kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Feb. 2019 14:13

Ma ja samo v tistem trenutku, ko vidiš nendoma enga manj kot meter proč od sebe, ki to počne si šokiran in se ne spomniš, da boš zdej pa to slikal, ampak greš samo čimprej proč? No ja, bom vedla za drugič, če bo kaj podobnega, upam da ne no.. Vem pa edino kako je zgledal in kakšna bolj specifična sončna očala/ očala je imel in bi ga prepoznala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Feb. 2019 19:56

Taki moški so ponavadi navadni strahopetci. Enkrat je to en delal na vlaku, sva ga s kolegico zatožile sprevodniku, ta ga je pa vrgel dol na naslednji postaji. Drugič pa v Lj, ta je pa medtem kar hodil mimo žensk in govoril, da smo ne vem kaj. No, tu pa nisem bila več stara 15, sem se mu nasmejala, mu povedala svoje in je potem on bežal od mene. Te pa šokira, itak.

Na živce mi gredo eni ljudje. Še vedno trdim, da je nezaposlen um hudičeva delavnica in kolikor vidim, je res. Fajn ziher ni, da kamuflirajo svoje nezadovoljstvo s sabo skozi prepire z drugimi, je pa bolj enostavno.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 17. Feb. 2019 11:38

Js jim po navadi sam rečem, da jih je lahko sram.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Feb. 2019 11:49

- meni je tak folk res ogaben, jih sploh gledat/ videt ne morem. Niti nočem videt teh delov telesa od nobenega, ki ni moj tip ali me ne res zelo močno fizično privlači..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 17. Feb. 2019 12:09

Vzdušje v Sloveniji ob vsakem novem zmagovalcu Eme. A morajo res vsakemu vsako leto uničit veselje? Letošnja zmagovalca se (sodeč po izrazu na njunih obrazih) še zmage nista upala veselit, kljub temu, da sta jo dosegla kljub neuveljavljenosti na RTV-ju in brez zaledja fanov, kar je svojevrsten dosežek in se mogoče zgodi vsakih 10let ... se vprašam, kako sta se ob razglasitvi počutila, ko sta v ozadju slišala od uveljavljene (očitno wnb) profesionalne glasbenice izjavo “ne morem faking verjet”. Poden od podna, da si nekdo dovoli izjavit kaj takega ob razglasitvi rezultatov. :nein:

Ne vem, a je kdo spremljal, ampak mi je res žal za zmagovalca, da sta mogla to doživet. Pa ne zato, ker mi je bla pesem že od začetka najljubša od vseh, ampak bolj zato, ker več kot očitno nista bila vpletena v kakšna RTV poznanstva in zmage itak niti najmanj nista pričakovala.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Feb. 2019 12:55

Js gledala eme nisem, sem pa šla malo prečekirat zjutri, ko sem vidla, da so na fbju pisali o tem.
Mah meni se zdi, da brezveze delajo nek cirkus, kaj je ta Lea rekla. Je pač bolj tak karakter, da butne ven, brez da bi pomislila prej, kaj reče. Po moje je hotela samo uno Raven potolažit al neki in ni bilo tako zlonamerno. Po moje sta se zmagovalca veselila ne glede na vse, samo sta bolj introvertirana in ne pokažeta tako na hart navzven.

Meni so čene bolj všeč njune ostale pesmi, kot ta, ki je bila na emi. Sta mi pa vseeno nek višji nivo, nad evrovizijo/ emo, ker te pesmi iz eme so mi vedno samo bedne, pač ne maram preveč popevk.
Sem zjutri za foro poguglala to Raven in sm vidla, da je letnik 96, js sm skos mislna po slikah, da jih ima kakšnih 35. :eek:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 17. Feb. 2019 13:11

Takšne besede na tv ne sodijo. Ker pa še to ni bilo dovolj, je bila odzadaj pametna, da je izrazila svoje če se nemotim presenečenje in “ko jih je*e”.
Meni je pesem sicer ok in mi je žal za njiju, da dobivata toliko negativnih komentarjev, ker si jih ne zaslužita.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Feb. 2019 13:15

Ups.. *Raiven, ne Raven, ne spremlajm tolk pa ne vem kaj je..

Ma meni se zdi, da sta dobila kar precej pozitivnega feedbacka že preden sta se pojavla na emi. Zdaj če nek folk komentira, ki nima pojma, alpa so navajeni na neke blesave ponavljajoče popevke, ki so bolj značilne za emo/evrovizijo, potem pa tudi kaj češ..

Glede zgornje izjave cryselle, da sta brez zaledja fanov. To pa ne bo držalo, sta imela že kar nekaj koncertov po Slo. in tudi po radiu sem že večkrat slišala njihove tanajbolj znane komade/komada.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Feb. 2019 7:55

mah ema. vse je k*. ampak ta hejt okol tega... js bi to prepovedala zgolj zrad širjenja sovražnega govora, ki to je.
sem pogledala sicer obe pesmi, nobena mi ni baš všeč, nad raiven iskreno razočarana, ker ima ženska tak glas, da dol padeš (na svojem ig ima posnetek, ko poje neko opero.. wow), pol pa tako skropucalo, ki je narejeno zgolj z namenom, da šokira... ne vem.

švoh švoh švoh.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2019 8:01

Meni je od tega para pesem S teboi prav vsec (tudi bolj elektronsko ozadje, ne samo vokal), ta na emi mi je neki bolj srednjega ( ma bolj zato ker je taka mirna in ne poslusam tolk takih pesmi v prostem casu.) Tudi ta punca Zala ful lepo poje in ima tudi vec cover izvedb na netu..
Ma kar sem jst vidla sta bila med mladimi, pred emo, kar priljubljena. Tudi js mislim, da sem prvic slisala za njiju iz lajkov/objav od ostalih fb frendov/znancev in sem do takrat vidla samo pozitiven feedback na njiju. Sem si jih tudi zelela it decembra poslusat v cincin, ma mi ni zneslo.

Meni Raiven.. ne vem sploh kako muziko ima, ne kako zvrst, nisem nikol poslusala, ampak ze njen videz mi deluje bolj odbijajoce, ful je neki napackana po frisu in jo samo pogrsa tako kot je nabarvana za moje pojme.. una pesem je pa katastrofa ja. Mogla bi met glas ja, ce je naredila glasbeno akademijo - solo petje, ampak tega iz tistega komada clovek ne bi nikoli predvidel.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 18. Feb. 2019 10:57

Meni Raiven kot performerka ni slaba, tudi ekstravaganten videz mi je + in ga razumem kot del njene persone, zato ga jaz ne bi označila kot „zapackanost po frisu“.

Ta njen komad letošnji si sama nikoli ne bi zavrtela, nastop mi je bil pa kot nek eksperiment, po svoje zanimiv in meni kul. Ampak vidim, da so ga Slovenci slabo sprejeli, razmerje med lajki in dislajki je katastrofalno na yt videu. Še vedno mislim, da bi nas morala zastopati s pesmijo črno-bel namesto Manuelle. In pa da je ona bolj material za tujo glasbeno sceno kot pa slovensko.

Meni se zdi kul, da se z zmago na Emi omogoči vsak enemu izvajalcu na leto, da se predstavi evropski publiki, zato nisem zagovornik tega, da se Emo ukine. Sem pa skeptična glede profesionalnosti in nepristranskosti žirije.

Sem mi zdi letos fajn, da bosta imela sveža obraza na sln. sceni priložnost se pokazat Evropi, sploh zato, ker nista imela nobenih vez na RTV-ju.
Zadnjič spremenil Cryselle, dne 18. Feb. 2019 11:01, skupaj popravljeno 2 krat.
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2019 11:00

Ja jaz sem povedala svoje mnenje, da me njen videz prej odbije kot pritegne, da bi poslusala njeno muziko. Pac ni moj stil in ni mi lepo nalicena ( na splosno govorim, ko sem jo kdaj videla na kaksni sliki,je bilo tako prevec vsega, se nisem prav poglabljala, kako je bila na letosnji emi)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Feb. 2019 13:29

Lol, ni nastop, ampak 'eksperiment' :D pljunec v skledo sam sebi, ce gres na neko tv glasbeno tekmovanje pac napisi en catchy, publiki-prijazen komad in je. Ne razumem, zakaj se mecejo v neko eksperimentalnost/alternativo in se potem pizdijo, da slovenci pac ne razumejo te umetnosti.

Seveda, da je povprecen gledalec Eme ne razume.. tako kot je ne razume povprecen gledalec spanske, ceske ali nizozemske verzije tekmovanja. Alternativa pac ni tako publiki prijazna, ce ne ne bi bila alternativa.

Iskreno so meni na Evrosongu bile vedno najbolj vsec hrvaske / srbske / bosanske pesmi, z neko lepo balado pac ne mores falit. :) ceprav vem, da nikoli ne pridejo prav blizu zmage. To, da pri zmagovalcu itak najbolj odloci trenutno politicno vzdusje pa itak ve ze vsak otrok.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2019 18:45

Joj, samo kako sta luškaan parček! .. sem zdej spet pogledala video. Je pa edina pesem, ki mi je bila kadarkoli všeč na emi.

Samo kako ima šele Raiven slabo razmerje lajkov in dislajkov, ojoj, mi je kr malo bedno za njene plesalce in koreografa, ker vse poznam, samo itak je vse samo zato, ker je čisto mimo pesem. (mejkap ima pa čisto normalen tle, ma mi je ful ostal v spominu videz od prej..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 18. Feb. 2019 20:40

Priznam, da me je celoten šabeng v povezavi zafirbcal do te mere da sem šla pogleadt obe pesmi + tole leo.

Svašta.

Torej cela Slovenija skupaj je uspela spraskati en Lady Gagaesque "performans" in neko jamrajočo balado, ki je še buzzfeed ne bi dal za ozadje tasty videotov.

Če sem poštena, sem si tudi jaz cel čas ogledovanja posnetka mrmrala #fakingnemoremverjet.

Kljub temu.

Dogajanje zaključimo v stilu, s pristransko komisijo, ki na napako, za katero bi se morala opravičit javnosti in se posipat s pepelom gladko v kamero zabrusi "ko jih jeb*".

Slika
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov