AVTO; trenuten in želje

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 24. Sep. 2014 21:04

Živjo!
Sm opazila da te teme še nikjer ni in ker sm nora na avtomobile me zanima katere avte kaj vozite in kakšne so vaše želje oziroma sanjski avto :)

Pa da začnem sama: trenutno vozim Renault Modus (imela sm pa že Renault Clia in Renault Megana). Moj sanjski avto (trenutno) pa je BMW X5 :twisted:
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Sep. 2014 21:31

Trenutno vozim Cliota in sem cisto zadovoljna :)

..moje mokre sanje pa so ze od nekdaj bili Audiji, the bigger the better. :D ob Q7-kah se se vedno slinim. Se bo kr treba odpovedat parim kavicam, jap.
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 24. Sep. 2014 21:37

saarijarvi napisal/-a:..moje mokre sanje pa so ze od nekdaj bili Audiji, the bigger the better. :D ob Q7-kah se se vedno slinim. Se bo kr treba odpovedat parim kavicam, jap.


O jaaa, okus pa maš :ja: Js se neprestano odločam med BMWji in Audiji, ampak itak bo treba še nekaj let počakat da si bom sploh lahko katerega koli prvoščla, pa da ni starejši od 20 let :D
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 25. Sep. 2014 18:19

trenutno vozim...sanjski avto sanjske ženske... :twisted:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov