kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 10. Jul. 2019 10:50

Uf ja, vsem je vsec naravni videz, ko pa prides brez mejkapa, te pa vprasajo, ce si bolna :lol: :lol:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jul. 2019 10:59

Ma ne vem, mene je moj videval vsakodnevno brez mejkapa, ko se nisva bila skupaj, nikoli nisem nosila veliko mejkapa (eno obdobje sem imela pozimi zelo rdeco/ suho kozo in sem nosila redno puder), ma niti nobena od tabliznjih prijateljic ne nosi veliko mejkapa, kolikor js opazam.. Ne vem, meni bolj deluje da je ful mejakapa vsec tipom, ki se tudi sami veliko ukvarjajo z lastnim videzom.. Ne vem zdej tocno, za kje je cryselle mislila, da je kultura da zenske nosijo veliko makeupa..
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 10. Jul. 2019 11:19

V Sloveniji mislim, da večina žensk nima te miselnosti, bolj sem ciljala na države vzhodno od nas. Tudi južneje na Balkanu.

Seveda to ni nobeno pravilo, ampak prihaja pa do nekih opaznejših kulturnih razlik med vzhodom in zahodom in pričakovanji, kako naj se ženska zrihta, da bo čim bolj privlačna.

No ne vem, jaz si tudi rada poudarim obrvi in narišem obliko, mogoče bi bilo to že za nekoga too much. Je pa res, da imam po naravi veliko obrvi in tudi brez poudarjenih ne izgledam veliko drugače.
Life begins at the end of your comfort zone. (Neale Donald Walsch)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jul. 2019 11:40

Ma js tudi ce si dam makeup, se mi zdi da bolj zgleda kot da nimam nic alpa zelo malo.. alpa js nimam filinga koliko ga je treba dat, da je res vidno.. Ampak je bilo govora o veliko makeupa na eni strani( za moje pojme kardashian stil) alpa naravnem videzu,(kar pomeni da imas malo makeupa, samo da ne seka vn tisti makeup..) Ampak js definitvno se ne spoznam prevec na makeup, da bi karkoli pametovala.

Se pa sicer trudim jest bolj zdravo, cim bolj organsko, nepredelano, vsak dan kako solato.. in mislim da mi ze to vpliva pozitivno na kozo npr, da si ne rabim samo z makeupom pomagat..

Mi je pa smesno, ker mene se mama kdaj sili, naj se malo bolj nabarvam, ko kam grem..(ko sem pac doma..)

(Obrvi js mam naravno se kar tanke, pulim si jih ne skoraj nic. Pobarvam si lih malo temnejse od naravnih in bolj zapolnim, vcasih si jih tudi zdebelim, malo po filingu, ku kdaj rata. :D )
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri