Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Sep. 2018 18:34

Ne. Ful se rada družim z ljudmi, ampak kje zunaj, doma imam rada mir in zasebnost.

Ponavljam.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Sep. 2018 19:30

V lj sem kar pogosto imela druzenja pri sebi, mi je bilo kul. Prav za prespat mi je ok ce kdo pride za dan, dva (sploh, ce se znajo tudi malo sami zamotit cez dan), potem pa pocasi ze manjka lasten mir. Ampak ce gre za koga ki mi je blizu je seveda vedno vabljen, mu/ji tega ze ne bi odrekla. Stvar dogovora pac.

Ponavljam
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 17. Sep. 2018 8:22

Bliznje prijatelje rada povabim k seb, ker vem, da jim lahko direkt recem kdaj mi grejo na zivce :D naceloma pa tko no. Nimam ravno tega v sebi, prijatelji navajeni, da si sami vzamejo kej za pit etc, nikoli nic ne skuham al specem, ker res nisn tak tip cloveka. Jih raje potem kje castim s kosilom :D

Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 17. Sep. 2018 9:19

Sem enakega mnenja kot haley.
1,2 človeka je ok, če jih je več, potem sem bolj za druženje ob pijači in prigrizkih, brez večerje z najmanj tremi hodi npr., ker nimam veselja do kuhanja za večje število ljudi :oops: . Potem grem že raje ven jest.

Kater jezik ti je najlepši/najbolj zanimiv za poslušat in kateri najmanj? (Lahko tudi več)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2018 10:21

Uf ne vem.. recimo da mi je zdaj vsec norvescina, pa francoscina se vedno. Ko sem bila v osnovni soli mi je bila ful vsec francoscina in ful nisem marala italjanscine, ruscina mi tudi ni zvenela lepo, pol sm pa tud mela eno obdobje ko mi je blo ful vsec nemscino poslusat..
Aja zdaj mi je najmanj pa definitivno spanscina.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 17. Sep. 2018 13:09

Všeč sta mi francoščina in portugalščina, ne maram pa nemščine (poslušat in govorit).



Se ob selitvi hitro prilagodiš in privadiš na novo stanovanje in okolico ali rabiš nekaj več časa?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2018 13:35

Sem se do zdaj selila samo po slo, tako da ni bilo take razlike. Po moje se kar hitro, sploh ker sem veliko okrog, ne tolk doma, pa mi pol ni tolk problema kje spim in to.. xD. Pa nasploh nimam dosti zahtev, se prilagodim povsod. Edini kriteriji so, da me kdo ne zbuja ponoci in da je kolikor toliko cisto..


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Sep. 2018 17:14

Potrebujem nekaj časa. V Lj se recimo nikoli nisem počutila kot prav doma, čeprav mi je bilo ok.


Kolikokrat si se zares selila? S tem mislim brez študentskih selitev.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Sep. 2018 17:17

Nikoli (se) brez studentskih selitev.. smo ziveli skos na enem kraju, ko sem bila mlajsa, kjer je bla tudi familja po ocetu..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Sep. 2018 17:21

3x.

Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Sep. 2018 10:04

Uh... Osemkrat? Tri drzave, v sloveniji tudi veckrat :D

Kaj pomeni za tebe cisto stanovanje?
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2018 10:32

Nic posebnega, da ne lezi okrog umazana (smrdeca) posoda ali kaksna stara hrana.. najbolj to, pa da je kopalnica cista in tla cista/ pometena..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 18. Sep. 2018 14:05

Solidna stopnja higiene, ampak bolj mi je pomembno da ni našarjeno kot da npr ni pometeno ali pobrisano po tleh (verjetno zato ker to dela moj, ker js ne maram in se potem rajši pretvarjam da me ne moti kot da bi pobrisala :D ).
Ne prenašam pa umazane posode in drobtin na mizi. Barbarsko.
Imam pa v planu ob prvi priliki nabavit roombo, ker jo ima soseda in me je čisto navdušila. Potem bodo tudi tla konstantno čista ;)

Si privoščiš kake ne nujno potrebne gadgete (Roomba, mašina za kuhanje jajc/riža, Fitbit, itd) ali se ti zdi to metanje denarja stran?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7524
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Sep. 2018 14:25

Sploh ne vem kaj so te stvari :D Ampak masina za kuhanje jajc se slisi totalno brezveze. Meni se ne zdi potrebno no, razen ce prav ne ves kam bi s kesom (in prostorom).

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Sep. 2018 14:26

Si jih ne kupujem, večina se mi jih zdi brezveze. Ajde edino Roombo moram kupiti. Vsak dan sesam in ali to ali pa da pobrijem živali :D


Bi ti bilo neprijetno,da greš na obisk k recimo prijateljici in ima v predsobi dva ogromna pitona? V terariju.
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]