Kaj ste sanjali?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Mar. 2011 14:49

^^ne,ne, postal si glavni cosmofrajer, forumašice imajo tudi spolne fantazije vendar si tega ne upajo priznati... :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 17. Mar. 2011 16:13

zelo redko se spomnim sanj, ampak lahko opisem najbolj kripi sanje ever ....

tko sanjam vojno. mi zgublamo. lezim med trupli, zravn mene se en stric srednjih let, ki je tudi se ziv. edina sva ziva. pa pridejo sovrazniki na to polje, kjer leziva in pregledujejo, ce je se kdo ziv. se potuhneva in ne vidijo, da sva ziva. pocakava, v tisini, da izginejo iz najinega vidnega polja in se potem odplaziva (med trupli) do taborisca. tam tut nikogar. tam se umijeva, nekje najdeva ciste cunje in nekaj denarja ter zbeziva. beziva skozi gozd, nikjer nikogar. sva pa nekje na slovaskem. prideva do meje in tam spet vojna. se skrivava, dalec od bitke. nihce naju ne vidi. pride tovornjak in skociva nanj. tovornjak naju odpelje na varno, nekam v svico. tam se posloviva in greva vsak po svoje.

ze sanje so kripi, morte priznat. kar je pa najbolj kripi pri vsem tem je pa to, da tega strica, ki sem ga sanjala, nisem poznala. zdaj ga poznam. to se mi je sanjalo tocno 7 noci preden sem se nazadnje odpravila na triglav s skupino meni neznanih ljudi. in tam zagledam tega strica. omojbog kaj mi je delal s srcem ... in isto on mene gleda kot tele v nova vrata pa sem mu rekla, da sem ga sanjala ... pa prav dec men, da se mu zdim znana ... cel vikend sva se druzla, edini je bil, s katerim sem se postekala. cudno. sva se vedno na vezi :)
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 20. Mar. 2011 19:13

Evelyn - LOL na tole. :D Če se ti pa tako bežno srečanje z mano tok vtisne v podzavest, kaj bi bilo šele, če bi se večkrat vidli. :P
Because I can.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Mar. 2011 19:16

Jah, ne morm odgovarjat za svoje sanje. :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 20. Mar. 2011 21:06

Jaz konstantno sanjam da sem noseča, včasih tudi po 3x na teden. Sicer sem se že navadla ker vse skupaj traja že več ko 1 leto ampak je vsakič malo drugače. Včasih rodim, večinoma pa sem tam med 4-6im mesecem. Sej je tudi zgodilo da sem rodila mačko :lol: , drugače pa je večinoma tak da sem s kolegicami in so vse okoli mene in se hočejo trebuha dotaknit hehehe :D
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 20. Mar. 2011 22:44

Lady_Cristina napisal/-a:Sej je tudi zgodilo da sem rodila mačko


:lol: :lol: :lol:
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Mar. 2011 22:48

Ma daj jz sm enkrat sanjala da sm rodila vložek. :? In potem sem ga celo prenašala v naročju okoli kot otroka. :?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 20. Mar. 2011 22:49

^^to je res :lol: :D

Moje zadnje sanje so bile čudne.Z mami sva bili na oltarju v cerkvi, ki je bil zelooo dvignjen od vernikov.Kakor hitro sem opazila, da sem na višini, sem se od strahu usedla (višine me je tudi dejansko strah-če bolje opišem, nezavarovane ala balkoni brez ograj), mami je pa naenkrat padla skupaj.Da je ne bi duhovniki gledali, sem naenkrat premagala strah in jo izvlekla iz cerkve.Takoj zatem je šla po centru Ptuja s kačo v škatli, kot da ni nič, čeprav se v resnici boji tudi gumijaste kače.
Očitno je to bila noč premagovanja strahov :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Mar. 2011 23:36

F*kin šit, kakšne sanje imate. Človeka kar strah rata.

Očitno ne sanjate kake luštna potovanja, pa uživancijo kot jaz - ampak bolj kot kakšne knjižne predloge Cliva Barkerja :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 21. Mar. 2011 18:25

Skor nikoli se ne spomnem kaj sanjam, mogoče kdaj zelo redko zjutri pa tud to pol gre iz glave po 10 sekundah :D moram komentirat da ko tole berem sem včasih kar vesela da nevem kake freaky stvari mi grejo po glavi ponoči :D
Edinih sanj, ki se spomnem, so izpred cca. 10 let (bla sm stara okol 9-10) da sm posadila fižolček in je zrastu do oblakov in sem po njemu splezala, gor pa najdla seveda celo malo kraljestvo (najbrž sem pred spanjem brala pravljico o takem fižolčku :D)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Mar. 2011 19:37

Danes sem spet imela ene izmed mojih wnb sanj.
Najprej sem bila pri kolegu na domači zabavi, kjer je sedelo polno znanih oseb.In ravno, ko sem se super ujela z njimi, sem morala naprej.
Znašla sem se pri cestninski v Lukovici, kjer sem šla po cesti z mojima prejšnjima sošolcema.
Hotela sem domov, v moj bivalni vikend, njiju pa sem spraševala v katerem kraju smo, ker nisem vedela kako se imenuje kraj kjer živim.
Ko sem končno našla ta vikend, sem stopila skozi vrata in videla sem, da se v moji kopalnici kopa neka ženska.
Prestrašena sem stekla do policijske postaje, oddaljene le nekaj metrov in si med tekom govorila, kako super je da imam policijo tako blizu.
Tam me najprej niso resno jemali, potem pa smo šli vreč žensko iz moje kopalnice :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 21. Mar. 2011 19:52

Včeraj med popoldanskim počitkom:
Bila sem nevemkje in nevemzakaj. Okoli mene je bilo ogromno nekih ščurkov/strašljivih žuželk. Nekak nisem mogla odidt. In če sem se hotela rešit, sem jih morala ubit. Ampak ubije se jih lahko le kot odrasle- ko veliki enih 5-10 cm. In teh ščurkov je bilo toliko, da so lezli po meni, v rokave, v hlačnice. Meni nikakor ni ratalo nobenega ubit (že zgledal so strašljivo), oni pa kar lezli po meni. :?
Na srečo sem se po nekaj borbah z njimi zbudila.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Mar. 2011 9:02

^^tole je pa :pale:


Ko ste že o nosečnosti v sanjah govorile - verjetno sem večkrat o tem sanjala, ampak enkrat je blo pa resnično creepy, da se je otroček rodil ves postaran & zguban (Benjamin Button varjanta, ampak to je bilo preden sem sploh vedla za film).


Skratka, nazadnje pa, tanajboljgrozn: da so mi ukradli kolo. :cry:
Da je stvar še bolj bedna, je bil ukraden z mesta, kjer ga puščam, ko mam vožnjo v AŠ. :?
Uporabniški avatar
Chloe~°°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 18. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Chloe~°° » 29. Mar. 2011 12:22

Jst pa takrat, ko sem še delala izpit, sem dostkrat sanjala, kako se zaletim v drug avto, zbijem pešca itd... Vsakič nekaj drugega in me je blo tok strah hodit na te ure vožnje :?
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 29. Mar. 2011 12:25

danes ponoci sem sanajala najino poroko. dezevalo je kot iz skafa, bila sva vsa umazana, namesto v cerkvi smo imeli obred v eni mini dvoranici in z nama je bilo cca. 5 meni povsem neznanih ljudi. ko je prislo do zaobljub, sem zablokirala, nic nisem mogla reci in pobegnila iz dvorane. d. je prisel za mano in me tolazil, da je dan kljub temu, da ni tak, kakrsnega sva si zamislila, najin, najpomembnejsi in najlepsi v najinem zivljenju. sla sva noter, speljala stvari do konca. .. potem sem pa ze zacela sanjat nekaj drugega, pa se ne spomnim kaj

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov