Brce v mednožje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že udarile koga v mednožje?

Da
3
21%
Ne
11
79%
Skupaj glasov : 14

Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 9:46

Moaj sedaj že nekdanja kao punca mi je nekega dne povedala, verjetno kot prikrito opozorilo, da je nekdanjega fanta, ki naj bi jo domnevno varal, s kolenom sunila v jajca tako močno, da je tip obležal na tleh in nekaj časa ni mogel hoditi.

Moja znanka mi je pred kratkim povedala, da je do sedaj brcnila že 4 tipe v mednožje, baje, ker so jo nadlegovali po lokalih.

Moški naj ne bi ženske smel udariti (okej, zgoraj omenjena bivša je balkanskega porekla in zanjo je normalno, da moški v določnih primerih pretepe ženske), medtem ko očitno ni čisto nič narobe, če ženska moškega udari v najbolj boleč in občutljiv del telesa, pri čemer lahko pride do resnih trajnih poškodb ali celo smrti.

Torej, zakaj to počnete? Sicer dvomim, da bo kakšna cosmo bejba imela toliko jajc :twisted: , da bo priznala, da ni nedolžna pri tem, ampak vseeno vas vprašam: ste že kdaj udarile tipa tja, kako močno in zakaj?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Avg. 2013 10:00

Pretirana zgodba. Ne poznam nobene mentalno normalno razvite ženske, ki bi brcnila moškega kamorkoli. Sploh pa ne zaradi tako banalnih razlogov kot jih ti navajaš. Bullshit imho.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 10:03

Čisto nič ni bullshit, dejansko se je to zgodilo. Očitno je tega polno, mi je pa jasno tudi, da vsaka hoče izpasti 'lepa' in dvomim, da bi katera tukaj tudi priznala.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 19. Avg. 2013 10:20

Kaj je, CP, a ti pa odpiraš eno bedasto temo za drugo in si stalno izmišljuješ nova imena? Bošček. :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 10:48

S CP (kdorkoli je že to) nimam čisto nič, kot sem ti napisal v zasebnem sporočilu, pa za tvoje pisanje pričakujem opravičilo.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1971
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Avg. 2013 12:36

Se pač družiš z bolj primitivnimi ženskami. Jaz še nisem kaj takega slišala (vsaj ne v našem krogu družbe), če pa že, pa je ponavadi šlo za glasno, obledno in furjasto žensko. Ali pa si je pretirano vsiljiv tip to brco zaslužil.
Kar ne pomeni, da bi jaz to prakticirala, razen, če bi bila ogrožena seveda.
Zadnjič spremenil Ananhas, dne 19. Avg. 2013 12:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 19. Avg. 2013 12:37

lol pa sej ne morm verjet kaj se vse dogaja po svetu :) :)
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 12:39

Zakaj to "počnemo"? Sam si napisal v post, da je ona to storila zatem, ko so jo NADLEGOVALI. Puste babe pr miru in vas ne bodo brcale v jajca, petelini eni.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:15

si se pofočkala v anketi?
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 19. Avg. 2013 13:21

^^ ekzekli. Če bi mene začel kerkol tip nadlegvat in vdirat v moj zasebni prostor bi tud dobu eno brco tja, kamor bi ga bolelo. Mene bi tud bolel, če bi si en idiot lastil pravico, da me otipava proti moji volji. Halo.

Picatinny, ko boš spoznal bejbo, ki bo iz čistega veselja brcala tipe med njihove nožice, se pa oglasi s temo na forumu. Ne mešat samoobrambe in sadizma :D
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 13:27

Ne, nisem se pofočkala, kajti nisem še moškega brcnila v mednožje..
Nisem pristaš nasilja, bi se pa v skrajnem primeru vsekakor zatekla tudi k temu ukrepu. Jasno pa ne odobravam nikakršnih brc in nasilja, če po tem ni potrebe. 1.) Odstrani se od izmečka 2.) Odstrani se še malo dlje 3.) Brcaj, grizi, boksaj... FATALITY! :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:28

Verjetno se da to, če te nekdo prime za rit, rešiti tudi s klofuto, kajne? Bi dejal, da je tu brca že sadistično dejanje. Domnevam, da tebe nikoli še ni nihče otipaval, pa nisi imela takih problemov.

A naj jaz, ko me naslednjič kakšna potrebnica v lokalu prime za jajca, v 'samoobrambi' zlomim čeljust pa izbijem par zob? Ali je to drugače, ker sem pač moški in si ženske smejo dovoliti vse, mi pa ne?
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:29

Tole zgoraj namenjeno Anjeske
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 19. Avg. 2013 13:29

Klofuta... Sami vedno izpostavljate kako je vaš mošnjiček edina stvar, ki vas lahko onemogoči.. Ženska, ki se hoče obranit moškega naj potem en šamarček zapali in pričakuje, da bo to delovalo? Seveda, takšne izmečke, ki nadlegujejo ženske, to samo še podžge.

Pa dejm o mal razčistit tole "nadlegovanje", da bo jasno..
Nadlegovanje 1: "ej bejba dj ti kupm pijačo no", "deej no, blabalbala", samo govoričenje.
Nadlegovanje 2: *slap* on the ass + govoričenje
Nadlegovanje 3: nasilno, neumorno otipavanje

Brca v mednožje je sprejemljiva, ko se primer 2 večkratno ponavlja in nikakor ne odneha- ker se to zlahka sprevrže v nadlegovanje 3 in pri nadlegovanju 3. :P
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 19. Avg. 2013 13:35

Jaz mislim, da je v primeru kakšnega prijema za rit ali joške klofuta povsem ustrezna in sorazmerna reakcija. Če pa se tebi zdi sorazmerno, da nekoga brcneš v jajca in mu po možnosti zadaš trajno poškodbo, pa me tvoji nazori presenečajo.

Tiste moje bivše, ki je tipa fizično napadla, da je v bolečniha obležal, ker jo je baje varal, pa začuda nobena noče komentirat...mene sicer nidkar ni nobena prevarala, če bi me, si pa tudi ne predstavljam, da jo začnem mlatiti ne glede na posledice...

je torej za vas sprejemljivo, da 'prevarana' z vso silo zabije tipa v jajca (dobro, da je majhna in anoreksična), prevaran tip pa ženske ne sme poslati v bolnico s polomljenimi rebri?

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]