Študentski boni

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
LiL*PrinceSS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: ¤[MaRiBoR]¤

Neprebrana objavaNapisal/-a LiL*PrinceSS » 25. Apr. 2009 22:48

sončk napisal/-a:V dabudi dobiš juho, predjed, glavno jed, sladico in solato. :D

A kšna naroča pr Pinky dostavi? Zdej so se odprl tut v naši predmestni vasici, pa me zanima, če je za kj.


ne vem kak bo pri vas, sam v lj sem jaz do zdaj 2x naročila in nikoli več.. so mi rkeli po telefonu 1 ura, pa sem čakala 2 uri pa pol, pol pa prišla pica, cela mastna, vse se je cedilo dol, skratka fuj..
sem mela še en bon, pa sem ga hotla porabit, pa spet kličem pinki, tokrat naročim margarito, da nebi bla tok mastna, rečejo 1 ura, pa sem si kr mislila to bo 2 uri in je spet blo 2 uri, sam da je tokrat pica bla mrzla!! ej popizdla sem spet..
skratka, nikoli ne naročim več tam! :evil: :evil:

to je moja izkušnja, sem pa čula od drugih da so bli zadovoljni.. kaj te vem, mogoče jaz pač nimam sreče al kaj... :S
To see a world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower,
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour.
Uporabniški avatar
Mrs Beauty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 1. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs Beauty » 26. Apr. 2009 9:22

Katere dostave (picerije) v Lj majo še dobre pice, pa da ne pridejo mrzle na dom?
"If a guy doesn't call you, he doesn't want to call you. And if a guy treats you like he doesn't give a shit, it's because he doesn't give a shit." (He's Just Not That Into You movie)
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 26. Apr. 2009 9:24

flesherka_, hvala za razlago :) :wink: mene sam še to zanima, če ma mehiška restavracija tud dostavo na dom? kje pa je najbližja mehiška kardeljevi? da ne bom lih nekam daleč hodla jest :D
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 26. Apr. 2009 12:14

Mrs Beauty napisal/-a:Katere dostave (picerije) v Lj majo še dobre pice, pa da ne pridejo mrzle na dom?



Men je Halo Katra zelo v redu :) .
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 26. Apr. 2009 13:39

ŽuŽa napisal/-a:
Mrs Beauty napisal/-a:Katere dostave (picerije) v Lj majo še dobre pice, pa da ne pridejo mrzle na dom?



Men je Halo Katra zelo v redu :) .


Se strinjam. Men je fajn k dobiš še tisto sadje zraven-da se na koncu malo posladkaš po obroku :wink:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 27. Apr. 2009 17:58

mons je uredu...sam moras z avtom tja pridt...
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 28. Apr. 2009 20:58

SWEETprinces napisal/-a:mons je uredu...sam moras z avtom tja pridt...


Jp mons je res ok, ker majo veliko izbiro. Smo enkrat s sošolko tja zavile, ker smo rabile nardit neke terenske vaje in smo mogl čist 'obdelat' nek lokal :) Je pa res, da je malo oddaljen in da je tudi dost daleč s trolo, tako da je treba res z avtom do tja.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 09. Jul. 2009 19:21

koliko jih porabite na mesec?
DejanD
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DejanD » 03. Sep. 2013 19:58

Tle je dobra stran o informacijah, katere restavracije so kul.
Moje skromno mnenje:)

http://restavracijeljubljana.wordpress.com/

Lp
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Sep. 2013 22:19

Ha, ta tip je v podobnih restavracijah ko jaz :). Mrak - top, prej dokler je bilo doplačilo samo 3.27eur je bil pa sploh ena od najboljših restavracij na študentske bone!
Btw, se sprobala še gostilno Jelen (v šentvidu). Hrana je res odlična, tja bom še šla (čeprav je res daleč in nepraktična lokacija za povprečnega študenta).
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 04. Sep. 2013 8:32

sončk napisal/-a:A kšna naroča pr Pinky dostavi? Zdej so se odprl tut v naši predmestni vasici, pa me zanima, če je za kj.


Če ješ v Pinkiju je hrana (sploh mehiška) kar okusna. S picami je pa tako - če naročaš dostavo v času kosila, jo dobiš ponavadi mrzlo in postano (kot tudi povsod drugje). Če pa naročaš ob bolj "čudnih urah" pa je ok.
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 07. Sep. 2013 11:15

DejanD napisal/-a:Tle je dobra stran o informacijah, katere restavracije so kul.
Moje skromno mnenje:)

http://restavracijeljubljana.wordpress.com/

Lp


Sem pogledala blog, zanisel se mi zdi dobra da se vsako zadevo tako pokomentira, imaš dokaj realen vpogled v stanje v restavracijah... močno me je zmotilo edino to, da ima avtor GROZEN stil pisanja in ogromno slovničnih napak, ne vem ali želi pisati pogovorno ali knjižno, nastalo pa je grozno skropucalo, ima pa tudi povsem neprimerne komentarje glee na cene in postrežbo...lahko bi jih malo lepše napisal... :x :(

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov