Klepetalnica #115

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 21. Nov. 2017 23:38

Spartacus?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 22. Nov. 2017 7:08

Lucifer!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2017 16:20

Firestorm napisal/-a:Hayley, upam, da si v redu, razhodi so težki.

Oo hvala! :hearts:
Ja, po eni strani res ni prijetno, po drugi pa se mi zdi, da mi je bilo veliko huje že pri kakšnih prepirih pol leta nazaj, ko se je prvič govorilo o razhodu in sem do zdaj že precej sprejela vse skupaj, pa tudi skupi sva bila 'samo' kakšno leto in pol in mislim, da mi je bilo huje v preteklosti, ko sem eno daljšo zvezo prekinila.


Led Zeppelin napisal/-a:

FAKING KONČNO.

Jezus Faking Kristus.

Nimam pojma kdo si, ampak že več kot eno leto sem bral priznanja in sem čakal ta dan, in vem da se najde še kdo (I know who).

Tole je bilo k***c.

V glavnem, bodi spet vesela in zadovoljna.


Lol, kakšno navdušenje. Drugače je zdaj že en mesec približno od razhoda.
Ma kaj je bilo tako očitno s priznanj? Saj sploh ne vem kaj sem pisala več, ma možno da sem vedno napisala samo, ko me je kaj težilo in sem bolj takrat v moodu za priznavati, pozitivnih stvari pa ne pišem toliko in je pol zato tko izpadlo? Saj tako grozno pa spet ni blo, oz. sem po moje itak bla js bolj tačudna/negativna oseba v tej zvezi.
'I know who' - Kaj? :D

Sarissima napisal/-a:Se pa strinjam z LZ, je tudi mene malo pogrelo pri srcu, ko sem brala da masta "pavzo"

Ja, za zdaj je bil 'dogovor' kar za konec, ne pavzo.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Nov. 2017 18:11

Sej se vsak zaveda da niso zveze samo k***c in slabo, ni vse črno belo.

Glede tega kdo je bolj negativen ali kriv, mi je vseeno, sam če se neprestano ponavlja, se ne vidiva, se ne pogovarjava...potem se vsak človek zaveda da je to breme, in je zajeban, in utrujajoče.

Vsak zasluži dobro ljubezen, tisto res fajn, k se imaš rad, spoštuješ in skupaj delaš pizdarije....forum gor ali dol, to privoščim vsakemu.

V glavnem, delaj kar je dobro zate in bodi vesela.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Nov. 2017 19:32

Sej hvala za pozitivne misli...samo rata pa kar depresivo ko se lotiš razmišljat o vsem, fajn je bit samski, dokler si toliko zaposlen z ostalimi stvarmi, da niti ne pomisliš, da si in kaj je bilo prej.. Kljub enim stvarem, ki sem jih pisala, mi je bilo s tem zadnjim fantom daleč najboljše od vseh zadev, ki sem jih do zdaj imela s komerkoli moškega spola. Sicer pa niti ne verjamem v neke popolne zveze/ ljubezni, če si realen, vsak par ima kakšne svoje temne(jše) skrivnosti..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Nov. 2017 23:43

Jaz sploh ne bi mogel biti z žensko ki ni malo pizdica, ker če nimaš nekih grobih robov se nimaš česa za oprijeti.

Že v osnovi bežim od teh modernih super napumpanih, pozitivnih, sherejmo quote....mah mrš, ker veš da imajo neke skrivnosti in da skrivajo nekaj :D .
Plus, kot je bilo rečeno, svet je realen, niso sam rožice in sonček, in rabiš ob sebi nekoga za katerega veš kje ima meje, ne sam dobre, ampak tudi slabe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Nov. 2017 7:51

oh :D tudi jaz delim veselje ob razhodu :D ok this may have sounded harsh... ampak res se je vidl po tvojih zapisih, da to ni blo to... prov mene je stiskal, k sn brala tvoje objave, kak je moral bit šele teb. ugl super, you go gurl!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2017 15:35

Ja blo mi je..normalno da bols kot zdej, ce smo ze pri tem. Ce bi bilo samo po moje, sploh ne bi sla narazen. Prvih parkrat, ko je butnila ven ta ideja z razhodom, se mi je kr zelo živo zdelo, da bi rajs sla z nekje skocit, kot cutla vse, kar takrat sm. Hvalabogu sm zdej na stopnji, ko ne cutim vec toliko nicesar in mam precej zapolnjeno glavo in misli z ostalimi zadevami, sej bi se mi utrgalo cene. Sem se tud nekako mentalno pripravila, sprijaznila, da bom pač lahko sama for life in ne bom nikoli mela svoje družine in podobnega sranja.. tako da zdej me že lepo boli k***c za vse. Pozitivna stran tega, ko ti neki propade ( in po tem ko greš čez najhujše) se mi zdi, da je, da potem res začneš še bol cenit vse kar imaš, pozitivne izkušnje, doživetja, bližnje ljudi, življenje, vse..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Nov. 2017 17:46

Zakaj kar sama cel lajf? Zakaj brez družine? Saj niti 25 let še nimaš, če se prav spomnim? Zakaj tak pogled na to?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2017 18:07

Ja, sm še pod 25. Ja zato, ker ne bi hotela bit z nobenim drugim, kot s tem, s katerim sem zdaj bila. Pa tudi če bi pustila možnost, da bi lahko bila s kom novim, ne morem vedet, če bom sploh še koga spoznala, s katerim se bi tako ujela (pa tko mam tudi filing, da z večino, razen v prijateljskem smislu, se ne ujamem)... Ne bi hotela imet družine ali otrok, na vsak način, samo, da jih imam, če ne bi spoznala prave osebe, s katero bi jih imela, potem sem raje sama..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Nov. 2017 18:28

Aja, v takem smislu. Ja, se strinjam, da se ni ok vezat z nekom samo zato, da nisi sam oz. ker si "v letih, ko bi bilo treba začet familijo".
Sem drugače razumela. Ker namreč velik folka proti 30, ko so samski iz tega delajo tragedijo (forever alone style), kot da so najmanj 50 stari, pa še takrat se lahko koga spozna.


Sem pozitivna, da boš spoznala koga zanimivega, definitivno. :)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 23. Nov. 2017 18:35

Hayley, jaz sem po razpadu svoje zveze razmišljala enako kot ti -da nikoli ne bo več nikogar boljšega, da bom celo življenje sama...itd. Ampak resnica je, da s časoma (in jaz sem rabila leto in pol; je pa res, da sva bila skupaj skoraj 5 let) ugotoviš, da pa konec koncev vseeno nista bila tako kompatibilna in začneš na zvezo gledati brez idealiziranja (pa ne pravim, da ti to počeneš, ampak se mi zdi, da se nas večina po bolečem koncu veze bolj spominja dobrih stvari, slabe pa kar malo na stranski tir porinemo). Vidiš, kje vse so bili problemi in zakaj se na dolgi rok ne bi obneslo.
Jaz mislim, da boš slej ko prej spoznala nekoga, ki bo prekašal bivšega. Pa vem, da je to kliše, ampak čas res pomaga. -Pomaga pri vsej bolečini in pri tem, da stvari začnemo jasneje videti. Pa da smo nenazadnje spet odprti za spoznavanje koga novega :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2017 19:04

..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jan. 2018 11:10

Forumaši, srečno 2018 in počnite v novem letu čim več tistega, kar vas najbolj veseli in osrečuje! :kleeblatt: :bia:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Jan. 2018 13:13

^ (zapoznel :D ) enako!

MrBoombastic napisal/-a:(Kakšna je letošnja januarska klima na Irskem? V klimatološkem smislu, ne političnem. :) )


Slika

Za tukajsnje razmere je danes skoraj poletno :lach:

Sicer pa sivo, piha, stalna rosa. Milina.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov