kdo/kaj vam gre na živce #3

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Jun. 2018 14:32

^ haha temu sem bila tudi jaz prica tri dni nazaj v benetkah, sjora si naroci celo mizo stvari, se 2 uri snema in ne poje nicesar.

future is now
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 14:34

To so najbrž Mukbang yt vlogerji. :D
Denar lahko danes služiš zgolj s tem, da ješ pred kamero ...wow, ker talent. :lol:
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Jun. 2018 14:40

o bemtis, sm morala it prav pogledat, kaj je to. :D zakaj mam filing, da to po vecini spremljajo kaki fetisisti?



''Luckily it doesn't really taste like coffee.. cuz i don't really like the taste of coffee but i still love coffee''

w0t

in kako so te bejbe tolk suhe?

zakaj?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Jun. 2018 14:51

Sem ga vprašal, je rekel da ni vlogger, ampak da je postala navada da se vsi skoz pogovarjajo, tudi ko jejo...in da ponavadi gleda njegove streame okoli 200 ljudi.

To dela 3x na dan, gleda nekaj ur druge in komentira, zvečer gre ven da doda malo novih storyev in potem to ponavlja.

Kul.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 14:52

Haha, ej si zbrala lih bejbo, od kere sm že pogledala par videov ... o tem, kok bi ocenila njeno stopnjo IQ-ja raje ne bi. :lol:
Ma ne, niso samo fetišisti pomoje. Mislim jaz priznam, da sem zvečer že pogledala ene par teh videov, ko sm bla lačna, in nima najmanjše zveze s fetišem pri meni :oops: Gledaš npr. ker sam ne ješ fast fooda in da vidiš, kaj vse obstaja v Ameriki npr. ali pa baje, da gledajo ljudje, ki so na dieti, in jim to pomaga, ker se tok vživijo notri in se počutijo, kot da oni jedo al neki.

Kaj bi sploh bil tu fetiš? Mislim kao, da te vzburja, če nekdo je ogromne količine hrane in kako prežvečuje hrano? Mislim, če to koga vzburja, potem maš verjetno tudi ljudi, ki jih vzburja, da opazujejo nekoga med zalivanjem rož in štihanjem vrta. :P

Kar se suhosti tiče: Pomoje ali se posnamejo in vmes pljuvajo hrano vn pa potem zrežejo te dele vn, ali pa pač ne jejo cel dan ali več dni pa potem zbašejo vase tistih 2000 kalorij.

drugače pa mukbangi prihajajo iz Koreje, če se ne motim. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 24. Jun. 2018 14:55



Tale video ma vec kot 110.000.000 (sto deset milijonov!) ogledov.
Zato nas napredne civilizacije nocejo kontaktirat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Jun. 2018 15:01

Zanimivo :lol: ko se jaz odpovem kaksni hrani je zadnja stvar, ki mi pade na misel, da bi koga drugega gledala kako sam uziva v tej hrani.

Fetisisti pa obstajajo za cisto vsako stvar na planetu. Ze feeder/gainer fetis kultura ima ogromno fanov, sicer tole tukaj ni tako ekstremno, ampak vseeno.. :lol: Isto kot si fetisisti na stopala iscejo random ne-eroticne videe in potem komentirajo noge punc, si z lahkoto predstavljam, da je v tem primeru pogosto tudi tako. :P

Kaj tocno je tukaj kinky tudi sama ne vem, ampak ljudi rajca 100001 stvar, who am i to judge..

To dela 3x na dan, gleda nekaj ur druge in komentira, zvečer gre ven da doda malo novih storyev in potem to ponavlja.


precej zalostno
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 24. Jun. 2018 15:19

Moja edina razlaga povezave mukbang+fetiš je, da ko gre hrana v usta, si perverzneži predstavljajo druge stvari oz. jih spominja na kaj drugega.
Večina pa še vedno zgolj uživa v pogledu na hrano, ki dobro izgleda.

Imajo pa tej vlogerji, ki snemajo mukbange, tudi težave z zdravjem, porastom telesne teže, itak. Ok, so nekateri, ki to delajo enkrat na teden ali še manj, spet drugim pa je to praktično služba in objavijo nov video parkrat na teden in če to delaš konstantno, več mesecev, let, potem ima to lahko resne posledice za zdravje. Te suhice, ki se snemajo, predvidevam, da stradajo preden posnamejo nov video, ker ni šans, da ohranjaš telesno težo, če konstantno snemaš fast food mukbange in ne pljuvaš hrane ven. :mrgreen: Ampak tale na zgornjem videu še ni tolk suha ... jaz sem zasledila eno, ki ma najbrž 45 kg, in snema fast food mukbange. Je tko mal vprašujoče, če tiste ogromne količine hrane res končajo v želodcu ali kje drugje. :D

Sem zdej poslušala izjave tiste bejbe na začetku videa ...
''Why eat healthy? You only live 90 years.'' Ahm, ker če ješ vsak dan crap ala McDonald's boš ziher dočakal 90 let. :lol: *clap*
''Eat what tastes good'' ...in umri 30 let prej zaradi sladkorne, srčrno-žilnih bolezni, ker na svetu je itak preveč ljudi?
''One time is not gonna do anything'' ...čist kontradiktorno prejšnji izjavi, ampak ok. :D
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jun. 2018 18:52

Cryselle napisal/-a:Mislim jaz priznam, da sem zvečer že pogledala ene par teh videov, ko sm bla lačna, in nima najmanjše zveze s fetišem pri meni :oops: Gledaš npr. ker sam ne ješ fast fooda in da vidiš, kaj vse obstaja v Ameriki npr. ali pa baje, da gledajo ljudje, ki so na dieti, in jim to pomaga, ker se tok vživijo notri in se počutijo, kot da oni jedo al neki.



Js prav isto počnem! Meni to ful pomaga če sm lačna in pol se izživim skoz uni video. Ko sm malo odrezala OH, sm to delala.. (zdaj se itak učim pa ne gledam kaj jem..). Ful mi je simpatična ena nemka k dela cheatdaye.



Ta ženska je čene ful fit, ima cheatday 1x tedensko, ostale dni pa je na nizkem OH vnosu, pa pač fitnes in kardio dela v glavnem vsak dan..


Uni zgornji video mi pa niti ne bi dal nekega zadovoljstva, ker mcdonaldsa tko al tko ne maram in nii ne zgleda dobro..
Čene pa una ženska ful zgleda po starosti neka najstnica al 18 - 20 in pr teh letih se ponavadi gre ful skozi katerakoli hrana...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 24. Jun. 2018 19:35

Haha, na začetku mi je bilo še pred fanti nerodno jest, ne da bi se snemala za neznance. Še ena stvar, ki je ne razumem in ne želim biti del nje.

Pa da dodam...na živce mi gre, da so glede vzgoje najbolj pametni ljudje brez otrok. Bi se včasih raje ugriznila v jezik kot komentirala, ampak se ne-ker res ne veš kako je,dokler nimaš svojih. Govorim o normalnih primerih,ne za primere, ko bi vzgojo potrebovali najprej starši, šele potem tamali.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Jun. 2018 9:30

ok wtf :D nisem vedla, da to obstaja, svašta :D
folk ma preveč časa, go and read a book, srsly :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 27. Jun. 2018 12:54

Na živce mi gre sitnoba moje agame. Kako je pa to tečno, ko se levi, bog pomagaj. Gre pes mimo terarija, se buni. Gre maček sedet na stol, mu miga z glavo in dobi črno brado (to pomeni, da se dela glavne). Plus, da divja po terariju in meče vse naokrog, korenine, posode, luči ruka, jao.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 27. Jun. 2018 17:07

Sounds like pms
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 27. Jun. 2018 21:05

tist feeling, ko počiš komarja in ne veš, če se ti je po rokah razpacala lastna kri ali kri nekega neznanca :tot:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jun. 2018 16:33

Cryselle napisal/-a:Moja edina razlaga povezave mukbang+fetiš je, da ko gre hrana v usta, si perverzneži predstavljajo druge stvari oz. jih spominja na kaj drugega.
Večina pa še vedno zgolj uživa v pogledu na hrano, ki dobro izgleda.


Hmm, nope :lol: kot pravim, za cisto vsako rec na svetu obstaja nekdo, ki ga bo to rajcalo, pa ta stvar vcasih ni niti najmanj 'seksualna'. Imas ljudi, ki jih rajca hranjenje/prenajedanje.. take, ki so jim vsec odrasli ljudje v plenicah in z dudami / oblacenje v konje / nacrtno povzrocanje telesnih poskodb partnerju / iztrebki / davljenje, bla bla bla. Nobena od teh reci ni sama po sebi 'seksualna', tako da zadaj ponavadi ticijo druge psiholoske razlage. V dobi interneta pa si ga itak lahko vsak vrze na kar si ga hoce, tako da te stvari sploh niso tako redke. Delez fetisistov pri teh mukbang videih bi laicno ocenila na vsaj 10% :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov