Nočni "govori"

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Apr. 2007 15:53

Oh, to je moj bivši mel vedno velik za povedat ponoči :rofl:
Moja sestrica se je pa včasih ful smejala, ko je pančkala! :D To je blo pa srčkano..
Beibi*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Beibi* » 26. Apr. 2007 16:49

uf jz na srečo ne govorim baje no:D hehe ..vsai noben mi še ni povedu :)
drgač pa zna bit zabauno to ja :D
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 26. Apr. 2007 17:32

LOOOOL moj umira od smeha ko se jaz začnem v spanju menit na dolgo in na široko. Ker delam pač v enem izmed klicnih centrov, se mi pogosto dogaja ponoči da se menim s stranko :rofl: moj pa umira od smeha. Le kako ne bi hahaha,.. jaz pa seveda o tem nimam pojma LOL. Kok je to fajn, da lahko moža zabavam brez da bi vedla :lach:

aja nimam pa nobenega pametnega nasveta,...
Ženske moramo biti lepe, da nas moški ljubijo, in neumne, da lahko ljubimo njih.
Coco Chanel
sweetkana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 2. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetkana » 26. Apr. 2007 19:34

ah ja...tud js mam te "probleme"..js se itak drug dan nč ne spomnem, cimre pa crkujejo od smeha...enkrat mi je celo ena razlagala, da sm neki vzdihovala :oops: le kaj sm sanjala?? :twisted: drgač mi je pa mama že rekla da sm preklinjala..ups :D
Wherever you go
Whatever you do
I want you to know
That you’re on my mind
Maudisa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1099
Na forumu od: 29. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Maudisa » 26. Apr. 2007 19:50

Beibi* napisal/-a:uf jz na srečo ne govorim baje no:D hehe ..vsai noben mi še ni povedu :)


jaz tud k sreči ne govorim med spanjem..
Mora bit zabavno,ko kdo govorimo kar nekaj...

sweetkana le kake sanje maš,da vzdihuješ ko spiš? :D
sweetkana
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 2. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetkana » 26. Apr. 2007 20:02

sej to se tud js sprašujem...no mogoč me je pa kej bolelo :lol: :cool:
Wherever you go
Whatever you do
I want you to know
That you’re on my mind
Uporabniški avatar
katika87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 29. 3. 2007
Kraj: Nm

Neprebrana objavaNapisal/-a katika87 » 27. Apr. 2007 22:02

ja fak jst sm zadnjič tud neki stokala-blu nas je polnu v sobi-pa še 1 kolegica je spala v isti pojstli (folk je že mislu da me kej počnemo)-spala sm ko ubita in se ne spomnem da bi karkoli sanjala :oops:

pol spet enkrat drugič se mi je neki sanjalo(o pokopališčih) in sm govorila 666 in se je ena kolegica začela ment z mano dokler se nism zbudila

ene 2x me je še luna nosila in sm šla fotra (ko je spal-sred noči) sprašvat če mi da belo kredo in spet drugič sm ga isto šla sprašvat če se lahko grem zdej (ob 4h zjutrej) :) učit matematiko

in še in še nekih štorij je-sm ful zgovorna ko spim :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 27. Apr. 2007 22:29

Ojej dekleta to je grozn, če se vam to dogaja...to se meni dogaja ko seveda tako zelo živo sanjam :?
In potem lepo govorim naglas...včasih zelo nerazločno včasih lepo razločno...Se mi je pa tudi že zgodila, ko me je fant hotel umiriti oz. utišati sem začela kar odgovarjati :stupid:

Grozn je to :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 28. Apr. 2007 2:42

Joooj, jst izvajam včasih cele komedije :roll: :D Sem že hodila po bajti, odpirala predale, vse ven zmetala, se pogovarjala sama s sabo, najhujš je pa, da se ful rada uležem nekomu drugmu v posteljo in zaspim tam :lach:
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 28. Apr. 2007 11:19

lool :D še moje (pomojm edinkrat kt sm se še pogovarjala s sabo):

uuuf, mislla sem, da je treba it že u sql in sm ustala, se pogovarjala neki, šla dol popit mal vode, neki pojedla baje :) in se odpravla čakat mojega velikega bratca u avto, da bi se odpravla na pot :cool: ok, pol sm pa itk naprej spala umir. Zu3 pa familija čist živčna ke sm :D :D
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Apr. 2007 23:16

oooo...meni se to fulkrat dogaja, da govorim ponoči... :D ma je prou fajn pole polsušt k mi sestra al tip govori, kej sm ponoči delala :) ..

ko je biw dragon ball popularen, sm se kr eno noč "zbudila" in začela tepst in govorit neki po kitajsko (ku Goku iz Dragon Balla :) ), pole ko me je sestra opozorila, d kej delam, sm se samo proti njej obrnla in vuuuum--->se spet ulegla in zaspala :)

učjra sm spala pr tipu in je bla spet taka smešnica: nekje na sredi noči sm se "zbudila" in začela z roko se dotikat zida (gor-dol, pole malo božala zid :wink: )...in me praša tip kej delam... in js odgovorim: "Iščem vodo!" :D pole da sm se začela kr neki smejat in kr spet takoj spat...

ma so smehi a :D še zdej se smejem kej se mi je dogajalo pred 3 leti...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Apr. 2007 7:08

mirella napisal/-a:hehe
mene ce kdo klice na telefon ko spim.. js se normalno pogovarjam in vse.. pol se pa zjutraj sploh ne spomnem kaj sm govorila :(


men se to tud dogaja... pol pa zu3 gledam n telefon č me je res kdo klicov al se mi je sam sanjal

mam pa eno frendico k včasih spi z odprtimi očmi... prov scary zgleda :evil:
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 30. Apr. 2007 7:48

somebody napisal/-a:
mirella napisal/-a:hehe
mene ce kdo klice na telefon ko spim.. js se normalno pogovarjam in vse.. pol se pa zjutraj sploh ne spomnem kaj sm govorila :(


men se to tud dogaja... pol pa zu3 gledam n telefon č me je res kdo klicov al se mi je sam sanjal

mam pa eno frendico k včasih spi z odprtimi očmi... prov scary zgleda :evil:
Jaz tudi včasih odgovarjam na klice al še huje-->na SMSe, pol pa se morem zjutraj prav spomnit in pogledat na telefon če sem res poslala sporočilo :D
Pa ko sem bla majhna sem jaz tudi spala z odprtimi očmi, tam nekje do 2h let.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 08. Maj. 2007 11:03

jaz imam tudi take "probleme", ker ponavadi, ko me kliče brat ponoči, da prihaja domov pa če mu odprem, mi velikokrat reče, da prvič prekinem, drugim pa neki govorim, pa sploh ni razločt kaj :? hvala bogu, se mi to dogaja, samo ko on kliče :D drgač pa se mi je že zgodilo, da sem v napol spanju prebrala sporočilo in pol zjutraj nisem vedla nič, ali pa sem ga napisala in nisem vedla ali sem ga poslala al ne... je kar grozn občutek :/
pa tudi, če spim in potem me zmotijo, npr. pokličejo za večerjo, jim jaz kaj govorim in pol, ko se res zbudim, ne vem ali sem to samo sanjala ali se je res zgodilo, a takrat se menm normalno... mi je prav čudno potem spraševat, kaj sm pravla :oops:
sam nekatere imate res smešne prigode, aj sploh ti MilkyWay, sm se nasmejala ob tisti izjavi, iščem vodo :lol:
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 08. Maj. 2007 11:10

sam nekatere imate res smešne prigode, aj sploh ti MilkyWay, citirm:
MilkyWay napisal/-a:učjra sm spala pr tipu in je bla spet taka smešnica: nekje na sredi noči sm se "zbudila" in začela z roko se dotikat zida (gor-dol, pole malo božala zid :wink: )...in me praša tip kej delam... in js odgovorim: "Iščem vodo!" :D pole da sm se začela kr neki smejat in kr spet takoj spat...

sem se tako nasmejala, res :D
čeprav a ni potem življenje bolj zanimivo, ko se nam take dogajajo :lol: men je prov fajn, ko se kdaj tako nasmejim na svoj račun :P

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov