Cosmo obdarovanje 2014

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 22. Dec. 2014 11:52

gužva je zdaj na pošti ful tako, da čisto logično, da bodo malo zamujali :)) drugače pa jaz upam, da ne bodo uničli mojega paketa tako kot čudovito ravnajo z njimi

drugače pa zamujam s slikicami, ker sem računala na to, da mi kolegica vrne lepo rutko, ki sem jo dobila ampak si jo še kar prisvaja jaz pa ji v duhu božiča nočem težit :razz:

torej, če odšetejemo rutko je tu celotno darilce (pardon tudi obližev več ni :P) :mrgreen:

Slika

pa še rokovnik in uhančki malce bolj od blizu
Slika Slika
Zadnjič spremenil katy., dne 22. Dec. 2014 12:12, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Dec. 2014 11:53

Moja obdarovanka bo zelo vesela ker sem porabil dva časopisa da sem zaščitil darilo :D.

Jaz sem eko.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Dec. 2014 16:21

Javljam, da sem dobila potrdilo o prispelem paketku, a ga moram se dvigniti na posti. Toliko, da moj/a bozicek/a ne bo skrbel/a. :)

Jaz pa sem svoj paket oddala danes, upam, da pride cimprej.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 22. Dec. 2014 17:48

Svoj paketek sem že poslala. Na svoje darilce pa še čakam...
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 23. Dec. 2014 0:49

Jaz tut še čakam, moje je bilo poslano.

Cosmo božiček je pa letos vse obdaril.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Dec. 2014 9:52

js grem danes na pošto, jupi!

svoje sem oddala prejšnji četrtek, upam, da ga na pošti niso izgubili.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Dec. 2014 12:31

Evo, dobil darilo od cosmobožičke :tannenbaum:

Lično zaviti zelo težak paket

Slika

Notri pa:
Slika
Super, vesel da je cosmobožička čakala z darilom, in mi podarila to knjigo, ker imamo doma vse kuharske knjige, samo o testeninah ne :) .

Tako da, mi zdaj ne bo potrebno spraševati. :D

Slika
Knjiga o vinu, ne le o vinih, kako se ravna s steklenico, odpira, kako se toči vino...in to je zelo zanimivo, ker ne vem nič o vinu.

Slika

Rokovnik. Vedno fajn, ker sem prejšnjega popisal na potovanju, rad imam te z gumico ker jih lahko vtaknem v zadnji žep. Plus nima črt, kar pomeni da lahko rišem skice :D.

Slika

Čestitka, z lepim posvetilom.
--------------------------------------------------

Hvala moji cosmobožički, da si je vzela čas za darilo. Zelo sem vesel kar si mi podarila, saj imam rad knjige ki so uporabne, in ker trenutno gledam Sopranove si želim jesti le testenine ;). Knjigo o vinu si bom z zanimanjem prebral, rokovnik bom pa popisal .
Hvala za čestitko in posvetilo v knjigah.

Hvala
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Dec. 2014 13:45

Takole, sla po paket na posto. In ni bil majen :D Ze ko sem ga tlacila na trolo, sem po posiljateljevem naslovu vedela, kdo je moj letosnji bozicek.

LZ, spet si v darilo najbrz vlozil vec truda, kot vsi mi.. :)

Kot obljubljeno, je bila vsebina paketa zascitena z ogromno kolicino Slovenskih novic...

Slika

... zavita pa v lep, pisan papir :) ...

Slika

Najprej so mi v oci padle Jon Snow voscilnica ( nice :D ), obvestilo/vabilo o razstavi Cirila Jazbeca (ne vem, kako je uslo iz slike) in vrecka disecega potpourrija. V vrecki je bil se skrivnostni listek, s skrivnostnimi koordinatami, le te pa so v guglmepsu prikazale Istanbul oz natancneje ''Mısır Çarşısı'', enega najvecjih bazarjev z zacimbami v mestu (hvala, wikipedia) :) Sherlock v meni sklepa, da si ga tam dobil? ;)

http://www.misircarsisi.org/

Slika

Potem sem zacela z najmanjsim paketkom, v njem pa so bili uhancki z motivom GoT :hearts: v fangirl momentu sem se enkrat sklenila, da bom v 2015 poleg gledanja serije prebrala tudi kaksno knjigo. Kdo ve, mogoce pa rata :lol:

Slika

Nadaljevala sem s tankim kvadratnim zavojem, ker sem po obliki ze sklepala za kaj bi lahko slo.. Ko sem ga odprla, sem malo zacela skakati po sobi :cloud9: :cloud9: Eden mojih najljubsih albumov vseh casov, koncno v fizicni obliki, in to na vinilki!! To si moral nekje izbrskat... ti, ti. :P

Slika

Evo, pa se gasilska vsega skupaj. Zraven nastetih stvari so se v paketu skrivale se temna cokolada z brusnicami in jabolkom, knjiga Velika Ljubezen (Sarah Dunn) in banana for scale (kdor na netu prezivi vec kot uro na dan, bo razumel :) ). Aja, pa se kup posvetilc, sporocilc in lepih zelja.

Slika

:flower: :flower: :flower: HVALA! :flower: :flower: :flower:

pa se zapeljivka dneva iz casopisa...
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Dec. 2014 14:45

Ojojoj, kozmobožiček je pravkar prispel! Po naslovu sklepam da je isti kot lani - in kot lani je tudi PERFEKTNO zadel z VSEMI darilci! Jooooooj! Tako sem excited, hvala, hvala!

Takoj grem poslikat in prilepim !
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Dec. 2014 15:06

Cosmobožiček je sicer prispel že nekaj časa nazaj, ampak sem imela fotoaparat na posoji, tako da šele sedaj lepim slikico :)
Slika

Majčka Cosmopolitanovega teka v petkah, krasen gloss (že v uporabi) in šminka (ki je sicer še nisem utegnila stestirat, ker bolj ali manj doma čepim :), ampak bo prej ali slej prišla na vrsto), obliži za ožuljene prstke, blush, ki bo prav prišel v zimskih dnevih, da na lica nanesem malo življenja :D in super praktičen kompletek čopičev za ličenje z ogledalcem.

Hvala Cosmobožiček!

Danes mi je uspelo it tudi po svoj drugi Cosmopaket (nimam pojma zakaj pakete dostavljajo na eno levo pošto).

Ogromna škatla od Milke je požela zavidanje že na pošti. Valda sem jo odprla direkt pred pošto. Še enega naključnega mimoidočega deca je strašno zanimalo kaj sem dobila :D

Slika
Ogromna škatla z voščilom, pod papirjem se je skrivalo en kup krasnih stvari!
Slika
Fuuuuuuuul stvari (v tem trenutku je mimoidoči firbec izgubil zanimanje nad mojim paketom, ker je ugotovil, da ni polna Milk :D
Slika

Polovico piškotov sem že pomlatila (hvala bogu nisem na nič alergična :D ), dečko tudi pravi, da so odlični (enega sem mu le dovolila probat :)
Gel za tuširanje krasno diši, krema za roke bo prišla še kako prav (pa ravno sem eno spraznila), prav tako super kjut čudežna brisačka :)
Upam, da bo talisman deloval (če ne bo pa odišavil moje perilo :), čaji so tako dobro zapakirani, da mi jih je škoda ven vzet :D....mini kremice za roke pa so že romale v torbico.

Hvala hvala hvala prinzessin! Ful sem bla vesela (kar lahko potrdi tudi naključni firbec :D :D :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Dec. 2014 15:24

Doma me je pričakal noro lušten paketek, zavit v rjav ovojni papir z rdečimi trakovi - res je bil ful lepo zavit :). Ker se mi je (kot mmaajhnemu otroku) mudilo odpret, ga žal nisem pofotkala :(
Tekla sem gor po stopnicah, da bi čimprej odprla darilce - odvijem in spodaj me čaka ročno pobarvana škatla z zimskim motivom :hearts:. Res čudovita in ravno v pravem času, saj sem že nekaj časa letala okoli po raznih lowbudget trgovinah, kjer imajo ponavadi škatle v iskanju kake lepe za moje drobnarije :). Res hvala, ful je lepa :).

Ko odprem škatlo, v njej najdem cel kup čudovitih darilc:
- papirčke za mafine/pecivo (v rdečebeli praznični kombinaciji - ziher jih bom uporabila pri peki!)
- merci čokoladice (cuker vedno paše ;) - na liki jih že nekaj manjka, ker je cimer od mojega naredil hitro "carino" paketa :D )
- "zimska" mešanica začimb za speculaas piškote - zdaj res ni več razloga da jih ne bi spekla
- nalepke za nohte (mogoče jih kaj kmalu vidite v temi o nohtih :D)
- čaji (enega si ravnokar pripravljam za pit - ful so zanimivi okusi, sploh jih še nisem pila :) )

Zraven je bila še čudovita čestitka, ki pa se ej izkazalo po podrobnem pregledu, skriva CD z Bombermanom :D. Ravnokar sem inštalirala in ziher bova z mojim preigrala vse tri verzije igre :D

Božička, res iz srca hvala za ta čudovita darila :)

Pa še gasilska (aja brez voščila, ups :) )

Slika
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 23. Dec. 2014 15:27

Tudi jaz sem danes dobila darilce in sem super vesela! :jump: :jump:

Dobila sem beležko z resnično lušnim motivom, balzam za ustnice, trdo milo, masko za obraz (hvala, da si izbrala naravno!), blazinica za pilling in Milka čokolada.

Slika

Hvala za prelepo darilce! :kuss:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Dec. 2014 15:51

Res lepa darila :balloon:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 25. Dec. 2014 3:26

Waaaaa, lepa darila. :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3440
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Dec. 2014 12:35

A zdaj smo vsi dobili? Seznam bo objavljen?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]