Študentski boni

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 04. Okt. 2008 18:48

Še moje priljubljene :D

- Al Capone (Citypark): ful dobra hrana, na bon dobiš še juho, sladico in pijačo
- Lanterna (Viču): ponavadi tam jem pico ali solato (zraven solate dobiš še mini pizzeto tko da ziher nisi lačen :))
- Imperio Mexicano (Citypark): glavna jed, solata, sladica, pijačo doplačaš posebej, meni je dobra hrana
- Pingvin dostava (vege, cheese, navaden burger so zakon in ful dobre solate majo, ostale reči mi niso lih)
- 2x sem bla na pici v Victoria Pub (Šiška), blo je ok :D
- Hotel MONS, restavracija Polna Skleda (to je ob obvoznici, tam pri Vrhovcih): na bon dobiš juho, glavno jed, solato, sladico in 2 deci pijače - hrana je ful dobra, imajo ful različnih prilog, tudi zelenjavnih, solato in prilogo si nalagaš sam, tko da lahko res poješ kolkr hočeš, problem je sam v tem ker je precej odročno :?
- 1x sem bla v Emonski na solati in je bla res dobra, sam ne hodim tja ker je čist tu mač zagužvano, tok super tut niso, da bom pol ure stala v vrsti in potem sedela kar z nekom pri mizi ;)
- 1x sprobala dostavo Coccinella - pice, sam mi ni blo preveč ok, tko mal brez okusa
- Vegedrom - bla sam 1x, ker mi je ful daleč in so me zloooo razočarali. Sploh nisi imel možnost izbire (1 kosilo in sam to je blo na bon), dobila sva pa mrzle špagete z grahom. Je blo pa to že dve leti nazaj tko da sodeč po MissBitch so se popravli ;)

No evo, to so moje stalnice. :D Ziher sem bla še kje, sam se zdej ne spomnim. Spar se mi zdi ful nekvalitetna hrana, na začetku mi je blo ok, zdej pa ne hodim več tja, ker je vse instant ali cvrto, redkokaj je ok. Kul je to, da majo ful različni solat. Sprobala tut par Kitajskih, pa mi nobena ni lih ostala v spominu.
Uporabniški avatar
red*cherry
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red*cherry » 04. Okt. 2008 20:17

Tiavanna napisal/-a:- 1x sem bla v Emonski na solati in je bla res dobra, sam ne hodim tja ker je čist tu mač zagužvano, tok super tut niso, da bom pol ure stala v vrsti in potem sedela kar z nekom pri mizi ;)


No, to je pa čist odvisno. Jst sm sam ene 2x mal počakala, drugač pa nikol ni blo problema s prostorom. Kar se pa hrane tiče tam, pa ni nč posebnega, ampak za pojest je, pa kr dost dobiš. Sam itak kot sm že v enem prejšnjem postu napisala, čez čas je hrana povsod istega okusa.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 02. Nov. 2008 16:34

Kok časa veljajo boni?
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 02. Nov. 2008 16:42

*hox* napisal/-a:Kok časa veljajo boni?


mislim, da pribl. 3 mesce.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 02. Nov. 2008 16:49

drugač pa moje najnovejše priporočilo : Da Bu Da :D (tajska restavracija) za vse, ki jim kdaj pa kdaj zapaše malo drugačn okus in ful fini ambient..

jaz zadnje čase ugotavljam, da ful več gledam na ambient pa na hrano nasploh.. v kakšno emonsko me več nihče ne zvleče, kr mi toti zrezki in pomfriji pa nasploh ta masovna scena enostavno ne potegnejo več :? da sploh ne omenjam raznih restavracij, za katere mam občutek, da dajo študentom dobesedno ostanke kr če bi res meli takšno hrano, bi lahko samo še zaprli.
tak, da rajši dam par centov več za bon in jem dobro :D (oz. boljše)

me zanima, če ma katera kakšne izkušnje z restavracijo Abecedarium? al pa Via Bona? ;)
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 02. Nov. 2008 18:27

*hox* napisal/-a:Kok časa veljajo boni?


ja, boni veljajo 3 mesece. ti pa tudi na vsakem piše, do kdaj veljajo. če se ne motim, pa lahko 1 mesec po preteku bon še menjaš.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 02. Nov. 2008 20:05

v abecedariumu majo dokaj skromno dnevno ponudbo, tko da če fašeš dan, ko ti nič ni všeč, ti pač nič ni všeč.

drugače sm pa probala že mljaužnt enih restavracij, vračam se v tunnel, kitajsko zvezdo, frescota, foculusa, lovca,dostava je najboljša papino. največje porcije so, pa najmanj je postano.
odsvetujem pub legende, vse ostale dostave, la storio, v da bu di je bon absolutno predrag za tisto wannabe eksotično prehrano, joe penjas tudi, pa odkar so uvedli stalne dnevne menije je sam še slabš.

nevem, nekako sem se v 4h letih vsega preobjedla, tko da bzdej bolj poredko jem na bone.
Uporabniški avatar
dajancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 4. 11. 2007
Kraj: Piran/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a dajancy » 03. Nov. 2008 19:45

Js kupujem bone predvsem za:

¤ Cantina Mexicana
¤ Pravna fakulteta
¤ Novi Shanghai

jedla sm tut u Bachusu p nism bla prevec navdusena, drgac grem p ta tedn sprobat se Da Bu Do, sm slisala d je ql, priporocam p tut Al Capone u Cityju kjer sm ze fulkrat jedla sam se nikol na bone, p mi je ful dobr..:)
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Nov. 2008 20:03

A na pravni se ti zdi pa dejansko užitna hrana?
Uporabniški avatar
dajancy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 4. 11. 2007
Kraj: Piran/Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a dajancy » 03. Nov. 2008 20:06

^^zaenkrat sm bla ene 4x p mi je blo ql ja..4 meniji so pa taka dost "normalna" hrana se mi zdi, ne pa ksn fast food al p kej..p solate si loh uzames kolkr hocs p tko.. poznam velik folka k tm je..
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 03. Nov. 2008 20:07

^^moje sošolke skoz hodjo jest na pravno, baje majo tm ful dobro hrano...pa so kr dost zbirčne.. :gruebel:
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 03. Nov. 2008 20:15

Men je tut fajn za jest na pravni.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 03. Nov. 2008 21:28

Mah, možno da je pri meni problem to, da že celo dopoldne voham tisto menzo in me do kosila že vse mine :) Glede krompirja pa ne odstopam, vedno je enak in vedno neužiten.
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 03. Nov. 2008 21:55

Meni so fajn naslednje destinacije:

- Ajdovo zrno
- Štorklja (pri medicinskem faksu)
- Shanghai (če sem prav napisala :) )
- Joe Penas (za bolj redke obiske)

Najbolj všeč mi je Štorklja, ki pa ima tudi svoje pomankljivosti: gužvo v času kosila in relativno drage bone. Hrana pa je, glede na ponudbo, ki sem jo sprobala drugače, relativno kvalitetna in okusna. Pa natakarji so zelo prijazni. :)

Za razne solate pa sem pozitivno presenečena nad restavracijo v Intersparu na Viču, pa še bon je zelo ugoden.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 04. Nov. 2008 21:25

Tysia; meni so pa v štorklji nemogoči natakarji... celo večnost jih treba čakat :D

Drugače pa moj izbor bonov:

- hostel Celica (na Metelkovi, meni je kar okusnahrana, solatni bife...)
- menza na Fakulteti za strojništvo (ful prijazne kuharce :P , raznolika hrana... moti me edin 6 štukov stopnic do gor...sej je dvigalo, ampka je vedno gužva :lol: )
- Lovec
- mc donalds :P
- menza v kliničnem centru
-mirje
- Cantina Mexicana
- hotel MONS (mi je blo zelo všeč:)... sam kaj ko je daaaleč...)

mogoče še kj pa se ne spomnim :)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov