kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 20. Okt. 2018 22:15

Paperblanks!!!!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 21. Okt. 2018 15:09

*inkica* napisal/-a:Naduti ljudje, vedno bolj. Ne glede na naziv, osebne, karierne ali pač kakšne koli dosežke. Če se obnašaš kot dre*, dosežki my ass. Spoštovanje, res, vsem, ki uspejo ohranit zdravo razmerje med ponižnostjo, prizemljenostjo in samozvestjo.


Točno moje misli :top:
Je pa lepo, ko spoznaš nekoga takšnega, ki je uspešen, a ima hkrati tudi iskreno željo z drugimi deliti svoje izkušnje, jim pomagati in se zaveda, da se proces učenja nkoli ne konča. :)

(Ja, paperblanks rokovniki so top, jaz ga imam vsako leto. Ta njihov vintage look je prav za oči si spočit vedno, ko ga pogledam. :P )
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Okt. 2018 18:22

Hvala za nasvet, bom jih šla pogledat. Vidim, da imajo veliko izbire in upam, da najdem kakšnega meni všečnega.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Okt. 2018 20:43

Cryselle napisal/-a:
*inkica* napisal/-a:Naduti ljudje, vedno bolj. Ne glede na naziv, osebne, karierne ali pač kakšne koli dosežke. Če se obnašaš kot dre*, dosežki my ass. Spoštovanje, res, vsem, ki uspejo ohranit zdravo razmerje med ponižnostjo, prizemljenostjo in samozvestjo.


Točno moje misli :top:


Se strinjam. :)

Moja sestra dela v hotelu in je zadnjič prišla ena znana slovenka na recepcijo nekaj iskat in jo je sestra vprašala kdo je in je ženska čist ven padla :D kako prosim? kako mislite kdo sem? kdo sem?? :D

*res ni vedela kdo je.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 22. Okt. 2018 8:02

Ugh fejms slovenci. The worst kind of people...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Okt. 2018 7:29

Ljudje, ki me poznajo, in bi mi lahko včasih kakšno informacijo lepo zamolčali, glede na to, da poznajo mene in moje pretirane reakcije. ( da ne bo pomote, govorim o informacijah, ki niso življenjskega pomena)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Milli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 18. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Milli » 09. Nov. 2018 15:20

Ljudje, ki ne upoštevajo črt na parkiriščih...
Uporabniški avatar
*inkica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 149
Na forumu od: 26. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *inkica* » 09. Nov. 2018 19:00

Ljudje, ki ne upoštevajo polja diskretnosti. Pa naj bo na banki, pošti, pri zdravniku, v trgovini.

Ljudje, ki "skačejo" preko vrste. Zadnjič sem čakala na recepciji pri zdravniku, in ker je bil ravno čas malice, se nisem postavila direktno za pult (imajo tak naroden prostor in jih točno vidiš kako jejo) ampak malo na stran. Pa pride ena gospa in samo navali za recepcijo.
Podobna situacija ta teden. Sedela sem v čakalnici, zraven mene še 2 moška in vsi smo čakali na isti pregled. Slučajno smo se pogovarjali, tako da smo tudi vedeli kdaj ima kdo uro, ker niso klicali po imensko. In pride ena ženska. Ves čas nervozno prestaplja in se drži skoraj neposredno bližine vrat, vmes pa še vzdihuje, čaš kaj tako dolgo traja. Ko so se vrata odprla, pa ravno toliko, da ni posilila zdravstvene delavke in je že želela navaliti noter. Ampak tu pa se nisem dala. Bo gospa upokojenka tudi malo počakala. S tem, da je vseeno poskusila in šla kar za mano notri tako, da sta jo zdravstvena delavca potem morala poslati ven.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Nov. 2018 11:55

Ah eni starčki.
Včeraj me je ena teta odrinila pri vhodu v trgovino, en stric pa ni gledal in me je skoraj udaril po glavi s kovinskimi posodami za kosilo.
Stricu ni bilo za zamerit, teto pa sem vprašala, če kaj zastonj talajo, da se ji mudi.
Na živce mi gre, da se mi mačka vsaaako jutro dere pred vrati spalnice in nas vse zbudi. Prav razmišljam, da jo vred z mačkom preselim v kopalnico čez noč.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Nov. 2018 15:17

Slika

Ta smajli, ki je preplavil vesoljni fejsbuk. Basic folk, ki sledi vsem tem debilnim smajli trendom. :gruebel:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 13. Nov. 2018 6:58

Prvič vidim ta smajli :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Nov. 2018 10:38

Enako. Mislim da smo že malo stari :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Nov. 2018 11:56

Če se pogovarjaš z Rusinjo, je to vsak drug smajli.

Resno.

Annoying.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Nov. 2018 11:59

Ravnokar sem porabil 5 ur, prehodil 14km v Varanasiju da sem našel bankomat ki je sprejel mojo kartico.

FUCK OFF

Od tegote se mi je mešalo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Nov. 2018 12:18

Tudi jaz prvič vidim tega smajlija.
Na živce mi gre, da imam tak heksnšus, da groza.
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov