Motoristka?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 28. Sep. 2008 15:14

Ja natašika rdeče barve je :)
pa mal še bela, pa mal črna, ampak rdeče j največ...my favourite barva :D

Glede smrti pa....js lahko zdj kle na stolu umrem, če mi je usojen...jebiga... ne bom se pa zdj nehala vozt kot sovoznica z motorjem, zato ker je na motorju največ nesreč.

natašika gre tvoj fant kdaj na Grobnik?
Live your life like you want
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Sep. 2008 15:19

A res? Torej bi šel lahko tvoj stric na bungiejumping brez elastike, pa mu ne bi bilo nič, ker bi usoda čakala, da ga bo pljučni rak pokopal?

In glede na nekatere izjave v tej temi o tem, da se motorja ne da drugače vozit kot hitro, se res ne more trdit, da niso (v ogromno primerih) sami krivi.
Uporabniški avatar
natašika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 14. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a natašika » 28. Sep. 2008 20:02

potem mu že ne bi bilo usojeno, da umre za plučnim rakom, ampak pač zarad bungiejumpinga.. :)

kiny ne, zaenkrat še samo na novi marof, ker baje grobnik preveč gume žere :D drugače pa še ma namen it kaj na panonijo, samo zgleda, da letos ne bo več kaj lepo vreme tak da..
drugače pa je tota r6 meni najlepši motor ne :cool:
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 29. Sep. 2008 0:32

Ja men je tut fuul lep motor...ko ga je kupu in sm pršla k njemu da pogledam ta motor (ker ga je kupu pozimi, k so cene mal bl nizke :) ), sm bla čiiiist naudušena, kr nism mogla umaknt oči od motorja :)
Live your life like you want
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Sep. 2008 8:33

natašika napisal/-a:potem mu že ne bi bilo usojeno, da umre za plučnim rakom, ampak pač zarad bungiejumpinga.. :)


Izgovarjanje na usodo je bulšit. In tiste, ki divjate po cestah ste po mojem mnenju arogantne. Če se vam pa (bognedaj) enkrat nekaj zgodi, vas bo pa ob dejstvu, da boste do konca življenja na vozičku, ta naduvanost kaj hitro minila.
Pa nisem proti motorjem na splošno, ampak izjave v smislu te, da se ga ne da vozit počasi, me pa pogrejejo od trenutka, ko sem videla skrušene starše mrtvega motorista.
Uporabniški avatar
natašika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 14. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a natašika » 29. Sep. 2008 8:47

okej, sej to se strinjam s to hitro vožnjo.. niti nisem sama rekla, da se ga ne da počasi vozit, ker se s to izjavo ne strinjam..

drugače pa ne divjajo samo motoristi.. srečaš tudi kak avto po avtocesti s 230 na števcu, pa tud po regionalni se ti lahko kaki taki najde, tako da..
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 29. Sep. 2008 9:39

Moj pa jst sva se pa včeraj peljala (z avtom) proti Lj. in kar naenkrat vidiva nekaj na cesti, ko sva se pripeljala malo bližje, sva videla, da je na tleh motor. Avtomobili so se že ustavljali, jst se pa ravno vprašam, kje je pa motorist... in takoj za tem (par metrov stran od motorja) zagledam prizor, ki ga ne bom pozabila nikoli... motorist je ležal negibno na cesti, brez noge. Takoj sem vedela, da je mrtev. Dobila sem tak napad panike, da je mogu moj ustavit, ker tud dihat nisem mogla. Trenutno sem še v fazi, ko motorja tud videt ne smem, ker mi takoj zmanjka zraka. Pa je moj tud motorist in jst sem (bila) velikokrat njegova sopotnica. Sam tak prizor te pa zadane direktno v srce. Sploh ker potem prebereš novico o tej nesreči - umrl zaradi neprilagojene hitrosti.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 29. Sep. 2008 9:57

^^ Ojoj :( . Groza.

Mi smo se tud učeri pelal domom s tabora in smo v bližini Murske Sobote tud naletel na prometno nesrečo. Dva iz skupine motoristov sta zletela iz ovinka, enga je odpelal rešilc, drugi so bli mislm da uredu, motorja pa čist zbita.
Me je kr srh spreletel. Dobr da jim ni blo nč hujšga.

Pa sj motorji so uredu, sam ko pa pomislm na vse nesreče me pa use mine.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 29. Sep. 2008 10:01

Ja, na žalost je velikrat tko, prevečkrat no.

Ravn v soboto zvečer sm šla na teren zarad motoristvo in neprilagojene hitrosti pa prehitevanja. Sej se da vrjetn tud lepo vozit z motorjem, se mi zdi no?

Če že mate ne vem kakšn hud motor, potem se obvladajte in sproščejte adrenalin kje drugje, ne na cesti. Se da tud lepo po omejitvah kam pridt, ne pa da se drvi na vse ali nič, prehtieva na vse ali nič ... ker pol so posledice lahko res hude. Če že ne mislte na sebe, ko se usedete na motor in stisnete za gas, potem mislte na svoje bližnje, kk bi jim blo.

Mene je v vsakem dežurstvu strah, da bom morala na teren zarad tega, da bom tm gledala in poslušala, kako je kdo na motorju umrl al pa v avtu, zarad tega, ker pač ne zna oz. noče normalno vozit. A je treba tega, da folk umira po cestah?
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 29. Sep. 2008 10:16

Punce, OTje sekate na veliko. Preberte si prvi post. Strah in grozdje, vsi bomo umrl, enkrat! :motz:
Gone
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 29. Sep. 2008 10:28

Okej, dopolnjujem moj post tko, da napišem še, da nism motoristka in ne bom, zarad že zgoraj navedenih razlogov.
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 29. Sep. 2008 12:22

ja itak!
Vsi se bojojo kač, sam če malo realo pomislimo, kdaj je koga kača nazadnje piknla do smrti?tud cesta je kača...nikdar ne vemo kdaj pič in kolk bo.motor je zakon!
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Kaychee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 15. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kaychee » 29. Sep. 2008 20:35

jullia_ napisal/-a:Malo preglej statistike, koliko ljudi umre v letalski nesreči, koliko pa na motorju, potem se pa zgražaj nad trditvijo, da je vožnja z motorjem nevarna.


Se ne strinjam s tem. Divjaki na cesti namreč izkoristijo t.i. "bonus" in zaradi tega se zdi, da je smrtnost motoristov na cesti tako drastična. Je res, da so ranljivi, da se večkrat zgodi, da jih spregledajo, vendar, če ne bi tišal 200 čez vas, bi blo tud manj nesreč, manj spregledov itd.

Primer:

http://www.youtube.com/watch?v=cuRmon6TfO0
ali
http://www.youtube.com/watch?v=-QvKHDZe ... re=related

Tole mi je totalno adijo.
Jz se hitrosti bojim odkar je umrla znanka... Motorji so že tko težki, sploh pa za ženske. In bl k seb, zaupam fantu. On obvlada, naj me on vozi..
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 29. Sep. 2008 21:36

zakon filmcka, se decki znajo pelat. Hitrost ne ubija, ubija neznanje in precenjevanje sebe in okolice.
Gone
Uporabniški avatar
natašika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 14. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a natašika » 29. Sep. 2008 21:41

Michael napisal/-a:zakon filmcka, se decki znajo pelat. Hitrost ne ubija, ubija neznanje in precenjevanje sebe in okolice.


se strinjam :)

upam, da bo jaz kdaj uresničila mojo željo in si umislila izpit.. motor je pa pol spet druga stvar :)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]