Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Dec. 2019 19:05

Obleka: črno krilo, pajkice, temno zelena majica
lasje: speti v kvazi bun
make-up: nič, vikend je!
Nakit: uhani, prstan
Počutje: utrujena od kul dneva
pijem: nic, moj ki kuha čaj :oops:
jem: nic, nekaj malega bi za večerjo. Sadje in jogurt?
poslušam: Argusa ki pridno sesa v sobi (ja naš robotski sesalec je Argus Filch :D )
želim si: da čimprej poštromamo razsvetljavo - božične zvezde so že na oknu, mini "reflektorčki" so nabavljeni, danes jih samo še zvežemo!
Rada imam: njega :hearts:
Sovražim: nič. Kul mi je življenje trenutno :D
Čakam: današnjo večerno romantiko, gremo ven na sprehod v sneg
Trenutna misel: it is the most wonderful time of the year (se nama poje že od četrtka :D )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Dec. 2019 19:07

Sarissima napisal/-a:
emanuela napisal/-a:Nakit: Pandora zapestnica z novim obeskom, prstan


Js mam v planu sama sebi nabavit Pandoro za božično darilo :D. Kaj za en nov obesek maš?



Jaz sem jo dobila za materinski dan in mi jo zdaj drugi polnijo :lach:
Dobila sem družinsko drevo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2019 14:35

Obleka: črn oprijet jeans, siv pulover, nek 'pleten' črn in bel blazer
lasje: spusceni, bojo za oprat
make-up: puder, roza-rjavo smokey senčilo, rjava barvica na zgornji veki, maskara, vijolična šmina
Nakit: nič
Počutje: hkrati v redu, hvaležno za vse in hkrati malo živčna, malo me stiska
pijem: nic
jem: za kosilo brstični ohrovt, kuhan korenček, cvetačo, kuhano jajce, sir
poslušam: en podcast
želim si: da gredo jutri v redu vse stvari, uspešen januar in naprej, da dobim neko začasno stvar, dokler se ne vselim/ se ne sprosti izbrana lokacija
Rada imam: starše, mačka, tiramisu :P
Sovražim: /
Čakam: kako njegovo sporočilo, kakšno druženje konec meseca
Trenutna misel: da bo januar zdej in morem čim bolj pametno in koristno izkoristit december in čimveč stvari naredit..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Dec. 2019 9:43

Obleka: črne oprijete hlače, bela srajca, črn pulover
lasje: zlikani, v visokem čopu
make-up: primer, bb krema, roza-rjavo smokey senčilo, rjava barvica na zgornji veki, maskara, vijolična šminka
Nakit: nič
Počutje: dobro, ma še kar zaspano
pijem: vodo
jem: za zajtrk sem zmešana jajca s slanino
poslušam: /
želim si: da bi bila manj zaspana trenutno, nov mobi ali da ta spet začne boljše delat/ se polnit in manj hitro praznit, ok bodoče cimre, uspešen januar
Rada imam: starše, mačka, tiramisu :P , prijazne ljudi
Sovražim: probleme s telefonom
Čakam: /
Trenutna misel: da sem za zdaj kar jaz odklonila vse njegove predloge za se videt ta teden. Sem malo sita/ utrujena od vsega in sem zamerila določene stvari včeraj (takšnega obnašanja mi pa res ni treba tolerirat), tako ali tako sem ga jaz skos dajala na prvo mesto, vedno sem se vozila do njega in na lokacijo, kjer mu je tisti čas bolj ustrezalo, mu tudi pomagala pri njegovem delu.. vse, kar sem lahko, se trudila bit čim bolj potrpežljiva skos, zdej mam pa dovolj, bom dala samo vse 4 od sebe in boli me, če bo res imel čez mesec več časa, mogoče lahko takrat kaj naprej, če bodo okoliščine za, če ne, pa ne..
Da še dobro, da se ne mudi glede službe toliko s preselitvijo in imam vse krite stroške prevoza iz svojega konca, dokler se ne preselim.. še ne vem ali bom iskala/ se menila za začasni plac, dokler se moja lokacija ne sprosti, ali se bom kar vozila ta čas..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 18. Dec. 2019 14:18

Obleka: črne hlače, siva majčka, zelen šal in plašč. Sedim notri, ampak je hudičevo mrzlo.
lasje: spuščeni, valoviti, preveč suhi, bo kako olje spet treba gor ruknit pa konice postriči
make-up: maskara, šminka, barvica
Nakit: uhani, medaljon
Počutje: res zmatrana, zaspana, želim si domov. Se dve uri dela.
pijem: nic, bi pa ful kavo. Zjutraj je časa zmanjkalo
jem: nic, sem pa lacna
poslušam: brnenje "ogrevanja". Ampak samo mrzel zrak ven piha. Se to nam ne zrihtajo tako kot se spodobi
želim si: da stres izgine
Rada imam: drugače veliko ljudi in stvari, ampak sem mal grumpy volje danes
Sovražim: sosede, ki res grenijo življenje
Čakam: da danes in jutri mine
Trenutna misel: nos mi bo od mraza odpadel. Notri je bolj mraz, kot je zunaj. Mogoce se mal ven stopim pogreti...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Dec. 2019 10:38

Obleka: črne pajkice, malo svetleče na imitacijo usnja, orijet bel pulover
lasje: spuščeni
make-up: bb krema, korektor, obrvi, zlato senčilo, črn eyeliner, maskara, labela jagoda
Nakit: verižica
Počutje: ma živčna sm fuuuul, dns sm že zgubila in najdla kluče od avta in to sredi dežja, brez dežnika (hvala bogu za vztrajnost, je neki časa trajalo, da sem iskala in ugotovila, kako sem jih vrgla/ v katero stran, ko sem si na hitro, jezno, živčno popravila kapuco od bunde in vmes po nesreči vrgla ključe nekam v zrak :lach: ). Delno zaradi njega imam neke skrbi, ne vem točno ali upravičeno al ne in bo vse ok, delno glede nekih stvari sem odzadi in premalo organizirana.. in se mi meša
pijem: lih črno kavo
jem: zmešana jajca s slanino zjutraj
poslušam: dež
želim si: da se vse ok razreši z njim, da ne bo problemov glede zaupanja, da mi že pošlje lastnica pogodbo, ker mi je včeraj ni
Rada imam: ko se počutim zadovoljna sama s sabo, tiramisu, (domače) pecivo, vse njegove res hard lepe stvari, ki mi jih napiše (ki jih v bistvu še nisem nikoli od nobenega slišala/ brala), samo res upam, da je tudi res vse resnično in da bo uspelo vse skupaj..
Sovražim: določene dvome
Čakam: da grem nazaj
Trenutna misel: upam, da bo vse ok..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Dec. 2019 10:38

Obleka: črne pajkice, malo svetleče na imitacijo usnja, oprijet bel pulover, črni gležnarji s peto
lasje: spuščeni
make-up: bb krema, korektor, obrvi, zlato senčilo, črn eyeliner, maskara, labela jagoda
Nakit: verižica
Počutje: ma živčna sm fuuuul, dns sm že zgubila in najdla kluče od avta in to sredi dežja, brez dežnika (hvala bogu za vztrajnost, je neki časa trajalo, da sem iskala in ugotovila, kako sem jih vrgla/ v katero stran, ko sem si na hitro, jezno, živčno popravila kapuco od bunde in vmes po nesreči vrgla ključe nekam v zrak :lach: ). Delno zaradi njega imam neke skrbi, ne vem točno ali upravičeno al ne in bo vse ok, delno glede nekih stvari sem odzadi in premalo organizirana.. in se mi meša
pijem: lih črno kavo
jem: zmešana jajca s slanino zjutraj
poslušam: dež
želim si: da se vse ok razreši z njim, da ne bo problemov glede zaupanja, da mi že pošlje lastnica pogodbo, ker mi je včeraj ni, seksa
Rada imam: črno kavo, bolj je grenko, boljše mi je, ko se počutim zadovoljna sama s sabo, tiramisu, (domače) pecivo, vse njegove res hard lepe stvari, ki mi jih piše (ki jih v bistvu še nisem nikoli od nobenega slišala/ brala), samo res upam, da je tudi res vse resnično in da bo uspelo vse skupaj..
Sovražim: določene dvome, telefon, vrgla bi ga skoz okno
Čakam: da grem nazaj
Trenutna misel: upam, da bo vse ok..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 22. Dec. 2019 10:48

Obleka: črne pajkice, rdeč Mickey Mouse pulover.
Lasje: spuščeni
Make:up: /
Nakit: /
Počutje: naspano
Pijem: Nespresso kavo
Jem: ovsene kosmiče z banano, ovsenim omlekom in malo kakava. Nimam idej kaj naj danes jem, ker sem spraznila cel hladilnik - jutri namreč letim v SLO.
Poslušam: /
Želim si: torek 14:00, videti naše mucke
Rada imam: dobro hrano, njega, prijatelje
Sovražim: /
Čakam: torek
Trenutna misel: a se bom sploh naučila uporabljat en program tko na daljavo.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Dec. 2019 10:51

Obleka: črne najlonke, oprijeta crna jopa obleka
lasje: spuščeni
make-up: bb krema, korektor, obrvi, zlato senčilo, črn eyeliner, maskara.. sem si prou cudna zdej z malo makeupa na oceh, zgleda da mam manjse oci, ocitno mi je tisti makeup mocnejsi, prej naredil opticno vecje oci..
Nakit: uhani
Počutje: meeh, leno, bolj slabo, kot da bi z nekega vzbemerljivega obdobja padla dol in imam zdej nek 'comedown', mraz mi je
pijem: vodo
jem: na zadnje paketek elvita piskot
poslušam: pogovarjanje
želim si: da bi sla zdaj kar spat v toplo posteljo, na en dogodek it, uspesen januar, da se dokonca uredi glede stanovanja
Rada imam: hrano
Sovražim: /
Čakam: pijaco s frendico dns
Trenutna misel: ne vem sigurno, ce se mi bo dalo it na tisti dogodek, ko bo prisel tisti dan, samo ce ja, bi si mogla koga poiskat za zraven, on verjetno ne bo hotel it/ mu niso vsec te reci..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 01. Jan. 2020 14:36

Obleka: pižama, trenirka
lasje: figa
make-up: /, ampak nujno rabim vlažilno kremo. suha kožaaa
Nakit: /
Počutje: zblojena, ker sem spala do 13:00
jem: čakam na kosilo :D
poslušam: Kanye West - Jesus is king. zadnje čase je kr na repeat na moji playlisti
želim si: uspešen januar
Rada imam: dobro glasbo
Sovražim: /
Čakam: drugo kavo
Trenutna misel: vse bo ok
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 01. Jan. 2020 16:07

Obleka: pižama, itak :D
Lasje: spuščeni
Make-up: /, še vedno ponosna nase, da sem si ga šla odstranit včeraj ob 6ih zjutri. :P
Nakit: /
Počutje: zmečkano, spala od 6ih zjutraj do 14:00
Jem: /
Poslušam: /
Želim si: jutri ne še it delat, čeprav sem imela dosti odmora vbistvu
Rada imam: dobro hrano, njaaam, včeraj smo dobro jedli. Čeprav me je blo malo sram, da nisem nič prispevala k potlucku, ker ko sem prispela v mesto, je bla že pozna ura, hladilnik doma pa čisto prazen, ker me ni bilo cel teden. Trgovine pa itak vse že zaprte.
Sovražim: petarde, pokanje
Čakam: da se spravim pospravit spalnico, vse leži po tleh, razmetan in nerazpakiran kufer, ew.
Trenutna misel: fajn je blo, 10 smešnih, norih ljudi na kupu ... pa en neprijeten dogodek z enim friendom, eeew. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jan. 2020 11:03

Obleka: trenirka, zgoraj majica in jopa iz flisa (ugotavljam, da js nikoli nisem doma v pižami, se vedno takoj preoblečem, ko ustanem, me prav moti, če se ne :D )
Lasje: za oprat
Make-up: /
Nakit: /
Počutje:
dobre volje, ga pogrešam, musklfiber po mečih in riti, malo živčna za jutri, malo lačna
Jem: zdej par mandljev in lešnikov, ker je bil zajtrk že ene 3 ure in pol nazaj..
pijem: kavo z mlekom
Poslušam: /
Želim si: da gre jutri v redu, da ga kmalu vidim..
Rada imam: hrano
Sovražim:/ (petard nisem ravno izkusila, na silvesterski večer je edino parkrat fajn počil ognjemet, da sem se vsakič kar cela stresla, ki je bil skoraj pred našo hišo..)
Čakam: kosiloo!! Da mi on kaj piše :hearts: , da greva naslednji vikend kaj žurat s frendico, ker ona pride to nedeljo šele iz ZDA (đels itak..).. :/
Trenutna misel: Se mi zdi, da ga nisem vidla že celo večnost, čeprav je zdaj 4. dan kar ga nisem.. Da upam, da se kmalu naprej porihta tisto stanovanje, me prou firbec kako bo izgledalo, ko pride še drugi del spalnice in kuhinja.. Da se bom mogla navadit hodit bolj zgodaj spat in prej ustajat, dokler se bom vozila in se ne preselim.., morem kupit čike jutri zjutraj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Jan. 2020 17:54

Obleka: crne hlace, bel pulover z belimi perlicami, crni gleznarji s peto( od mame, ki si je kupila eno st premajhne in zdaj so meni prav :D )
Lasje: valoviti
Make-up: bb krema, roza in rjavo sencilo, kolikor ga je se ostalo, maskara, obrvi, vijolicna sminka
Nakit: uhani
Počutje:
ful dobro, lacna, ne da se mi ene stvari ucit
Jem: nekaj casa nazaj jabolko in eno presno kroglico iz cokolade, kokosa, orehov
pijem: vodo
Poslušam: /
Želim si: da bo slo dobro s sluzbo, da bo slo vse ok glede stanovanja, kak nov parfum
Rada imam: hrano, frendice, starse, prijazne ljudi
Sovražim:/
Čakam: /
Trenutna misel: da mi je frendica poslala ful luskano baby kamelo iz lokacije, kjer zivi :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Jan. 2020 12:40

Obleka: črne pajkice, črno bela obleka
Lasje: speti v čop
Make-up: nič
Nakit: prstan
Počutje: pa kar dobro
Jem:prej sem mlečni gris
pijem: vodo z limono
Poslušam: tri mucke. Risanko. Pet minut zase preko otroka, pa to.
Želim si: da bi se poslovno nadaljevalo kot se je začelo.
Rada imam: da so mi sarme super uspele, ampak jih ne rabim videti do naslednjega novega leta.
Sovražim: Nič...
Čakam: na voljo, da dam mačka iz krila, ker mi bo noga zaspala
Trenutna misel: kaj pa vem...nič posebnega.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7498
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Jan. 2020 9:54

Obleka: trenirka, flis majca
Lasje: v figi
Make-up: nič
Nakit: /
Počutje: dobro, malo živčno za jutri
Jem:prej obrok št 2, par mandljev, en linški piškot in en kvadratek temne čokolade s pomarančo
pijem: vodo
Poslušam:zhavia - Deep down
Želim si: da gre ok jutri, da se vidiva danes zvečer
Rada imam: muziko, hrano, sonce
Sovražim: Nič...
Čakam: kako njegovo sporočilo, da se spravim malo ponovit še ta dynamics in potem it na kak hrib hodit
Trenutna misel: da je on včeraj prišel nazaj in danes je v Lj, upam, da se vidiva kaj proti večeru, ko bo nazaj.. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov