Kako daleč nazaj sega vaš spomin?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ribicaX
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 9. 2. 2005
Kraj: Prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ribicaX » 14. Jul. 2006 11:31

spomnim se ko mi je babica umrla, takrat sm bla stara 6 let. pa spomnim se ko sm se prvič postrigla na jurčka, takrat sm mela 8 let. spomnim se, ko mi je fotr skuterja kupu pri 14 letih. to so take velike stvari ki se jih spomnim. podrobnosti se pa nikol ne zapomnim. tud ne vem več kaj se je kej prejšni tedn dogajalo. drgač mam pa ful slab spomin. ne zapomnim si usega, učas pozabm tud tisto, kar ne bi smela.
Uporabniški avatar
hana*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 8. 5. 2006
Kraj: na robu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a hana* » 14. Jul. 2006 12:01

cao,
js se pa spomnem dogodka ko sem bla stara dobro leto dni,ko sem se spotaknla in z rokami in obrazom naprej letela direktno v žar...seveda je sledil jok in prestrašenost,sam na srečo se je vse srečno izteklo :)

te šokantni dogotki k jih doživimo...te se vtisnejo v spomin...in očitno če jih ne doživiš,ti čas ostane pozabljen :P
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 15. Jul. 2006 6:48

Jaz mam tok slab spomin in tok lukenj v njem, da ne moreš verjet. :D
Fora je v tem, da si bolj zapomnim samo posamezen prizor ali občutke, itd. Ne vem, al je to zarad moje prometne nesreče in udarca v glavo, samo se mi zdi, da prej ni blo kej dost drugač. :lol:
Se pa spomnim kakšen prizor še od takrat, ko sem bla dojenček, ampak npr. samo dejstva, da sem se kobacala po vseh štirih po stanovanju. :)
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 15. Jul. 2006 20:25

spomnim se hm...ko sem bla stara 4 leta....ko sem bla v bolnici
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 15. Jul. 2006 20:34

S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L napisal/-a:spomnim se hm...ko sem bla stara 4 leta....ko sem bla v bolnici


joj, jaz tudi :| :tot: groza!
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 15. Jul. 2006 21:07

ribicaX napisal/-a: to so take velike stvari ki se jih spomnim. podrobnosti se pa nikol ne zapomnim. tud ne vem več kaj se je kej prejšni tedn dogajalo. drgač mam pa ful slab spomin. ne zapomnim si usega, učas pozabm tud tisto, kar ne bi smela.


Enako...
Mislim, da je edini ali eden izmed redkih spominov, ko sm bla še mejhna (tam okol 5 let), ko sm se zbudila (sanjala sm, da je sestra padla v globoko vodo) in sm zbudila starše, da grejo dol v tisto reko pogledat, če je res not. In pol so me odpelal v kuhno...in sm jo zagledla kok se lepo pridno igra. :)
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Ancica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ancica » 15. Jul. 2006 21:13

Najdlje nazaj, kar se spomnim, je rojstvo mojega brata, ko sem bila stara skoraj tri leta. Spomnim se porodnišnice, ko sva ju šla s fotrom obiskat in so bile štiri mamice notri, ampak samo pri moji je luč gorela. Potem se pa spomnim še, ko ju je dedek pripeljal domov - ful je snežilo, tamal je bil v eni plavi dekci, mami pa v pelcu (ja ja, takrat nisi bil še deležen grdih pogledov, če si nosil pelcmontl :) ). Lahko da se spomnem še česa bolj nazaj, ampak za tisto ne bi mogla vedet, kdaj točno se je zgodilo.
Uporabniški avatar
pinkyica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 13. 6. 2006
Kraj: zagorje ob savi

Neprebrana objavaNapisal/-a pinkyica » 15. Jul. 2006 21:43

jz se pa sponm du ene 3 leta ku sm full rada z mami po trgovinih hodila in enkrat nism hotla jt vn pa sm se sred trguvine usedla na tla pa jokala !!! drgč mam pa mal problem da se tko za velik let nazaj sponm za kak let nazaj pa ne
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 15. Jul. 2006 23:49

-----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 10:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*tenisačica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 591
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Celje(na žalost)

Neprebrana objavaNapisal/-a *tenisačica* » 16. Jul. 2006 11:36

Jst se spomnem vrtca, pa še tud kej od prej. Ne vsega, le določene dogodke.
“The only gossip I'm interested in is things from the Weekly World News - 'Woman's bra bursts, 11 injured'. That kind of thing.” ~ Johnny Depp
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 16. Jul. 2006 13:34

mislm, da do 4 leta, ko sem s svojo sestro nabirala mačice :razz:
Uporabniški avatar
×mishy×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 19. 3. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ×mishy× » 16. Jul. 2006 13:41

sega nekje do vrtca, ko me je vsak dan moral ata počesati zjutraj in me je tako cukal ! :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Sep. 2016 20:23

Obnavljam temo, ki je bila 10 let mirujoča na koncu sklopa splošno :D
Eni izmed mojih prvih spominov so izlet na morje pri nekje treh letih, potem pa obisk mami in sestre v porodnišnici-v gl, moji spomini se pričnejo pri pribl treh letih in so bolj v obliki kratkih izsekov in podob kot česa drugega.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Sep. 2016 13:27

Jaz se podobno spomnim občutka/izsekov, ko sem bila okoli 4, potem pa nič do šole enkrat.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 27. Sep. 2016 16:36

4 leta star, tekel s steklenico Jupija, steklenica padla na tla, jaz pa stopil nanjo.

Lep spomin
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov