Najbolj idiotska stvar ki ste jo kdaj storili

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 07. Nov. 2013 20:57

Še moja največja bedarija:

V gimnaziji sem bla čist nora na enga tipa, 2 leti mi ni šou z glave, kar je bilo splošno znano dejstvo (zihr tudi njemu ni ušlo), ker so za to vedli skor vsi. Ko je končno kazalo, da bom to obdobje zaključla, ker mi je postal všeč nekdo drug, se mi je malo zazdelo, da taprvemu to ni glih najbolj prav. Ker je biu ta fant zelo popularen med žensko populacijo na naši gimnaziji in ker je biu res ogromen ego boost, da mu zame ni glih vseeno, sem se mogla mal eni kolegici pohvalit. In sm šla spisat kilometrski mesič v smislu, da zdj sm pa kr naenkrat noro zanimiva, bogi bogi revčk, ker se je zalubu vame, men pa dol visi zanga, vse skupi sm pa teatralno zaklučla z "karma is a bitch" al neki tazga.

In mesič ponesreč poslala njemu. Itak.

Če vsaj ne bi zadeve totalno vrgla iz proporcev in en nasmeh in pomežik "interpretirala" v stilu, da je model tok zalublen vame, da ga bo glih kap...
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Nov. 2013 0:27

Ko smo bili na zaključnemu terenu, smo dobili tiste vrečke SDO v kateri so vnaprej pripravljeni obroki.

In sedimo s kolegi na straži, in seveda je noč in dolgčas in brskamo po tistih vrečkah in najdemo vrečko v kateri vliješ vodo, zmešaš in rata tak puding z muslimi. In kolega brska, in najde kakor nek cuker...mi vsi to stresemo notri in začnemo jesti, dobro kot hudič. Njam.

Ob 4ih zjutraj poči, in vsi stečemo v zaklonilnike in se vržemo v ležeči položaj. In čakamo, čakamo nič...in vsako minuto me zančne nekaj bolj zvijati po trebuhu, začnem švicati...začnem mencati, rečem kolegu: "Sašo, jaz se bom posral v hlače če ne prekinemo tele straže v sekundi."

On isto, "meni bo trebuh razneslo", pogledam naprej, vsi nekaj zašvicani...tisti ki smo bili na straži.

Nič, skočim iz luknje in stečem za grm, isto naredijo vsi ki so bili na straži...se olajšamo za približno polovico teže in se vrnemo v jarek.

No..saj veste, tisti cuker...ni bil cuker, ampak odvajalo v prahu ki ti ga dajo skupaj z tisto hrano.

To sem izvedel danes, makes so much sense now :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Dec. 2013 21:53

- v prvem razredu sem pred celim razredom zatrdil, da lahko skočim iz stola, čez mizo, na drug stol.

Pripravil sem mizo, in dva stola...stopil gor, in rekel: Poglejte!

Odrinil sem se, skočil zelo visoko a nič v dolžino. In priletel sem točno na rob mize, točno na jajca.

In potem sem tekel na wc in se drl: " zlomil sem si jajca".

- v drugemu razredu sem šel na wc, in je bila pokvarjena kljuka...wc pa se ni mogel zapreti, zato sem vzel ven kljuko...in ko sem jo hotel dati nazaj da bi si odprl vrata, je nisem več znal.
Začela se je 2 urna reševalna akcija da so razžagali vrata :) .

- v sedmemu razredu mi je ravnatelj na smučanju dal njegove smuče, da jih dam pod avtobus, ker sem hotel biti na avtobusu zadaj sem jih vrgel v sneg za avtobusom in rekel, " saj jih bo že en pobral" in stekel gor.
No noben jih ni.

- enkrat sem poljubil zaslon, ampak ne bom povedal štorije. Ker nočem iti na zdravljenje.

Je že to dovolj. Poljubil sem zaslon.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Feb. 2014 17:52

- ko sem v Palčju vprašal domačina, od kdaj imajo oni jezero tam...da sem že bil tu, ampak nazadnje ko sem bil tu...ga še ni bilo. :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Mar. 2014 21:12

oh, seveda je!

Slika

.. skoda edino, da ni pol tko lepo kot na sliki :P

Sm pa isto js dans rekla v Planini, mother of god kaksno je tam.. :(
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Mar. 2014 11:32

a pol imate jezero :D

Jaz sem mislil, da ga imate samo zdaj :)

Ne govori o Planini, sem bil nekaj dni tam...da o Postojni takrat niti ne govorim :nein:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 25. Avg. 2015 21:13

...pri spravljanju krme sem srečala kačo in jo hotela pokazati ostalim. Jo potegnem za rep izpod kupa...no, ni bil gož, ampak mladi gad. Sicer imam rada kače, ampak pred strupenjačami pa imam strahospoštovanje :D sem ga samo lepo spustila preden je koga kap in bom zaenkrat raje ostala pri belouškah, kobrankah in ostali druščini, s katerimi sem bolj na ti :D
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov