Brce v mednožje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ste že udarile koga v mednožje?

Da
3
21%
Ne
11
79%
Skupaj glasov : 14

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 22. Avg. 2013 0:24

Picatinny napisal/-a:Kot sem dejal, malo sem bral po forumu in CP je pisal o nekem tvojem tipu - razvalini...boš že sama vedela...

Kaj bi si pa zaslužila ti? :roll:


Ja, CP bo(š) že vedel. :D Jaz si pa, seveda, zaslužim le najboljše. (In to tudi imam, ker znam dobit kar želim.)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 22. Avg. 2013 8:44

emanuela napisal/-a:Woah, ene pa meče, še dobro, da se s septembrom šola začne.
Sicer še nisem nikogar brcnila v mednožje, ampak če bi se počutila ogroženo, bi nekoga zraven tega še v nos pošteno tresnila.
slovenc79, še nikoli nisem videla žensk, ki bi hodile okrog in brcale tipe v jajca in to za kar brezveze. Sem večkrat videla in slišala zlorabe žensk v večih oblikah kot pa za ženske, ki uboge, nemočne tipe brcajo v "precenjene dragulje".


Če pišeš o precenjenih draguljih, potem verjetno nikoli ne boš zares razumela moških.

Drugače se v Ameriki neupravičena brca šteje kot spolni napad in so kar konkretne kazni.

Pa bodi prijazna do sošolcev septembra. :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 22. Avg. 2013 8:44

emanuela napisal/-a:Woah, ene pa meče, še dobro, da se s septembrom šola začne.
Sicer še nisem nikogar brcnila v mednožje, ampak če bi se počutila ogroženo, bi nekoga zraven tega še v nos pošteno tresnila.
slovenc79, še nikoli nisem videla žensk, ki bi hodile okrog in brcale tipe v jajca in to za kar brezveze. Sem večkrat videla in slišala zlorabe žensk v večih oblikah kot pa za ženske, ki uboge, nemočne tipe brcajo v "precenjene dragulje".


Če pišeš o precenjenih draguljih, potem verjetno nikoli ne boš zares razumela moških.

Drugače se v Ameriki neupravičena brca šteje kot spolni napad in so kar konkretne kazni.

Pa bodi prijazna do sošolcev septembra. :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 22. Avg. 2013 9:38

Še nisem bil nikoli brcnjen sem. Spoštuj ženske, do njih se obnašaj kot se za moškega spodobi pa ni neke nevarnosti, da te kira zašamari.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 22. Avg. 2013 10:51

^This. Pika.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Avg. 2013 11:18

emanuela, tudi jaz sem proti nasilju nad ženskam. ampak tuki je govora o nasilju nad jajci :D
ubistvu, če je brca v jajca edina možnost da se ženska obrani pred posilstvom, jo pa kr toleriram :)
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 22. Avg. 2013 23:55

^^ Resno? Ti vzporejaš posilstvo in brco v mednožje? (Brca v jajca kot pogojna obramba pred posilstvom.) Vedno nov ''low'', m slovenec?

Mislim, ne morem verjet, da je iz tako omejene in primitivne teme nastalo 5 strani postov. Kot je pametno napisal naš fajn dečko Dioniz - če se do žensk obnašaš spoštljivo, prijazno, vljudno in nikakor na nobenem nivoju seksistično, so možnosti, da te ena od žensk zbrca v jajca povsem enake, kot da bi to storil naključni moški s ceste. In kaj je problem? Biti vljuden in spoštljiv, ali je pretežko že držati gobec in ne stresati kretenskih seksističnih pripomb?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Avg. 2013 23:59

abby, v tvoji naivni glavi sem seksist, homofob, rasist, izsiljevalec, mogoče morilec, posiljevalec, pedofil.. in to se ne bo spremenilo. tko da ti ne bom odgovarjal. mojih postov itak nisi sposobna razumet. in marsikdo drug tudi ne.

prosim pa te da mojih postov sploh ne komentiraš več, ker ti bom to začel to otročje obračanje komentarjev vračat. in tudi tvoje ZS-je tvoje ekstra zvite vohunske raziskave o ugotavljanju moje identitete bom ignoriral ;)
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 23. Avg. 2013 0:18, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Avg. 2013 0:17

^^ Napisal si: ''ubistvu, če je brca v jajca edina možnost da se ženska obrani pred posilstvom, jo pa kr toleriram'' - to je prekleto nizko(tno).

In ne, moja strokovna literatura nič ne piše o brcah v mednožje, niti žensko, niti moško, se ukvarja s povsem drugimi stvarmi. Moje življenje je pa, za razliko od tvojega, prekleto konkretno in polno resničnih medčloveških odnosov. In ja - me je marsikaj naučilo. Dosti več kot tebe tvoje.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Avg. 2013 7:25

In kaj je tukaj nizkotnega? Samoombramba je opravičljiva le, če je resno ogroženo zdravje ali življenje in verjemi, da nihče ne bi zameril ženski, ki bi posiljevalca z željo po fistingu brcnila v jajca ali sunila v oči...

To, da se ženska brutalno fizično spravi na tipa, ker naj bi jo le-ta prevaral ali pa zato, ker jo je prijel za rit, je pa povsem nedopustno...

Sem bral, da je en nemec moral drugemu plačati za bolečine 5400 evrov, ker ga je zaradi prepira v prometu brcnil v mednožje...tko da abby in ostale živčnice, kar pripravite denarnice. :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Avg. 2013 10:33

Nizkotno je to, da se brca v mednožje postavlja na enako raven kot posilstvo, seksualno nadlegovanje je pa postavljeno med ''nevšečnosti'' in ki ne ''dovoljuje'' ''samoobrambe''.

In da je brca v mednožje - ki jo je vsak fantek gotovo izkusil med igranjem nogometa ali ''med dvema ognjema'' ali od sošolca/soseda z igrišča že n-krat - imenovana za ''brutalno fizično nasilje'' je patetično do kraja. Da ne bomo spet šli v debato, o tem, da lahko povprečen moški povprečno žensko ubije v 1 minuti, če mu je do tega, povprečna ženska pa nima samo občutljivega mednožja, ampak celo telo, če govorimo o brutalnem nasilnežu ... ampak ne, ne da se mi, ker je tako primitivno, da me je sram samo brat to temo.

K sreči(!) zakon ni spisan po željah bedastih, nedoraslih dečkov. :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Avg. 2013 10:40

V Ameriki se brca v mednožje šteje kot spolni napad, tu je podobnost s posilstvom...in trajne poškodbe žal niso redke.

Iz tvojih zapisov je jasno, da nikakor nisi nedolžna :D
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Avg. 2013 11:07

Ne sanjaj o Ameriki, v Sloveniji si. In pri nas se fizični napad na moška moda lahko šteje med spolno nadlegovanje, če je vezan na spolnost (drugače je to preposto ''fizično nasilje'', ki je seveda kaznivo) prav tako kot ploskanje po riti, ščipanje, nagovarjanje k seksu ... itd., vse do posilstva. Spada v isto skupino, razumeš? In ja - lahko iztožiš, če te ženska udari v mednožje, ampak imaš skrajno majhne možnosti,m da boš tožbo dobil, če si pred tem namigoval na seks, se slinil po njej, se jo neželeno dotikal - ja, tudi ploskanje po riti šteje - ali pa ji prizadejal kakšno drugo obliko trpljenja. Če te pa ženska iz ljubega miru suni v jajca, potem pa daj - toži, dobi tožbo in fino porabi svojo odškodnino. :D
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 23. Avg. 2013 12:08

Torej če te nekdo ploskne po jajcih, je to fizični napad, če pa kdo žensko ploskne po riti, je pa spolno nadlegovanje? :D Isto fizični napad ane, pač slučajno po riti en močan plosk ane. V Ameriki pa res še nismo, trende pa kar povzemamo od njih, poglej sebe - si že čisto zamerikanizirana.

Veš, če te nekdo prime za joške in mu nato odtrgaš jajca (hipotetičen primer, vem da to presega tvoje zmožnosti tudi locirat ne zmoreš) boš kot prvo kaznovana zaradi prekoračitve silobrana (kaznivo dejanje), nato boš pa tipu še plačevala tipu do konca življenja (civilna odgovornost), če se le-ta seveda odloči za tožbo.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 23. Avg. 2013 13:45

Eh. Karkoli rečeš, fantič. :D

Izvoli, še pesmica o cosmo dečkih, ki naj bolje, kakor zmorem sama, izrazi moje mnenje o tejle in podobnih temah: http://www.youtube.com/watch?v=vthh4Gm81n4

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov