Kako se boste oblačile v poletju 2016?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Jan. 2016 21:06

bullshit, fi-fi. noben ne ščiti napadalca in popolnoma legalno lahko tud zakolješ napadalca, če se res drugače ne moreš branit. seveda morš to dokazat ;)

prekoračen silobran je, če te npr. kdo napade, potem pa odneha in začne bežat, ti pa ga s pištolo ustreliš. ker je pač to uporaba sile, ko žrtev NI VEČ ogrožena, in to ni več silobran.

če mu tiča odrežeš, to ne bo silobran in boš kriva :P (in upoštevaj še da ni tako lahko kar zabost človeka, hitro lahko pride v njegovo roko in pol lahko samo še moliš)
tko da ti priporočam da ga samo pošpricaš, brcneš v jajca ali whatever, potem pa zbežiš. če ga popraskaš po obrazu in daš na forenzični preiskavi vzorec izpod nohtov, bojo imeli njegov DNK in tudi dokaz, da sta bila v stiku (njega bojo pa tudi hitrej dobili, če bo po obrazu popraskan)
hej norci :)
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 09. Jan. 2016 0:21

Ti mal preveč filmov gledaš.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2441
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Jan. 2016 6:21

Fifi al kaj si, jaz zivim v pretezno muslimanski drzavi pa ne hodim cela zavita okol. Ne seri.
Kar se pa solzilca tice, pa punce (in fantje) malo povadite nekje zunaj (ne na zivih osebah :) ), preden ga zacnete nositi s sabo. Zadnje, kar zelite, je da se posprejate v kriticnem trenutku. Ze tako ali tako je prakticno nemogoce, da ga vsaj malo ne dobite po sebi, tako da je fajn, ce solzilec in njegov osnovni namen dobro razumete. Tako mimogrede, za napadalce vseh moznih etnicnih izvorov :wink: :D
Fi-Fi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 2. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Fi-Fi » 09. Jan. 2016 9:28

_patchouli_ ja Indija je pa blazno znana kot tolerantna država do žensk kjer se absolutno nikoli ne zgodijo skupinska posilstva žensk.
Lepo te prosim...


drugače pa je razlika med tem ali se neciviliziran musliman preseli iz svojega okolja kjer je navajen svoje kulture v civilizacijo katere ni navajen in ne spoštuje nove kulture. In to je Evropa.


Se beremo spet takrat ko se začnejo tej incidenti na naši strani Alp. Če že kdo, bi morale biti zagovornice prve njihove žrtve, ne pa nekdo ki sploh noče teh ljudi v naši državi.


Švedska družina vzela k sebi eritrejskega migranta, ta pa je "v zahvalo" sedemletni hčerki prerezal vrat. Država ga je obsodila, sledi deportacija.
http://www.fdesouche.com/687697-suede-i ... e-de-7-ans


Skupina Sircev skupinsko posilila dve najstnici (jug Nemčije)
http://www.zurnal24.si/skupina-sircev-s ... nek-262948
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2441
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 09. Jan. 2016 9:52

1. Indija ni vecinsko muslimanska
2. Ne zivim v Indiji
3. Oblacila zenske (kar je srz tvojega uvodnega posta) ne vplivajo na spolno nasilje/nadlegovanje
4. ...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Jan. 2016 10:15

Saj razumem strah ki ga imajo ljudje, iskreno.

Če pride toliko ljudi, pride tudi toliko sranja zraven.

Ta dogodek ki je bil zdaj v Kolnu, kaže da mora policija in družba sprejeti, da se bodo morali nekatero ravnanje spremeniti.

Francozi so hitro ugotovili, par racij, koga pomotoma vržeš po stopnicah, ubiješ tistega ki grozi, in je to to.

Sam sem za totalno toleranco, ampak tudi za totalno agresijo proti agresiji.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 09. Jan. 2016 10:18

celjanar napisal/-a:Ti mal preveč filmov gledaš.


zate je še cegel znanstvena fantastika.. preiskava mikrosledi je standarden postopek pri vsakem posilstvu že ene 20 let :roll: dobrodošel v 21. stoletje :)

glede nerazvitih držav je splošno dejstvo da so tudi ljudje manj družbeno razviti. v razvitih državah znajo ljudje na splošno bolj kontrolirat čustva. v nerazvitih pa je več agresije, nasilja, ženske so v bistvu vseh kulturah nerazvitih svetov manj vredne od moških, zaradi vere, ker so fizično šibkejše, karkoli..
da so zdaj vsi posiljevalci, ne moreš sklepat. morajo pa sprejet našo kulturo, tisti ki živijo tu, pozabit na stare navade in miselnosti in sprejeti nove in to priložnost jim je treba dat. kdor pa ne bo, pa naj zgine tja od koder je prišel.

se strinjam z LZ. kdor je agresiven, ga je treba v kali zatret, da se pokaže da nimamo usmiljenja do norcev. in dat zgled drugim, naj se pazijo, če bojo štalo delal.
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Jan. 2016 13:07

In taki boste najbrž prvi, ki boste izpostavili, da je kriva žrtev, ker je bila oblečena poletno, pardon, pomanjkljivo. :rolleyes:

(leti na avtorja teme)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Jan. 2016 13:51

haley napisal/-a:Fi-Fi kako se boš pa ti oblačila? Dolgi rokavi pri 35+ stopinjah? Kako se boš za kopališče/plažo oblekla? Boš šla kar v burki v bazen? (Je drugače pri nas sploh dovoljeno popolnoma oblečen it v bazen :?: )


Bom dobila kak odgovor?

(Pa razumem tvoj strah, te nič ne napadam. Samo zanima me kako se boš ti soočila s 'problemom', ker zaenkrat o tem nisi nič napisala.)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Jan. 2016 13:56

^^ fi-fi je moški.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Jan. 2016 14:29

itak, tipe je zdej kr naenkrat ful strah za mojo dobrobit in ful jih skrbijo pravice žensk.

prej pa: če nauš dava boš plava, haha. hecno, ljudje okoli mene, ki so od nekdaj spoštovali ženske, zdej niso super zaskrbljeni glede situacije. in o begunski problematiki govorijo normalno, ne da bi ob tem širili paranojo, na račun kaj bodo zdej ženske oblačile poleti 2016.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Jan. 2016 14:36

Ananhas napisal/-a:^^ fi-fi je moški.


Upsi :D

No me pa zanima, če bo svoji punci/sestri/mami svetoval, da naj začne nosit burko.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 10. Jan. 2016 17:39

Fi-Fi me ne poznaš, se vidi. V takšnih primerih se ne grem oko za oko, ampak oko + jajca + vse kar ti je milo.

Tudi če bi upoštevala opcijo od Slovenca in zbežala, ga potem ne bi prepuščala policiji. Počakala bi da ga najdejo in plačala nekaj Albancem oz podobnim (da ne bo nestrpnosti), da ga razbijejo kot p.... po možnosti pa da mu še kaj dodatno vtaknejo v njegovo ogabno r...

Ja ZERO toleranco imam do takšnih svinj in mislim da si ne zaslužijo samo zapora ali smrti, ampak tudi mučenje pred tem. Sem izjemno neagresivna oseba, ne verjamem pa v sistem takrat ko gre za mojo varnost ali pa varnost mojih bližnjih.

Miniče bom še skrajšala, če se mi bo zazdelo. In dvakrat ugibaj na čigavi strani bo sodišče, če pride do česa. Na strani ogabneža ali nedolžnega dekleta, ki ni imelo izbire... :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Jan. 2016 14:28

Nesanica napisal/-a:Fi-Fi me ne poznaš, se vidi. V takšnih primerih se ne grem oko za oko, ampak oko + jajca + vse kar ti je milo.

Tudi če bi upoštevala opcijo od Slovenca in zbežala, ga potem ne bi prepuščala policiji. Počakala bi da ga najdejo in plačala nekaj Albancem oz podobnim (da ne bo nestrpnosti), da ga razbijejo kot p.... po možnosti pa da mu še kaj dodatno vtaknejo v njegovo ogabno r...

Ja ZERO toleranco imam do takšnih svinj in mislim da si ne zaslužijo samo zapora ali smrti, ampak tudi mučenje pred tem. Sem izjemno neagresivna oseba, ne verjamem pa v sistem takrat ko gre za mojo varnost ali pa varnost mojih bližnjih.

Miniče bom še skrajšala, če se mi bo zazdelo. In dvakrat ugibaj na čigavi strani bo sodišče, če pride do česa. Na strani ogabneža ali nedolžnega dekleta, ki ni imelo izbire... :twisted: :twisted:



Kup nakladanja, če se mene vpraša...eno je pametovat po netu, drugo pa je realna situacija
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Jan. 2016 14:30

Ananhas napisal/-a:Oblačila sem bom kot se poletnim temperaturam zagre, ne glede na te neandertalce. Ne mislim se nikomur uklanjat zaradi vere in se potit pri 30-35 stopinjah v dolgih rokavih in hlačah.

Bom pa pripravljena na samoobrambo in če bo kdo kaj poskušal, mu bo žal da se je rodil.


Če nisi ravno Ronda Rousey (pa tudi ona jih je pred kratkim dobila), velja odgovor Nesanici tudi zate :razz:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov