Trenutno...

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 15. Okt. 2019 20:34

Obleka: pajkice, majčka
Lasje: spuščeni
Make-up: /
Nakit: /
Počutje: ok, sveže izpod tuša. Vesela za friendico, da je dobila stanovanje in to po ugodni ceni. Not bad.
Pijem: vodo, da uničim okus čaja iz sladke koreninice - fuj bljak ne probam več nikoli v življenju :heul: :heul: :heul: takšen okus kot si predstavljam, da ga ima urin. Moji kolegici je pa vredu - whaaat? Ne vem če sem kdaj probala kaj tako ogabnega (pa nisem zbirčna glede okusov).
Jem: /
Poslušam: Fuck it I love you - Lana del Rey
Želim si: zaključit eno stvar. Se izognit eni konfrontaciji/sporočilu.
Rada imam: mačke
Čakam: /
Trenutna misel: So I moved to California‚ but it's just a state of mind ... :lah:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Okt. 2019 21:42

Obleka: trenirka, pulover
Lasje: čop
Make-up: kar je še ostalo od zjutri
Nakit: /
Počutje: bolj slabo, leno
Pijem: prej sok
Jem: /
Poslušam: tiktakanje ure
Želim si: nek odgovor, kašne pozitivne spremembe, zanimiiiv vikend!!!.. :cool: in produktiven konec tedna. Da je vse ok s tamanjšim prenosnikom, ga nisem prečekirala odkar je prišel iz popravila..
Rada imam: prijazne ljudi, očitno - delat stvari po intuiciji in čisto brez logike, kupovanje in preizkušanje novega makeupa
Čakam: da neko stvar dokončam
Trenutna misel: da si bom mogla počasi malo uredit linkedin profil, lol ma kako je možno, da eni ne vejo, kaj je linkedin, se mi je zgodilo, da sem v zadnjem času koga vprašala, če ga ima in niso vedli kaj to je.. Da morem it k frizerju enkrat v kratkem, pospravit omaro in presadit bonsai kmalu, mam eno vrsto zdej k blazno hitro raste, un prejšnji se pa ni premaknil celo leto..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 21. Okt. 2019 10:12

Obleka: pulover, pjakice
lasje: čop
make-up: /
Nakit: /
Počutje: bedno
pijem: razmišljam, če si naredim kavo, verjetno bom samo čaj
jem: sem prej müsli iz ovsenih kosmičev, banane, orehov, datljev - posipano z naravnim kakavom, yummy :P
poslušam: vrtanje :mad:
želim si: da se moj fotr neha obnašati kot otrok in cele družine spravljati v slabo voljo. Đizs, kako čustveno nezrel je lahko človek pri teh letih. :nein:
Rada imam: ljudi, ki so čustveno zreli in ne znašajo svojih problemov/travm iz preteklosti na druge
Čakam: sestanek
Trenutna misel: kater čaj naj si skuham, kaj naj oblečem za sestanek, a naj začnem nekaj pisat al potem ko pridem dam ...
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Nov. 2019 16:01

Obleka: pulover, oprijeta trenirka spodnji del
lasje: spuščeni
make-up: /
Nakit: /
Počutje: bolj slabo.. ker nisem dobila še nobenega sporočila dns, sem pozabljena :< in malo bolna, lih začela neki jemat za to
pijem: kavo s kančkom mleka
jem: sem zdej par mandljev in lešnikov in en košček črne čokolade s pomarančo
poslušam: LAMAI - Spet te slišim
želim si: zdrava bit - do pon. nujno, en job dobit, da se kaj razvije z njim? oz vsaj, da se ne konča na tej točki.., da se mi kaj oglasi kmalu - danes/jutri.., da niso resnične nobene napovedi ene prijateljice, ki je malo paranoična, kar je dala eno zvezo čez, o laganju in da me nima samo tako iz dolgčasa/ za popestritev.. :?
Rada imam: kupovanje makeupa; intenzivne, raw debate; ko me en random človek/ moški ustavi na sredi ulice in mi da kompliment in zaželi lep dan, ne, me ne zanima, tudi, če je samo vadil slovenščino al neki, je fajn to slišat :P :D, ko imam na žuru tisti high filing od seksa pred žurom, da sploh ne rabim kančka alkohola cel večer in celo noč.. :D :love:
Čakam: kašno sporočilo
Trenutna misel:da je blo dovolj lufta v glavi, morem malo produktivna ratat nazaj, gledam kaj bi si nabavla od oblek/ obutve, morem nehat kupovat šminke!
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2019 10:42

Obleka: svetlo rjavo kratko semiš krilo, črne nogavice, črni gležnarji s peto, vzorčasta bela bluza, čez krem jopa
lasje: spuščeni, valoviti, jutri imam frizerja jeii!
make-up: podlaga, obrvi, smokey rdeče-roza-rjavo senčilo, rjava barvica kot eyeliner, maskara, rdečevijolična šminka
Nakit: uhani obroči
Počutje: malček slaba zdravstveno, ker sem vmes nehala jemati talete, ker mi jih je zmanjkalo, me je nazaj neki primlo, ma sem jih zdaj včeraj spet šla nabavit in upam da kmalu pomagajo, entuziastično
pijem: vodo
jem: nič, nazadnje zjutraj umešana jajca s slanino
poslušam: nič
želim si: ga videt danes!! upam, da ne pade kaj v vodo!, se dobro počutit- brez vročine in glavobola bit, da se mi preneha ta nespečnost, da se sredi noči zbujam in dolgo časa ne morem nazaj zaspat, njega!! in bit skupaj, da me povabijo v 3. krog, imet nekaj svojega v smislu biznisa, me je ful inspirirala prijateljica, ki je nedavno nekaj začela
Rada imam: novo paletko :hearts: , šoping oblek in makeupa - morem nehat s tem, pohvale :hearts: , prijazne ljudi
Sovražim: to nespečnost sredi noči, starše, ker se preveč vtikajo v moje stvari, hočejo da sem kar samska in ko sem doma imam ure kdaj lahko grem s kašnim fantom ven kot 15- letnica.. to ni za verjet
Čakam: da se vidiva dns, prijateljičino predstavo za vikend :hearts:
Trenutna misel: Napiši že ta mail in ne bluzi po netu!!!
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Nov. 2019 16:48

Obleka: črne najlonke, črna pletena obleka
lasje: spuščeni
make-up: podlaga, winged eyeliner, ostanek bordo šminke
Nakit: prstani
Počutje: še rahlo zaskrbljeno iz sestanka, boleč gleženj, ker nekje na poti spregledala zadnjo stopnico in si prepognila nogo, dobesedno. Še dobro, da sem imela bolj nizke gležnjarje, ker v visokih petah bi šel moj gleženj byebye :tot:
pijem: kapučino
jem: Frutabelo
poslušam: Khalid - Motion
želim si: eno dobro večerjo + da mi mine bolečina, ker me čaka razgiban vikend, ki ga ne nameravam preživet na kavču
Rada imam: podaljšana jutra polna crkljanja z možem in hčerkico :cloud9: , posrečenost in zvitost mačke (ki očitno misli, da me uspešno vrti okoli prsta -no, saj me :D ), spoznavanje različnih kultur, da so stvari urejene po hitrem postopku
Ne maram: ljudi, ki smisel svojega obstoja vidijo v tem, da potlačijo vse kar je pozitivnega/je kdo storil dobrega ali je uspešen - mrš :evil: , zaplankanosti, avtomatsko pričakovanje pomoči brez ozira na preteklost in odnos, preklic dogovorov zadnji moment, dolgega čakanja na odločbe, neseznanitve z novostmi
Čakam: da skočim v udobno mehko haljo, da oddam par naročil, vikend, dostavo, sestrino dekliščino jutri in gostovanje njegovih v nedeljo
Trenutna misel: "hvala se pod mizo vala"
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Nov. 2019 17:28

Obleka: trenirka
lasje: lih ostriženi od frizerja, malo bolj temni kot prej, ker so mi šle ta blond konice proč, mislim da se bom v roku kakšnega meseca spet malo bolj na svetlo pobarvala
make-up: podlaga, obrvi, smokey rdeče-roza-rjavo senčilo, rjava barvica kot eyeliner, maskara, rdečevijolična šminka - to isto, kar je ostalo od zjutraj
Nakit: /
Počutje: bedno :( , malo bolna, lih toliko, da ne morem telovadit..
pijem: kavo z mlekom
jem: prej piščanca, rižoto s papriko in en linški piškot
poslušam: Post Malone - Circles
želim si: da bi mu bla všeč :( , te izjave, da bi 'me pojedu celo' mi niso ravno dovolj :lach: , kakšno pozitivno spremembo, bit zdrava, sex
Rada imam: nič trenutno
Sovražim: nespečnost, danes spet bila budna od 1 - 3 in vstala pred 7o. Malo sem klepetala z bivšim, ma bolj o takih splošnih stvareh in mi ponuja uspavalne tablete, ki jih je od kolega nedavno odkupil.. Ma mislim, da bom vseeno raje k zdravniku šla, če bo potreba..
Čakam: da dobim ene informacije
Trenutna misel: Se morem zdej malo pripravit na razgovor in vprašanja v ang. .., da se počutim prou gnilo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Nov. 2019 13:21

Obleka: pajkice, črna dolga majica čez rit
Lasje: speti v visok čop
Make-up: /
Nakit: prstan, Pandorina zapestnica z novim obeskom
Počutje: ok
Pijem: Cedevito
Jem: /
Poslušam: Mink & Shoes - Psychemagik
Želim si: da bi mi jutri uspelo skočiti v Ikeo
Rada imam: jesensko listje
Čakam: da se speče meso za kosilo
Trenutna misel: razmišljam, če se sploh naj spustim v vrt naslednje leto ali ne.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Nov. 2019 22:10

Obleka: bela srajca, svetel mom jenas z visokim pasom, črn pas
lasje: ta nova frizura od petka, mi je zdej ful bolj všeč kot sem imela prej
make-up: podlaga, obrvi, rdeče-roza senčilo, rjava barvica kot eyeliner, maskara, rdečevijolična šminka
Nakit: verižica
Počutje: malo žalostno/ melanholično/ depresivno, bi se vidla kaj z njim, ma ni doma zdej. Mi je bedno, ker na dogodku na katerem sem ravnokar bila, so bili sami pari, eni isto stari že z otroki in zdej se prou malo bedno počutim, ko pridem sama domov, pa še predstava je bila bolj z ljubezensko tematiko + fuul žejna, morem it po vodo
pijem: na zadnje pol kozarca belega vina in sem mela filing da me je primlo malo
jem: prej zakuska, sem bolj na slano prigrizke
poslušam: Domen Don Holc- Feel free
želim si: da bi bla zdej z njim, ma se baje vidiva šele sredino ali konec tedna :(
Rada imam: meh
Sovražim: ..
Čakam: da mi kaj piše, da vidim, glede več stvari kako se bo odvilo naprej, upam da čim bolj ugodno zame in tako kot želim..
Trenutna misel: da je bilo fajn, mi je fajn, da me je on poklical prej :hearts: , se sekiram, da sem preveč pojedla, da si morem it makeup spucat, poiskat prevoz jutri
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Nov. 2019 17:51

Obleka: trenirka, dvojni pulover
lasje: spuščeni
make-up: kar je od prej ostalo
Nakit: /
Počutje: malo bolno, me boli grlo, drugače dobre volje, horny
pijem: ingverjev čaj
jem: prej (domač) sirov burek, mandarino, 3 piškote
poslušam:DJ Snake - Taki Taki ft. Selena Gomez, Ozuna, Cardi B
želim si: seks, ga videt, da se mi kaj oglasi kmalu/ danes, en mail, še kaj šopinga oblek, musklfibra!! - samo se počutim malo preveč švoh za bolj hardcore telovadbo, po dolgem času it na klase baleta..
Rada imam: sex :twisted: :D
Sovražim: če nism popolnoma zdrava
Čakam: da se jutri vidimo s frendicami, da se zdaj lotim nazaj enih stvari, ma se mi ne da najbolj, da mi kej piše
Trenutna misel: se prav spomnim, ko sem ga že pred par leti 1x tako ful awkward pozdravila, ko sem šla mimo njega, ko nisem bila sigurna al bi ga al ne.. si ne bi takrat nikoli mislila, da bova kaj imela :D .. kr ne morem verjet
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Nov. 2019 14:14

Obleka: nov skinny moder, enobarven jeans, bela srajca, krem jopa/ kimona
lasje: spuščeni
make-up: podlaga, obrvi, smokey roza senčilo, rjava barvica za eyeliner, maskara, rdečevijolična šminka
Nakit: verižica, uhani
Počutje: lačna, malo zaspano
pijem: vodo
jem: sem za kosilo mešano solato s tuno
poslušam: podcast
želim si: da mi bodo šle ene stvari čim bolje
Rada imam: ko spim v enem kosu čez noč, njegovo družbo, frendice, njihove partnerje in vso pozitivno energijo, nasvete in inspiracijo, ki jo dobim od njih :hearts: , nov parfum :hearts:
Sovražim: skype razgovore
Čakam: hrano, da se bom malo ulenarila proti koncu dneva
Trenutna misel: /
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Nov. 2019 15:22

Obleka: pajkice, siva jersey oblekca
Lasje: speti v čop
Make-up: /
Nakit: prstan
Počutje: metuljavo, boli me glava
Pijem: vodo z limono
Jem: /
Poslušam: Late night alumni- One more chance
Želim si: da bi bila jutri bolje cause ain't nobody gor time for that
Rada imam: popoldanski spanec
Čakam: na naslednji pregled, da kooončno izvem spol
Trenutna misel: december bo mesec, ko bom dejansko spet kaj v kinu
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Nov. 2019 16:04

Obleka: trenirka
lasje: spuščeni
make-up:/
Nakit: /
Počutje: slabo, utrujeno, lačno
pijem: ingverjev čaj, prej lekadol
jem:nekaj časa nazaj par mandljev, lešnikov, en košček črne čokolade s pomarančo
poslušam: /
želim si: kej sladkega, dobro spat, da bi bla dovolj dobra/zdrava za telovadbo
Rada imam: ko sem zdrava, ne bom lagala, če rečem, da mojo postavo zdaj.., šoping oblek
Sovražim: /
Čakam: da bo ura za jest
Trenutna misel: Da ta novi 'prijatelj' dela dobesedno non stop!, ne vem, če sem že vidla tko..
Da mogoče je bilo malo hitro zamenjava iz prejšnjega, na tega.. ne vem, tako je naneslo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2019 14:16

Obleka: oprijet moder jeans, bela srajca, črn pas, krem pletena jopa
lasje: spuščeni, lih oprani
make-up: podlaga, začela malo uporabljat contour - sej ne vem če ga sploh rabim, obrvi, roza smokey senčilo, rjava barvica za eyeliner, maskara, vijolična šminka
Nakit: verižica iz jekla
Počutje: ful uredu, dobre volje, mi je polepšal dan en pocukran sms(i), se počutim precej bol zdravo, ne vem al sama od sebe al ma veze lekadol že več ur nazaj
pijem: vodo
jem: na zadnje solato s tuno za koslio
poslušam:
želim si: da se bodo pozitivno iztekle en stvari, pa po možnosti, da se bo premaknilo na naslednji teden namesto tega, me ma da bi uzela še en jeans, ki sem ga pomerjala, ko sem prejšnjič tega uzela. It še kaj plesat s frendico, zdaj že par vikendov nisva šle..
Rada imam: frendice, lušna sporočilca
Sovražim: /
Čakam: /
Trenutna misel: Da danes ne smem več jest zvečer, učeri se nisem ravno držala, zaradi slabega počutja.. Ful enih sprememb zadnji čas, omg, prou na glavo, najprej on, kar od nekje ideja, da mi je postal (nazaj) interesanten, druga stvar, da me je začelo kar eno novo področje zanimat in se zdaj učim o njem
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2019 11:01

Obleka: oprijet siv jeans, platform crne allstarke, roza oz nezno vijolicna bunda
lasje: spuščeni, se vedno imam malo svetlejsega baleyaga na spod jem delu
make-up: podlaga, malo contourja, obrvi, roza smokey senčilo, rjava barvica za eyeliner, maskara, vijolična šminka
Nakit: uhani obroci
Počutje: bolj tako, utrujeno, zaspano, muskl fiber zgornji del hrbta in bolj rahhel musklfiber zgornji del trebusnih in zadnji del stegen..
pijem: /
jem: na zadnje par mandljev
poslušam: /
želim si: zdej en cik, da se stvari kam premaknejo, sprocilo, mail
Rada imam: ce spim enem kosu, pozitivne ljudi
Sovražim: da on se kar pogosto odpoveduje zmenke, kao zaradi dela, kot vceraj npr., mah sem nrdila svoj del, zej ce ne bo nic, pa ne bo..
Čakam: kosilo, sporocilo, mail
Trenutna misel: da mi je ful simpaticno, ker mi se posebi ena od prijateljic, ravno taporocena, vedno da neko ful pozitivno energijo, glede tega tipa, v smislu da saj bo vse pozitivno, naj si ne mislim nic slabo in tudi, ce ne bo tako, vseeno pase neka taka pozitivna podopra, glede tega. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov