Hitri, eksotični izstopajoči avtomobili

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 14. Sep. 2013 14:38

Eno so odgovori na forumu, drugo je pa realnost, ki nam sporoča, da na sovozniškem sedežu dragega (športnega) avtomobila praviloma sedi mlado, lepo dekle.

No, okej, priznam, ne vem katera od razpravljalk se kvalificira na desni sprednji sedež, mogoče je tu problem.

No, nekoč sem tudi jaz vozil eno konkretno zverino z ogromno turbino, ki je 'pometala' okoliške ceste, ker pa sem sramežljiv in zadržan fant, sem to počel brez publike...potem mi ga je pa zaplenila ljudska milica (šalim se, ampak ko je že ena napisala, da sem star 50)...potem sem imel še en bolj sportski avto, nato pa sem si kupil družinskega enoprostorca z zelo umirjenim pospeškom.

Pa še tako za hec...nekoč sem tipa, ki je bolj moški kot vsi vaši fantje skupaj, v primerjavi z njim so kot justin bieber proti conneryu, vprašal kako vozi. Rekel mi je..,lepo počasi, po omejtivah. Tedaj sem spoznal, da je qurćenje po cestah čisto nepomembna zadeva.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 14. Sep. 2013 14:53

Meni je, kar se avtomobila tiče, pomembno, da je varen in udoben. Kar se tiče voznika, mi je pomembno pa zgolj to, da vozi previdno, po omejitvah in ni agresiven, temveč kar se da strpen. Razno postavljanje in lovljenje žensk na avtomobil/denar/nepremičnine ... mi je pa povsem zgrešeno in primitivno. Bom že poskrbela, če mi bo do tega, da si bom sama kupila avto, stanovanje in karkoli že bom želela, rabim partnerja, ne pa nekoga, ki me bo preživljal ... :roll:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Sep. 2013 14:55

obožujem hitre in izstopajoče avtomobile. njihovi lastniki so moji sanjski moški. sem zelo lepa in res pašem na prednji sedež.

kam se lahko prijavim?
Vsak raj ima svojo kačo.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Sep. 2013 15:00

kako si lahko ziher, da pašeš na sprednji sedež, če se prej ne pozanimaš o izgledu notranje opreme.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 14. Sep. 2013 15:12

s0nckic4 napisal/-a:obožujem hitre in izstopajoče avtomobile. njihovi lastniki so moji sanjski moški. sem zelo lepa in res pašem na prednji sedež.

kam se lahko prijavim?


Zahvali se kolegici spodaj, ki je brisala obetaven oglas za miami... :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 14. Sep. 2013 15:14

floribunda napisal/-a:kako si lahko ziher, da pašeš na sprednji sedež, če se prej ne pozanimaš o izgledu notranje opreme.


Kakorkoli, duhovita pa zagotovo si. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Sep. 2013 16:57

floribunda :lol: :lol: :lol:
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Sep. 2013 17:39

floribunda napisal/-a:kako si lahko ziher, da pašeš na sprednji sedež, če se prej ne pozanimaš o izgledu notranje opreme.


Z oprijeto črno usnjeno opravo skoraj ne moreš zgrešit :D :D

Mamo doma oldtajmer hrošča in je najbolj kul avtoček na svetu :D. Ga ne bi menjala za nič! Sebe si na sprednjih sedežih športnih avtov ne predstavljam (nisem dovolj koščena in blont).
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 14. Sep. 2013 19:19

Kako porabo imajo kaj teli hrošči?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 14. Sep. 2013 20:21

mastermind napisal/-a:
Sicer pa no, itak, okusi so različni, čeprav nevem, ne poznam tipa, da mu ne bi 200+konjev pod haubo kake dobre makine pognalo adrenalina po žilah. Ti boš očitno prvi, če prideš na meeting :D


meni konji (nimam jih sicer ravno 200) ne poženejo adrenalina po žilah, ampak so mi konji pomembni zaradi varnosti. zakaj? ker ima avto soliden pospešek, zato je varneje prehitevati oz. si prej na svojem pasu. to pa je pomembno zato, ker nikoli ne veš, kakšen idiot se ti pripelje nasproti.

priznam, tudi jaz sem hitro vozil, npr. moj rekord MB-KK skozi CE je 55 min in to s 75 konjskim stock bingom. ampak mladost je pač norost, hvalabogu sem preživel. je pa res, da nikoli nisem šel namerno v kakšne kritične situacije, niti se ne spomnim kakšnih kritičnih situacij, še posebej po svoji krivdi.
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 14. Sep. 2013 23:17

Jochie napisal/-a:
mastermind napisal/-a:
Sicer pa no, itak, okusi so različni, čeprav nevem, ne poznam tipa, da mu ne bi 200+konjev pod haubo kake dobre makine pognalo adrenalina po žilah. Ti boš očitno prvi, če prideš na meeting :D


meni konji (nimam jih sicer ravno 200) ne poženejo adrenalina po žilah, ampak so mi konji pomembni zaradi varnosti. zakaj? ker ima avto soliden pospešek, zato je varneje prehitevati oz. si prej na svojem pasu. to pa je pomembno zato, ker nikoli ne veš, kakšen idiot se ti pripelje nasproti.

priznam, tudi jaz sem hitro vozil, npr. moj rekord MB-KK skozi CE je 55 min in to s 75 konjskim stock bingom. ampak mladost je pač norost, hvalabogu sem preživel. je pa res, da nikoli nisem šel namerno v kakšne kritične situacije, niti se ne spomnim kakšnih kritičnih situacij, še posebej po svoji krivdi.

Hrošči imajo kar visoko porabo, okoli 9 litrov. Za svojih 34 konjičev, ogromno :)

Sicer pa meni je neumno dirkat na AC, to lahko počne vsak idiot z dobro mašino.. Pospeški, ovinki, to so prave zadeve. :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 14. Sep. 2013 23:32

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:46, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Sep. 2013 23:42

meni so oldtimerji zelo všeč.

ampak, če bi ga imel, bi ga predelal. stari motorji žrejo kot hudič, niti servo volana ni.. varnost, še vzglavnika ni, pa za današnje hitrosti..

se pa strinjam z johijem. varno je imet avto, da pospeši, ko želiš da pospeši.
hej norci :)
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 14. Sep. 2013 23:42

sirova štručka napisal/-a:ah jaz sem se zadnjič za tega lepotca zanimala, pa bi ga lahko imela samo za gledat... :cry:
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7295999&show=1

Za tole mrcino najbrž zapraviš vse svoje prihranke, za tankat pa še mesečno plačo :) Koliko pa pride, ko praviš, da si se zanimala? ene20, 25k?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Sep. 2013 0:01

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:46, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov