Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 11:47

No sej če dolgo že bereš poste nekoga in so ble že kakšne debate na podobno tematiko, potem itak da veš, kdo se heca in komu pa res pravopis dela težave. Jaz nekak ne morem vedet, ker sm bla dolgo odsotna tu gor. :mrgreen:

In ja, načeloma opazim dosti ljudi, ki na družbenih omrežjih ali pa kar tko pri pisanju sporočil ne postavijo niti ene vejice, predloga “s” sploh ne poznajo, pišejo domou/šou/zagledou, šumniki kot da jih nimamo ...ne vem, mi je všeč, če ljudje pišejo vsaj kokr tok slovnično pravilno, nasploh je lepše za vidt in je dosti bolj berljivo.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 24. Jun. 2018 12:21

Lahko, da se motim ampak opazila sem, da folk iz koncev Mb in okolice večinoma pogovorno uporabijo predlog "z" tudi kjer bi moral bit "s".
Vsaj tisti, za katere vem, da so iz tam in sem se prek pisanja menila.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Jun. 2018 13:55

Priznaj da sem to jaz. :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 14:12

Ja glede sumnikov, jih ponavadi ne pise folk, ki pise iz telefona ne, ker je bolj zamudno.. js vecinoma cez dan ne pisem s kompa..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 14:15

Ma lz tebe smo ze pokomentirali :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Jun. 2018 14:35

jaz sem prelena za sumnike, ker imam ang tipkovnico in so skriti pod nekimi znaki in se mi jih ne da iskat. :lol: pa tudi stvar navade, razen ce gre seveda za formalna sporocila.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 14:42

Ma opuščanje šumnikov prebavim (tudi jz spuščam, če moram kako sporočilo hitro napisat), samo pisanje brez ene same vejice in stavke kot so ''sm šou z prjatlom domol'' pa res ne. :heul:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 19:59

hayley napisal/-a:Js prav isto počnem! Meni to ful pomaga če sm lačna in pol se izživim skoz uni video. Ko sm malo odrezala OH, sm to delala.. (zdaj se itak učim pa ne gledam kaj jem..).

Čene pa una ženska ful zgleda po starosti neka najstnica al 18 - 20 in pr teh letih se ponavadi gre ful skozi katerakoli hrana...


Ma jz vbistvu tudi razumem, da na nekatere ma ravno kontra učinek. Jz gledam parkrat na mesec to, po navadi če ne morem zaspat in imam možgane preveč na off, da bi brala knjigo al pa poslušala kej bolj mentalno zahtevnega. :D

Drugače kokr vem je bejba stara šele 17. Jz sm mislila, da je 25, ko sem pogledala njen prvi video. Sam niti mi je ni neko veselje gledat, ker res nima nič za povedat, razen tega, da ne mara šole, kako je dolgočasno v šoli in ''I love food. I love food so so much.'' ;D

https://www.youtube.com/watch?v=0n9XeZPce4I

Tale je pa največji messy eater, kar sm jih kdaj videla in poje res ogormne količine hrane. V enem videu je zmazala celo ogromno pizzo, še njen tip jo je pustil 1/3, pa poje lahko tko 3 velke burgerje naenkrat. :lach:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 20:06

Ajaa.. ja sej zgleda ful mlada ja, bi rekla 17 ali manj, samo k je vozila avto pol nisem, oz. kaj majo tam od 16 naprej izpit..

Ma js sem gledala samo takrat, ko sem bila kao na neki dieti z malo OH in sem zvečer malo umirala od lakote in pol mi je ful pomagalo in me zamotlo, če sem te videe gledala, sem kar imela filing kot d bi še jaz kaj pojedla in nisem bla tolk lačna.. Samo jaz sem gledala samo fitneserke, ne neke xy..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 20:10

Jz pa sem mislila, da je starejša, ker je mela na tistem videu full mejkapa. Sej, ko ga nima, se vidi, da ma še tak baby otroški obrazek. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Jun. 2018 22:25

kar se slovnice tiče -najbolj mi grejo kocine pokonci, ko kdo napiše "gdo" ali "gdaj". sploh pod kakšne oglase za službo, kjer bi pa res moral malo na jezik popaziti.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jul. 2018 18:36

Cryselle napisal/-a:*Me je čisto pretresla smrt 27-letne Slovenke, ki je potovala po južni Ameriki. :cry: kako prekleto žalostno ... se res zaveš v takih trenutkih, kako minljivi smo, ne glede na leta. :( :(



Zelo lepa oseba, že ko smo bili najstniki smo vsi fantje vedeli da je malo posebna, ker je imela neko energijo.
Res lepa oseba, bila prijazna do mojega psa in do sveta.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 04. Avg. 2018 11:15

hayley napisal/-a:Ja pri meni je bilo točno tako, da se z nekom dobivaš in nimaš statusa zveze + da to dobivanje pri meni ni trajalo nikol več kot par mesecev in da nisi zaljubljen in si ne želiš bit resno skupi.. (sex je bil pri meni tudi posledično ful slabši kot v zvezah..) Drugače je skoraj vse isto dobivanje, sex, plus skupaj na žure, kakšne druge dogodke.. ni samo druženje v postelji


Aha, potem je to vbistvu nekaj po principu ''bi imel/a resno zvezo, samo ne s tabo, ker mi vseeno nisi tolk všeč, ampak vseeno boš ok, dokler se ne najde kaj boljšega.''
Oz. po navadi je to zapakirano v stavek ''nisem pripravljen/a na resno zvezo''. :P

Jaz mam recimo samo eno kolegico (bolj znanko no, ker se večinoma dobimo na kavi, ko je zraven še ena moja boljša prijateljica), ki to prakticira, ampak bolj na tist drug način, pač da se dobi s tipom takrat, ko obema zapaše sex in potem sta mogoč še kako urco skupaj in se pogovarjata random stvari (komunikacije in druženja na vsakdanjem nivoju ni). Samo ona mi je rekla, da to počne iz dolgčasa, ne ker bi ji blo tok do sexa. Pač nekaj v smislu, da se ji kaj dogaja zvečer. Pomoje bolj za ego boost, kao da kljub statusu samskosti sexa in se počuti bolj sexy. Moraš bit taka oseba, da ti to kaj pomeni oz. da to vpliva na tvojo samozavest, ker pri meni ne bi to nič delovalo. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Avg. 2018 11:45

Ja js sem mela z dvemi nek temu podoben odnos. Lahko je tudi to, da si na začetku v neki fazi spoznavanja še (pri meni je bilo tako, se je začelo takoj, ko sem ju na novo spoznala), se zraven daješ dol potem pa sproti ugotoviš, da se ne vidiš v zvezi, (čeprav mislim da mi je bilo tudi že od začetka bolj za mutit, sej ne vem več točno, ker to je bil zadnji skoraj 3 leta nazaj..) in se še mal zavleče preden čist prekineš. xD Ja, drugače ff naj bi bil po teoriji prav samo dobivanje za sex.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Avg. 2018 19:19

Cryselle napisal/-a:Pomoje bolj za ego boost, kao da kljub statusu samskosti sexa in se počuti bolj sexy. Moraš bit taka oseba, da ti to kaj pomeni oz. da to vpliva na tvojo samozavest, ker pri meni ne bi to nič delovalo. :D


Jao, a zenske ne morejo vsake toliko casually seksat z nekom zgolj iz zabave? Ker je fajn, ker je vznemirljivo? Cemu to sklepanje, da ima kdo zaradi tega avtomatsko nizko samozavest in podobne osebnostne tezave? Malo prikritega slutshaminga.. ;)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov