Vprašaj me... #46

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 17. Jun. 2017 12:51

Če nimaš zaledja ni stvar v motivaciji ali nemotivaciji, enostavno narediš.


Knjiga, ki jo vsakemu priporočaš?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Jun. 2017 13:11

Art of not giving a fuck, Mark Manson

ti?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 19. Jun. 2017 7:01

Karkol od Murakamija.

Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
MayaKay
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaKay » 20. Jun. 2017 10:20

Krasni novi svet, Aldous Huxley


Najljubši film?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Jun. 2017 18:42

It's a wonderful life

Kaj najbolj cenis pri svojih starsih? Kaj te zivcira?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jun. 2017 21:53

Foter: Alfa starega kova, dal vse možne pizdarije čez, trd kot kamen, najbolj vztrajen, vesten, delaven, zvest človek kar jih poznam. Rojen vodja, odličen smisel za humor, zelo prijazen do ljudi, fizično je tank, resno, žival, odličen pripovedovalec zgodb. Če bi lahko izbral enega človeka da me potegne iz dreka, bi bil to on.

Živcira: tog, podobno kot jaz, prehitro oblikovana mnenja, tako kot jaz, v mladosti preveč poslušal druge, ker ima visoko skrbnost, ima nizko samozaščito in ga ljudje izkoriščajo, težko pokaže čustva, zelo konzervativen ko pride do tveganja glede življenjskih odločitev.

Mat: zelo inteligentna, odličen sogovornik, zelo empatična, zelo odločna, oseba ki resnično razume drugačnost in podpira edinstvenost, zelo predana družini, je daleč najbolj uravnotežen človek ko pride do njenih stvari in zveze, ter družine in službe, nikjer se ne skuri in je zelo zadovoljna.

Živcira: preveč spontana, extremno impulzivna, kot jaz...prehitro potegne odločitve, tako kot jaz, sika, spet...tako kot jaz.

Fuck, jaz sem nek k. hybrid :D.


----------------------

Ponavljam
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Jun. 2017 8:12

Mama: inteligentna, neverjetno sposobna, res močna (ko jaz pomislim kaj vse je dala ona skozi...), lepa, pozitivna, vedno nasmejana, tko mal čudna :D (tko k js. iste sma. hvala bogu <3), neverjetno tolerantna, razumevajoča, odprta, lovable, vedno pripravljena pomagati, she is never judgy, razgledana...

ok bom nehala pisat o dobrih lastnostih svoje mame, ker lahko zapišem milijon stvari, ker mama mi je res... <3 vse vse.

kaj me moti: na trenutke neverjetna čustvena nestabilnost, njena nesamozavest, nezmožnost, da se ceni, ima rada, impulzivnost

Oče... uh. to bo težka... ker imava res... zanimiv odnos
+: stabilen, močna načela, ponosen, sposoben, inteligenten, odličen sogovornik

-: čustveno totalno zavrt, preveč trmast, aroganca

in ja, kot je LZ izpostavil. totalna MIŠUNGA mame in očeta sem.

ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 23. Jun. 2017 15:34

Zanimivo vprašanje :)

Oče -plusi: Izjemno inteligenten, kar vedno vodi v zelo zanimive debate o bilo čem. Zelo zabaven in domiseln, črn humor do konca. Bi za svoje otroke naredil praktično karkoli. Ko pride do res pomembnih, veliki stvari, se nanj absolutno lahko zaneseš.
-minusi: Se ne moreš zanesti, ko pride do manjših dogovorov, ker vedno pozabi in ga je potrebno 100x spomniti. Nagle jeze, vzkipljiv, lahko zelo krut z besedami, ker ve, kaj reči, da bo zabolelo. Težko izrazi svoja globlja čustva, čuti sicer globoko, ampak njegova čustvena inteligenca je slaba in večkrat prečka mejo (posebej s tistimi, ki jim je najbližje). Lahko je precej pesimističen.

Mama -plusi: Zelo prijetna, topla, ljubeča oseba. Veliko bolj čustveno odprta kot oče. Zanesljiva, tako v majhnih kot v kriznih trenutkih. Je krasna mama. Je na splošno precej bolj optimistična od očeta.
minusi: hitro je užaljena, tako da je včasih treba paziti, kaj rečeš. Hitro tudi paničari za brezvezne stvari. Na čase poskuša preveč kontrolirati in usmerjati moje življenje (večinoma pri manjših odločitvah).

Ponavljam vprašanje.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Jun. 2017 14:06

Najbolj cenim da se vedno lahko zanesem nanje, da jim 100% zaupam, da me postavijo na realna tle ,ko to rabim, da mi dajo vzpodbudo,pozitivnost, ko sem cisto na tleh.. (Ne da se mi opisovti tle vskega posebej..)

Zivcira me, ce izpostavim prav najbolj negativne stvari..da mama se mi je velikokrat ze kot otrok zdela malo zagrenjena, negativna, da so zelo radi nasprotovali nekaterim mojim hobijem, sploh ce so bli kaki umetniski, da sta se nonstop kregala ze od otrostva in sem se velikokrat sprasevala, zakaj se ne locita.. da so moje malo bolj psihicne stiske, probleme v enem obdobju v najstnistvu imeli za razvajenost..

Imas kak najljubsi poletni parfum?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Jun. 2017 16:34

Ne, ker mi je preveč že deodorant nosit ko je vroče :D.
Parfum je pri meni striktno za pomlad, zimo, jesen.


Kako si dvigneš moralo, ko začneš dvomit v svoje sposobnosti?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Jun. 2017 17:44

Pogovorim se, potarnam, največkrat fantu, kdaj tudi mami. Rada dobim čisto objektivno, realno mnenje, ter nasvet kako naprej.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Jun. 2017 19:25

Vzamem list, napišem stvari ki sem jih že naredil v življenju in koliko čas je bilo potrebnih da sem jih dosegel.

Ponavljam?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Jun. 2017 8:57

Spomnem se na svoje dosežke, in kako dobro se bom počutila, ko bom nardila, dosegla še več.

Ponavljam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Jun. 2017 21:05

Enako, nastejem si stvari, ki sem si jih zadala in pri katerih sem uspela. Plus dopovem si, da v stvari vlagam dovolj truda in da bo The Universe zrihtal/o, da bo vse koncalo tako, kot mora biti.. :D me je to ze tisockrat presenetilo. Life's a process.



Ponavljam
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Jul. 2017 10:05

Nič, ponavadi sem pač
Slika
sploh ne razmišljam ampak se pač vržem v vse kar nisem ziher like a big ball of fire :D.

Ko se mi pa vklopi glava pa začnem furat spleen in svetobolje in sem na sploh mali mladi Werther in mi ni pomoči. Vse se mi ustavi, zablokiram od panike in dejansko zadeve totalno zafuram. Pa je treba počakat da mine al neki. Ne vem.


Predmet na katerega si najbolj "čustveno" navezan in zakaj?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]