Spoznavanje ljudi preko socialnih omrežij

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 03. Dec. 2018 13:50

Hm, ne vem. Mogoce na hitro swajpa vsakega, ki je vsaj priblizno simpaticen po fotkah, ampak se potem tekom dneva nabere toliko vec 'zanimivih', da so prvi ze lanski sneg? :D
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 03. Dec. 2018 18:35

Pa dobro, delno se strinjam s tem, ker je pač taka noričnica na ženskih profilih, da enostavno nebi fulgal da ti tam žnara 20 ljudi in več, in moreš narediti nek fiter, ker pač vsak šrot pač ne moreš sprejet.

Torej nauk tega je ? oz. priporočila ?

"Čičaj in čakaj" :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Dec. 2018 20:25

Ne čičaj in čakaj. Zakamufliraj se s samozavestjo, le-ta prikrije vonj obupa, pa bo. Zato, ker ženske obup zavohamo na daleč, obenem pa se želimo počutiti posebne in ne, da ste z nami zato, ker vas pač nismo zavrnile.
The world is as you are.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 03. Dec. 2018 20:38

Smo pri spoznavanju ljudi preko socialnih omrežij, kje vtf ma zdej samozavest tukaj vlogo, če ji napišem nek pozdrav.. a ona vidi in gre dalje.. ne nabijat kr neki v prazno ... kaj sem zdej jst tu narobe naredu, če se ona odloči tako, da bo izbirala in dala prednost vizualni privlačnosti, ni vreden slane vode taka punca ko govori, "jst bi rada nekaj čisto preprostega, ljudem moreš dat priložnost, pomemebn je karakter, srce, navade, cilji,. sočutno" vsa mila, ponižena v besedah a dogaja se ravno nasprotna, čeprav v teoriji nabijate,... dober noter veste da iščete odtenek popolnosti.. ..itak vem, da privlačnost more biti, to mi zdej ne govorit, ko sam vem, .. ampak to kar se dela, je dejansko igra....
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Dec. 2018 20:52

Za ogromno moških, ki niso 1.90m in na videz "najbolj" luštni vem, ki nimajo problema dobiti punc. Tudi preko neta. Tako da iščeš izgovore malo ti.
Še jaz sem vse bivše spoznala preko neta, pa mi noben ni pisal ne vem kaj. Med toliko ljudmi in sporočili so se odločile, da jim ni in je to to.
The world is as you are.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 03. Dec. 2018 21:03

In kaj je moj izgovor ?
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 03. Dec. 2018 21:41

Da ti nič ne delaš narobe, medtem ko so ženske nezainteresirane, ker ti ne odpišejo in posledično nimajo olike. Ker kaj pa je to, če ne izgovor z dodatkom posploševanja?
Sicer pa ne vem zakaj debatiram o teh aplikacijah, že leta nimam stika s tem, vseeno pa vem, kakšno energijo kdo oddaja. In iz tvojih postov samozavesti po mojem mnenju žal ni videti.
The world is as you are.
elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 03. Dec. 2018 22:06

Groza, za žile rezat odgovor..."sarkazem"
Mi lahka poveš kaj jst naredim narobe, če pozdravnim nekoga ?

to razumem da je za nekoga rdeča barva zelena...ampak to se dogaja če nisi pri zdravi, razumel bi dab začel pošiljat slike tiča, pisal ponudbe za sex ne vem kaj vsega ...

in spet v ospredju samozavest, če me še poznaš ne, ne veš nič o men, ne kake copate rad nosim, kaj šele mojih zgodb, kaj me motivira, kaj sem ustvaril...

no nekateri pač ne razumete besed, potolaži se vsak ni za vse..
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 05. Dec. 2018 15:15

Samozavest očitno pri njemu res ni problem - namreč nikakor ne dojame, da ženskam ni zanimiv po profilu oz. čisto šokiran, kako to, da ne dobi odgovorov. Pričakovati od tujcev, da bodo vsakemu pisali „sorry ni mi do pogovora“ je utopično.

Če sklepam po sebi: vedno sem se odzvala na sporočilo moških, ki so napisali zanimivo prvo sporočilo in ne samo „hey, kako si“. Sama sem imela izpopolnjen profil in napisane stvari, ki so se mi zdele zanimive, tako da je imel tip dejansko dosti materiala za začet pogovor in pokazati, da je prebral napisano.

Samo to ni bil tinder. Tinder je zelo neoseben in temelji res zgolj na slikah.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov