Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 09. Sep. 2018 12:17

Messenger.

Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Sep. 2018 14:08

Tudi messenger, ma zdej so me frendice prisille da sem si nrdila vibra in mamo tam skupne chate in mi ni tolk vsec..lol

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 09. Sep. 2018 15:23

Tu kjer živim je glavna aplikacija za komunikacijo Whatsapp, kar mi je fajn, mi je še najbolj simpatičen, lahko izklopiš tisto obvestilo, kdaj si bil nazadnje aktiven.
Viber imam samo za ožjo družino in ga ne maram preveč, tista vijolična barva me živcira. :mrgreen:
Facebook imam za nekatere znance in prijatelje in mi gre na živce, ker vedno piše, kdaj si bil aktiven in se prikazuje tista zelena pika.
Za ene par prijateljev pa Snapchat, lol.
Ugl. mešano na žaru. :lol:

Kakšen smisel za humor imaš oz. kakšen ti je všeč na ljudeh?
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Sep. 2018 17:03

Pff praktično vse mi je smešno. Od situacijske komike do ironije, sarkazma, cinizma in "dad joke"-ov. Skoraj ni zadeve, ki me ne bi nasmejala.

Baje imam kul smisel za humor. Imam rada vse vrste humorja in se z ljudmi ki se neradi šalijo zelo težko povežem.

Tudi pri partnerju je to top 3 stvar, na moji lestvici :D.




Imaš rada pekočo hrano?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Sep. 2018 17:44

Ja, obozujem, lih dns jedla neke rizeve rezance s pekoco curry omako.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 10. Sep. 2018 18:19

Ja, zelo. Na splosno zacinjeno. Razen kadar ne. Potem pa samo sol, poper in originalen okus sestavin :D

OK, eno daljse situacijsko vprasanje :lol: Je po resnicni zgodbi, da ne bo kdo mislil, da imam ogabno domisljijo.
Si na daljsi poti z avtobusom. Avtobus se ustavi za okrepcitev in wc nekje sredi nicesar. NUJNO moras lulat. Edini WC izgleda takole: Vhod je brez vrat, je en velik, relativno cist prostor, takoj ob vhodu umivalniki (samo milo v kosu, tekocega ni). Potem pa naravnost v tem velikem prostoru kar na odprtem postavljene 3 ali 4 wc skoljke. Torej brez vrat, brez pregrade med sabo ali locene od ostalega prostora. Wc-ji izgledajo presenetljivo cisti, eden je ravno v uporabi. Ce gres naravnost naprej, vidis dejanske kabine s stenami, vrati in kljucavnicami. AMPAK wc-ji tam so na strbunk, strasno umazani (tudi po tleh, ker pac, wc na strbunk) in smrdljivi. Obute imas natikace.
Kateri wc izberes? :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Sep. 2018 19:17

Čiste. Brez debate. Razen če je kaka taka čudaška situacija, da npr školjko uporablja nekdo, pred katerim bi mi bilo res nerodno it lulat (npr sodelavci, šefica, tast in tašča :D ).


Ti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Sep. 2018 19:23

Pac uni taprvi cisti, ce ni folka okrog, alpa v kak grm, ce je. :D. Odvisno tudi kako zelo so uni drugi vcji umazani, ce se da kam za silo stopit.. haha. Ma frendica, ki je bla v Indiji je praula, da je tam pa situacija bla wcji na strbunk na tak nacin, kot opisujes prve, brez kabine, ne nic, na odprtem..
Ma po moje je glede na tvoj opis tam navada, da se za eno potrebo uporablja prve vcje, za drugo pa druge, ocitno. :D

Nej se drugi povejo :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 11. Sep. 2018 14:04

Jaz bi šla na odprti wc samo če bi precenila, da v tem času res nihče drug ne bo prišel v prostor. Ampak glede na to, da v zgornjem scenariju nekdo wc že uporablja in da se pelješ z avtobusom, bo zelo verjetno gužva.
Zato definitvno raje izberem umazan wc, na katerega se itak ne bom usedla, pa popazim, kam stopim.
Jaz mam itak ful probelme s tem, shy bladder pa to, včasih se mi v nočni mori sanja, da wc nima vrat :D pa sem in tja imam na javnem wc-ju problem sploh začeti lulati, če je zunaj gužva in slišim, da folk že čaka na vrsto.

Si zelo ženeš k srcu, če se javno osramotiš (npr. nerodno padeš, se ti wc papir zalima na podplat in vleče za tabo...ipd.) ali hitro pozabiš?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Sep. 2018 14:12

Se obicajno zelo sekiram,( ampak bolj to, da kasno sporocilo napacnemu prejemniku posljem, ali kako izpadem pred osebo, ki mi je vsec.. ) ceprav starejsa kot sem, manj se. Ampak za ta dva primera, ki si jih dala, padec pa wc papir se ne bi, ker se mi ne zdi nic taksnega, kaj druzga bol..

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Sep. 2018 17:04

Ne, pri teh mini nezgodah pred neznanci me res ni sram (enkrat smo cakali na trajekt in sem sla mimo cele kolone avtov z oblekico v gatah :lach: ), pri znancih pa kakor kdaj, odvisno kdo je tam. Npr. familija je vcasih prevec 'iskrena', po moznosti ko je zraven cela hisa ljudi in slisis kaksno pikro. To me zna res nervirat. Aja pa grozno nerodno mi je, ko se moram pred nekom kregat (jaz sem pac clovek, ki to rad resi na samem, ne da se 10 drugih zraven poslusa).

Kdaj in kaj si nazadnje ustvarjal/a? Karkoli kreativnega torej.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Sep. 2018 11:05

Kak mesec nazaj sem nek diy loncek za rozice naredila iz prazne konzerve in volne, tak bolj hiter in simple :) Ga ima moja meta ocitno rada, ker lepo raste. Ko pridem nazaj me pa se par podobnih stvari caka za ostale rastlince.

Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Sep. 2018 10:58

Že dolgo nič, najbližje temu je bilo packanje z očesnim makeupom, prepevanje, ko sem sama v avtu ali vadba baleta v domači sobi..


Koliko ljudi bi (ali koliko si, če si se že) povabila na svojo poroko in koliko veliko poroko bi naredila, kako bi približno zgledalo in kje?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
banananjammm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 8. 3. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a banananjammm » 13. Sep. 2018 15:01

Uff, o tem pa še nisem razmišljala.. A sem čudna :D

Ponavljam.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 13. Sep. 2018 21:13

Na moji poroki je bilo 8 ljudi. Midva, 3 price kot je predpisano, maticarka, odvetnik, v cigar pisarni smo bili in random tip, s katerim si slednji deli pisarno :nixweiss:

Ponavljam

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron