Vaše (nenavadne) navade

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 27. Dec. 2013 1:46

Vedno ko pijem iz pločevinke, si sntntn zasučem na odprtino, ko dam pločevinko iz rok, v smislu da mi ne more not zlesti nobena žuželka- babico je enkrat v grlo pičila osa, ki ji je padla v pločevinko in je bila kar kriza.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Laika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 27. 6. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Laika » 12. Jan. 2014 0:30

- Kadar grem spat moram obvezno imet umite roke. Če se česarkoli dotaknem, si grem umit roke.
- Mažem se z odprtimi usti.
- Berem ko jem.
- Zvečer pred spanjem obvezno pol ure brskam po telefonu (pa se ne morem odvadit :ss).
- Ne morem spat, če ob sebi nimam kozarca vode.
- Imam astmo, ampak se počutim kot bi mi nekaj manjkalo kadar zraven nimam olajševalca v razpršilniku (vlačim ga zraven vsepovsod tudi kadar ni astma ne dela težav).
- Od malega imam navado, da mami rečem za lahko noč "nočko, nočko". 2x mora bit, obvezno.
- Moti me kadar nekaj nekaj štejem, to pa ni v parnem številu. Potem hitro iščem nekaj da bi bilo spet parno.
- Kadar pridem iz bolnišnice (delam tam), torbico, telefon itd. razkužim, to je obvezno. Če ne imam občutek, da je to umazano z bakterijami. Tudi na delu si roke mali milijon x razkužim.
- Vedno sem dobro pokrita, ker me je nečesa strah, pa nevem česa.

Čudne navade, imam jih še in še, ampak se jih trenutno ne spomnim. :p
Bodi bivša, ki bo vse prihodnje spravljala ob pamet. :)
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 12. Jan. 2014 13:30

Led Zeppelin napisal/-a:-*
-* vedno ko grem sam v kino, in mi blagajničarka takoj klikne na dva stola, rečem: forever alone, in potem jim je nerodno :D


Haha. Morm probat to, glede na to da hodim sam po diskačih, bi pa lahko šel kdaj tudi sam v kino.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 13. Jan. 2014 16:38

Ni ravno nenavadna, sem se pa navadila, da ob gledanju filma poleg nekaj jem ali pijem in pa enako, ko jem, vedno kaj berem/gledam...
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 13. Jan. 2014 17:44

To ni navada, to je razvada

-Si predstavlaš, ko so vrata, pa za vrati nek predmet, kos pohištva. in se vrata ne morejo do konca odpret, pač pa trčijo v tist predmet, kos pohištva. no, jaz moram pol stalno po trku ta predmet, kos pohištva pobožat na tistem mestu kjer je trčilo, drugače sem živčna. ful .
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 13. Jan. 2014 19:39

Navada, ki je postala razvada ja :oops:
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 14. Jan. 2014 9:07

Nesanica napisal/-a:
- vedno spim na zunanji strani postelje, če je postelja double in ob steni, na notranji ne morem zaspati (moj prijatelj temu pravi načrt za beg, on baje tako spi zato, da lažje zbeži sredi noči, če se zbudi pri kakšni novi...)


- ko se sprehajam s fantom/prijatelji... moram bit vedno na levi strani.... Če nisem, se tekom hoje prestavim na levo stran. alda me vsi čudno gledajo :D Če hodimo 3je... nikoli ne morem bit v sredini, to me nenormalno moti in se zmeraj prestavim na levo stran :)
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 14. Jan. 2014 13:26

jaz pa ravno obratno, moram vedno hodit na njegovi desni, v kinu pa obvezno sedim na levi :D
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 16. Jan. 2014 4:29

- ne morem zaspati, če imam karkoli na sebi, ne glede na to, kako vroče/mrzlo je
- prav tako pa ne morem zaspati brez svojega (enormno debelega) kovtra, tudi sredi najbolj vročega poletja :D
- nisem občutljiva na razne ogabne in brutalne prizore, me pa popolnoma zvije kakršnkoli prizor v zvezi z očmi (npr. posnetek operacije očesa- skor skupi padem)
- ko sem na pijači in zatopljena v pogovor, razcefram račun (lahko pa tudi podstavek ali ovitek sladkorja ali kar je pač pri roki) na prafaktorje
- vse si ekstremno solim (kar je ubistvu razvada-.-)
- če mi je na avtobusu dolgčas, opazujem kako so ljudje obuti :D
- zvečer pred spanjem vedno pogledam eno epizodo poljubne serije, drugače sploh ne znam več zaspat :oops:
- očitno sem mejčkeno OCD, ker sem se zadnjič zalotila, da v zapiskih raje še enkrat prepišem napako, kot da bi imela dve različno zapisani besedi (al pa bognedaj prečrtano!) :lol:
- ko kuham kavo, se mora obvezno točno trikrat 'dvignit'
- ko najdem catchy komad, ga lahko poslušam tri dni skupaj, nato se ga (rahlo) naveličam in najdem nov 'najljubši' komad
- med izpitnim obdobjem se zbujam okoli 4ih zjutraj, ker drugače se sploh ne morem začet učit
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Jan. 2014 10:12

Jaz tega sploh ne opazim, dokler me kdo ne ''opomni'', ampak hrano, ki je v plasteh, jo tako tudi jem. Npr. pico jem tako, da najprej kar je povrh( zelenjava), potem omako in šele nato testo. Lazanje, musake in podobno tudi jem po plasteh. Tud ko sem še jedla kremšnite sem pojedla najprej vrhnji del testa, potem smetano, potem rumeno kremo in nato podn. Napolitanke si tud npr. lomim v ustih podolgem (da jem vafelj - kremo -vafelj -kremo).

Če pa ne gre drugače, npr. da grem vegi burger ko ga morem pojest stoje zavitega v ono foljo, pojem ''klasično''. Če mam pa možnost krožnika, ga dam pa na krožnik pa jem kruh, potem ''filo'' po plasteh (tako kot je zložena) in spodnji kruh.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jan. 2014 17:15

- Ko spim in mi je presvetlo si nardim temo cez oci z lepo urejenim debelejsim pramenom las
- Ajvar bi lahko jedla na zlico
- Za razliko od mnogih ne morem poslusati enega komada veckrat zaporedoma, tudi ce mi je se tako dober
- Na troli se vedno usedem na uni zic cisto odspredaj, direkt za soferjem (ce je le fraj)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 16. Jan. 2014 19:21

^^Js mam podobno finto za čez oči, s tem da je lahko trda tema pa moram met čez :D

Mam pa dve igrači - zajčka- ki ju mam že od rojstva (in to res na dan ko sm se rodila mi ju je bicika kupla) in sta boga srotlna že čist znucana in prav ne morem zaspat, če si ne dam enga čez oči drugega pa čez vrat. :D
chillxes
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 17. 2. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a chillxes » 17. Feb. 2014 20:04

-skoraj pri usakem kosilu zmesam majonezo in kečap skupaj
-po prostorih po hiši puščam svojo pijaco,in vsakic k stopim v sobo kjer je moj kozarc mau sipnem in grem naprej ( to delam nenamerno)
-tudi poleti ko je zelo vroce sem cela pokrita z odejo
-pozimi se šetam po hiši ovita v deko (še na wc grem z deko :lol: )
-ko si barvam lase grem vedno na drugo barvo ali usaj oddtenk če že ni popolnoma drugacna barva..nikoli se ne dvakrat zapored z isto barvo
-velikokrat telefon nekam pospravim in ga ne uporabljam cca 2tedna heh

:D :D :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Feb. 2014 13:28

Mene pa ful živcira, če vrečka s prigrizki (čips in to) ni na pravi strani odprta. Obvezno jo zgoraj odprem, če ne gre, poiščem raje škarje, kot da jo na dnu odprem. Prav ne morem uživat v čipsu, če ni prav odprt, it's just wrong! :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Feb. 2014 14:49

men je pa neprijetno če mam med preoblačenjem zgornji del pižame gor in hlače za čez dan/ven, pa tudi če sam za par sekund. zato si, ko vstanem, vedno najprej preoblečem zgornji del, šele potem spodnji, ko grem pa spat, pa najprej spodnji del in nato zgornji :P
hej norci :)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov