Fobije

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Miss N.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 22. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss N. » 16. Jul. 2013 12:06

saarijarvi napisal/-a:^zanimivo :D

Sama nimam nobene fobije (kar je po definiciji ze prakticno bolezensko stanje, ki kontrolira tvoj lajf, tko da eni verjetno malo pretiravate :wink:) bi pa umrlaaaa ce bi stopla v mravljisce.. tudi majhno..



js se zato, ker ne jem perutnine ne čutim popolnoma nič prikrajšano...in mislim, tudi da to ne kontrolira mojega življenja...sam pač...vsak ma nekej kar mu ne sede...

meni leteče in pirnate živali...tebi mravlje oz. mravljišče...
Če ne moreš pomagati, nagajaj. Važno je sodelovati...
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 16. Jul. 2013 12:57

No, ampak ti si prikrajšana za perutnino.

To je tako, kot bi imel nekdo fobijo pred višino in bi lahko živel samo popolnoma 'na tleh'. Nič dvigal, nič kar ni pritličnega. Pač, fobija ga prikrajša.

Mislim, da se pa da vsako fobijo odpraviti, vsaj v večji meri. Seveda s pravilnim in postopnim pristopom. Otroka, ki se boji vode ne moreš vržt v bazen in pričakovat, da bo kar naenkrat postal vodoljub.
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 16. Jul. 2013 19:25

Fobija pred prehitro vožnjo.Kar panika me zagrabi ko ko prehitro pelje.Enkrat je eden prijatelj peljal čist prehitro in smo morali sredi gozda v največji temi stat ker sem doživela napad panike.So me kar vsi umirjali...in pol je naprej peljal solidno :D
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 16. Jul. 2013 19:55

^^ ja, jaz se tudi grozno počutim :eek: ne maram hitrosti. drugo je če si sam za volanom in maš kontrolo, sam zraven sedet pa uf :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jul. 2013 20:00

Miss N. napisal/-a:
saarijarvi napisal/-a:^zanimivo :D

Sama nimam nobene fobije (kar je po definiciji ze prakticno bolezensko stanje, ki kontrolira tvoj lajf, tko da eni verjetno malo pretiravate :wink:) bi pa umrlaaaa ce bi stopla v mravljisce.. tudi majhno..



js se zato, ker ne jem perutnine ne čutim popolnoma nič prikrajšano...in mislim, tudi da to ne kontrolira mojega življenja...sam pač...vsak ma nekej kar mu ne sede...

meni leteče in pirnate živali...tebi mravlje oz. mravljišče...


Ne sej nisem nate ciljala s pretiravanjem :) oz sploh na nobenega konkretno, sam narod vcasih kr zacne nastevat, pa ima pol ''fobijo'' pred pajki, kacami, muhami, klovni, zaprtimi prostori, plesenijo, psi, temo, podganami, visino, globokim morjem in blaaablabla.. eno je, da ti je ob teh stvareh neprijetno oz. da se ti gravzajo, drugo pa, da ti to otezuje normaln lajf, ker si 24/7 nervozen in na prezi, kje bos vidu mini pajkca.

Kar se pa budilke tice, si jo od starsev sposodim vedno, ko res RES RES ne smem zaspat, ampak kvecjemu kot dodatek, nekako jim ne zaupam :oops: pa se zavedam da so bolj gvisne od mobitela..

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov