Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Maj. 2018 12:30

V primerjavi s kakšnimi ruskimi, se mi sliši normalno :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Maj. 2018 12:32

No sej, to sem tudi razmišljal, povej mi kakšna lepa ruska imena ki bi pasala v slovenski prostor.

Btw. Forum je poln hejterjev :lach:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Maj. 2018 13:01

Saj v slovenskem prostoru je kar nekaj orig. ruskih (Svetlana, Olga, Igor, Andrej, Aleksej, Lena, Maša, Saša, Daša, Nastja, Aljoša, Bogdan, Tatjana, Dimitrij, Vasilij, Duša, Nikolaj, Anastazija, Asja, Katja/Katjuša,...)
-----------------

Drugače pa roko na srce, ni veliko dobre izbire :D (vsaj za moj okus)

Všeč mi je Alina, Galina, Maksim, Yanina, Ninel, Dima (m)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Maj. 2018 12:21

Kdo pri zdravi pameti misli da je teta Justi actual oseba :D.
Ne vem, mogoče sem pa skeptik zato, ker mi je župnik pri rosnih 4 letih po pravici odgoovil da Miklavž ne obstaja :D.
Scarred for life!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Maj. 2018 16:37

Glede na to, da v temi šport nimamo klepetalnice:

Kako bi lahko našla kak seznam vadb, ki se odvijajo trenutno? Vem da poleti se sezona načeloma zaključi, ampak rada bi se čimprej priključila neki organizirani skupini.

Problem je, da bi rada probala kaj novega, zato ne vem kaj guglat :D.

Torej če bi vedla da hočem pilates bi logično guglala npr pilates fužine in bi ziher kaj našla. Tako pa guglam vadbe ljubljana in podobno pa dobim same neke zadetke iz leta 2013. Helpz :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Maj. 2018 16:39

Nevem, neke studentske vadbe vem da obstajajo, ce si se student. Ce ne pa ne vem, mores vedet kaj bi priblizno rada.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Maj. 2018 16:43

Sj dokler sem bla študent ful ni bil problem - maš nabor miljon zadev preko CUŠa in pač sem vsako leto nekaj probala :). Zdej sem pa malo na suhem.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Maj. 2018 16:49

Aja pol pa ne vem, jaz sem bila samo v plesu skos in se na ostale vadbe ne spoznam v smislu organiziranih skupin.. Mozno, da so v fitnesih organizirane tudi skupinske vadbe tipa pilates al kaj podobnega in je tam kaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 27. Maj. 2018 2:46

Ananhas napisal/-a:Saj v slovenskem prostoru je kar nekaj orig. ruskih (Svetlana, Olga, Igor, Andrej, Aleksej, Lena, Maša, Saša, Daša, Nastja, Aljoša, Bogdan, Tatjana, Dimitrij, Vasilij, Duša, Nikolaj, Anastazija, Asja, Katja/Katjuša,...)
-----------------

Drugače pa roko na srce, ni veliko dobre izbire :D (vsaj za moj okus)

Všeč mi je Alina, Galina, Maksim, Yanina, Ninel, Dima (m)


Poznam Janina in Janino. A ni to poljsko ime? :/ Od pogostih ruskih imen pa je pri nas zelo redek Oleg (v nasprotju z Olgo). :)
All is vanity, nothing is fair.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 27. Maj. 2018 17:36

Tudi, ima ogromno različic to ime. Izvorno res ni rusko.

Pa ne vem od kje mi Andrej, sicer je res rusko Andrei/Andrey ni pa izvorno, lol.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 30. Maj. 2018 18:07

Levica je pa društvo jokajočih fantkov, en bolj joka od drugega in išče oporo na ramici od drugega, sam da ne bo un zlobn fant od Janeza zmagal, ko vidim Meseca se mi začnejo možgani radikalizirati v ultra desnico in začnem klicati k orožju, obenem si grem preveriti raven estrogena...ker take ko on nabija o nekem multikulti dreamlandu, začnem dajati za mašo. Problem levice je da so vsi preveč v comfort zonu, vse je zelo medlo, status quo, da ja ne bomo tvegali in se preveč izpostavljali , mamo ta šihte in je škoda zajebat.


Malo je sicer ze nazaj ta komentar, ampak daj malo elaborejtaj tole.. reci nekomu, da je jokajoc, poln estrogena in medel pac ni noben konkreten argument proti nekomu, je zgolj (precej otrocja) kritika njegove retorike. Kaj tocno je povedal narobe? In s kom se do zdej najbolj poistovetis, ce ze odpiramo temo? Probaj bit objektiven, me zanimajo razlicna mnenja, ampak naj temeljijo na konkretnih dejstvih.

Multikulti svet je neizogibna prihodnost, s tem se moramo sprijazniti, ce hocemo ali ne. Se okoli leta 1800 je bilo na svetu 1 miljarda ljudi, zdaj nas je pa skoraj 8. Dajmo to prevrtet 50 let v prihodnost - smesno bi bilo pricakovat, da bodo posamezne kulture ostale znotraj svojih meja. V nekaterih nemskih mestih je ze zdaj vak 3. clovek priseljenec. Mesali se bomo vedno bolj in tudi vedno vec sporov bo, to je pac narava cloveka. Bo pa na nas ljudeh samih, v koliki meri bomo to znali omiliti in se naucili ne poklat med sabo. Pot do tega gre pa samo skozi izobrazbo, ozavescanje, dialog.. :) Seveda se tega velik del ljudi ne bo nikoli drzal, je utopicno pricakovat drugace.. ampak kaj naj nam 'civiliziranim' drugega se preostane? Ce tega ne znamo sprejeti, lahko ze jutri vrzemo pusko v koruzo, jo nato spet poberemo in se zacnemo streljati vse povprek.. Treba najti srednjo pot.

Ljudje ki hujskajo k strelanju na vse, ki se priblizajo meji na 100m (ker so migranti itak nasilnezi in bi delali direndaj) premorejo pa priblizno toliko logike, kot kokosova lupina.

Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Maj. 2018 18:17

^ Saarijarvi :top:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Maj. 2018 21:31

Bom argumentira jutri, ni problema.

Je pa dejstvo da sem izrazito nastrojen proti tej stranki in kako pristopajo k politiki in iskanju rešitev, bi rekel da mi je žal za te besede, ampak glede na način kako govorim o kaki drugi stranki, je tole čisto prijazno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 01. Jun. 2018 11:04

Led Zeppelin napisal/-a:...
Dejstvo je da Slovenija obupano potrebuje neko zmerno desno-sredinsko opcijo, ker bodimo iskreni, Slovenci smo zelo konzervativen narod, in levica zmaguje zaradi extremno nesposobne desnice. V trenutku ko se bo pojavil nov mesija na desni je levica v Sloveniji fucked.

Tele volitve so mi misterij, je pa dejstvo da karkoli bo ven prišlo iz tega bo zelo nepovezano in slabo...zmagal bo SDS, samo ne bo mogel sestaviti vlade, ker se Janša ne pomakne v vlogo njegovega Voldemorta Kučana in vleče niti iz ozadja.
Folk ga ima poln k***c, ima več sovražnikov kot zaveznikov, sicer njegova stranka dobiva konstatni delež zaradi njega, ampak nič ne napreduje.

Levica je pa društvo jokajočih fantkov, en bolj joka od drugega in išče oporo na ramici od drugega, sam da ne bo un zlobn fant od Janeza zmagal, ko vidim Meseca se mi začnejo možgani radikalizirati v ultra desnico in začnem klicati k orožju, obenem si grem preveriti raven estrogena...ker take ko on nabija o nekem multikulti dreamlandu, začnem dajati za mašo. Problem levice je da so vsi preveč v comfort zonu, vse je zelo medlo, status quo, da ja ne bomo tvegali in se preveč izpostavljali , mamo ta šihte in je škoda zajebat.

Imamo dva extrema, imamo neko društvo kvazi Orbanov, na drugi strani pa društvo Jokajočih fantov ki mi tumijo neke ideje o super socialni liberalni multikulturni deželi pod soncem. Resnica je nekje v sredini, in upam da nekoč pride ven.

Smo pa fucked v vsakemu primeru.
...


Zanimivo razmišljanje, ampak po mnenju pokojnega Veljka Rusa so Slovenci nagnjeni k egalitarizmu. To pa je leva lastnost. ;)

Kljub temu pa bo tokrat najverjetnejša vladna koalicija SDS + LMŠ + NSi, če se bo zgodilo kaj nepredvidljivega pa LMŠ + SD + SMC. Glede na zadnja soočenja pa ne bi bila neverjetna tudi SDS + SD naveza. ;)
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 02. Jun. 2018 15:13

hayley napisal/-a:
Cryselle napisal/-a:samostoječe gel modrce

Kaj je to? Mah sej js cene navadnih normalno niti ne neki ful cutim..


Slika

Tudi če jih ne čutiš (jaz jih), se poznajo čez majico. Pa potem imaš majčke z odprtim hrbtom, al pa če so ob strani odprte, in je smešno, če se vidijo naramnice od modrca. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov