Kaj bi, pa se ne upaš?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Mar. 2016 9:25

Men je pa smešno kako eni, ki ste ful proti temu (zaradi svojih načel in dojemanja sebe, teles) in ne zmorete videti, da se enim pa to ne zdi nič posebnega. In jim na vsak način želite vzbudit nek gnus oz. sram. ker izhajate iz sebe in svoje morale. Ljudje si pošiljajo vse živo, sodelujejo pri vsem živem, na fb objavljajo vse živo, na kinky forumih ali v kinky (npr. seksualnih) situacijah (razne scene, ki so vam perverzne, so nekaterim všeč in nič posebnega)....Pa pustimo ob strani kaj je prav in kaj ne, mislim, da se je čisto vsak ali vsaka sposoben sam odločit kaj bo s sabo in svojim telesom, takimi in drugačnimi fotkami...
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Mar. 2016 9:25

2x
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Mar. 2016 9:56

In zaradi tvojega mnenja bi potem ostali z drugačnim morali biti tiho? Ta politika vse je kul in vse je fajn mi gre res na jetra. Ne samo, da bi morali biti tiho glede nestrinjanja ( ki itak nima vpliva na dejansko dogajanje oz prakse v tem primeru pošiljanja slik), še strinjati bi se morali. Kdo je potem v tem primeru netoleranten?
The world is as you are.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 23. Mar. 2016 18:20

Ne upam si vprasat random uporabnice, da mi poslje sliko sebe v oprijetih usnjenih hlacah.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Mar. 2016 20:58

Jaz sem pa zbral pogum in sem s evprašal, če ima N. slučajno tudi oprijete usnjene hlače?

Jih je imela včeraj v lokalu, kamor sva šla s prijateljem na pijačo, natakarica, pa je nisem upal vprašati, če sodeluje na te forumu pa če je slovencu pošiljala kakšno fotko...aja pa stegna je imela nekoliko mišičasta, meč pa niti ne :oops: rit pa...odlična :mrgreen:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 24. Mar. 2016 10:59

Picatinny napisal/-a:Jaz sem pa zbral pogum in sem s evprašal, če ima N. slučajno tudi oprijete usnjene hlače?



a ti to meni? Imam usnjene hlače (imitacija usnja), ampak ne strežem v lokalu. :nein: Nisem bila jaz, ampak izgledam pa baje v njih fantastično. :D :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 24. Mar. 2016 11:40

Tebi ja :twisted:

To, da nisi bila ti v lokalu, mi je jasno, saj si povedala, da nimaš mišičastih nog.

Pozdravljam pa tako dejstvo, da imaš usnjene hlače kot tudi dejstvo, da v njih baje zgledaš fantastično. :D

So se mi pa te hlače malo uprle, saj sem ravno te dni gledal film Krvavi hostel 3, kjer neka sadistična bitch v usnjenih hlačah s samostrelom pošilja puščice v zvezane tipe (s seveda očitno obveznim strelom v mednožje)...

Evo, še ena stvar, ki je ne upam...obisk hostla, kateregakoli.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Mar. 2016 8:57

Zadnje čase me strah štopa pri dosti stvareh, ker me je obupno strah poraza, neuspeha. že učit sem se komaj upala začet, ker sem prepričana, da bom padla, pa zakaj bi se sploh trudla. isto pri magistrski - zakaj bi začela, če tak ne bom mogla spisat nekega normalnega izdelka.

strah me je nardit en večji korak v življenju, ki si ga sploh ne upam ne zapisat ne izgovorit, ker bi predstavlju kr drastično spremembo.
mi je pa zanimivo zakaj sem tak pussy, glede na to, da me je do zdaj življenje "nagradilo" za vsak korak izven mojga comfort zone-a.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron