi se bom lotila pleskanja sobe...

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Feb. 2019 20:51

V zadnjih mesecih sem se precej tega sama naucila, ker me dejansko zanima (in so itak tutoriali za vse na yt), tako da imam po novem cel predal sraufencigrov, bormasin, lakov, copicev, spohtlov, etc. :) edino pred elektriko mam se vedno 'respekt' tako da karkoli je z zicami/vticnicami pustim njemu oz doma ocetu.

zadnja nedolzna/bela laz, ki si jo komu rekla?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 20. Feb. 2019 22:36

Kolegica se je včeraj iz temne na svetlo pobarvala in vprašala, če je kul frizura pa sem rekla, da ja - nisem ji hotela pokvarit veselja, pa še kakor vem je precej plačala. Tako da raje bela laž. (Se jo bom že navadila :D )


Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Feb. 2019 6:23

Hm nic prav izrazitega. Mogoce bi bilo se najblizje, da sem prijateljici rekla, da sem cisto pozabila odpisat, ceprav sem vidla sporocilo, samo sem malo zavlecevala. In druga, da sem mogla se jaz za drugimi ponovit, da je luskan dojencek, ceprav mi dojencki na splosno sploh niso vsec, imam nevtralno mnenje. Je pa res da je zgledal cisto normalno, tudi ni bil grd, tako da ni bla lih laz. So mi pa neskoncno luskani zivalski 'dojencki' drugace, lih prej vidla enga hudega tipa z eno lusno malo pasjo kepo. :D

Ja un tip s Peaky b. je kr uredu ja. :D Meni je pa bil v bistvu un tamlajsi bjondast brat vsec, ko je bil v zadnji sezoni skinsov, mi je lih zrd njega enkrat vzbudila pozornost ta serija. Samo tuki je pa boljsi ta starejsi.


Koliko ur po navadi spis na noc?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
liiliija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 27. 9. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a liiliija » 21. Feb. 2019 23:09

Povprečno bi rekla da 7 ur. Če ne bi imela budilke, bi bilo pa verjetno kakšnih 10 :lach:

Ponavljam.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 22. Feb. 2019 13:09

5-8h.


S čem se premikaš naokrog?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Feb. 2019 13:19

Z avtom

Se enkrt spreminjam vpr. .. naj doma narejena, tipa bolj zdrava sladica?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Feb. 2019 16:10

Hm, pecem res redko... od bolj zdravega mi padejo na misel samo piskoti iz ovsenih kosmicev in rozin (meni so rozine ful dobre, ne vem, zakaj jih noben ne mara :) )

A trenutno sparas za kaksno stvar, vecji nakup?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Feb. 2019 8:45

ja, za kindla :D (150e...) :D

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov