Ankete

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Mar. 2011 22:08

poudarek je na "predvsem"....morda je pa kakšen moški dobil kakšno rožico od kakšnega toplega prijatelja....čist mimgrede... :twisted: (nisem bil js! :eek: )
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 11. Mar. 2011 7:34

Lep pozdrav!

Ker pomagam pri seminarski nalogi, te prosim, da rešiš naslednjo anketo.

Hvala! ;)

http://fluidsurveys.si/s/moja-anketa/
Uporabniški avatar
ciber_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 29. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ciber_girl » 11. Mar. 2011 8:25

Prosim še za rešitev spodnje ankete.
Prosim, da to anketo rešite tisti, ki obiskujete osnovno ali srednjo šolo.

HVALA!

http://fluidsurveys.si/s/motnje-hranjenja/
vally969
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vally969 » 16. Mar. 2011 15:59

Sunshine napisal/-a:Tema je odprta z namenom, da se vse ankete, vsi linki ipd. nahajajo tukaj, če želite da vam pomagamo pri raziskavah.

V TEJ TEMI SE NE KOMENTIRA!


Se opravičujem ker sem narobe objavila :D

Sedaj pa prosim da si vzamete 5 min časa in rešite mojo anketo, ki jo potrebujem za maturo!!

Tule je anketa za tiste, ki ste že kadili marihuano (tudi če ste samo poskusili):
https://spreadsheets1.google.com/viewfo ... YU0tc2c6MA

Tu pa je anketa za tiste, ki marihuane niso še nikoli kadili!
https://spreadsheets2.google.com/viewfo ... YmhuQkE6MA

Hvala za pomoč, LP!! :D
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 16. Mar. 2011 16:36

Anketa ima pomanjkljivost. Nikjer se ne da opredeliti kot bivši kadilec marihuane. Kaj pa če sem nekoč redno kadila, danes pa ne kadim več?
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 16. Mar. 2011 16:44

res je. bog pomagaj od anketnega vprašalnika.

poleg tega ne boš z anketnim vprašalnikom izvedela nič, kar ne bi bilo že 500x povedano/napisano.
Nenka88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 28. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Nenka88 » 16. Mar. 2011 17:36

Pri tem vprašalniku nekaj ne štima. Če na 4. vprašanje odgovoriš z NE, ne moreš zaključiti vprašalnika! Piše, da moram odgovoriti še na 9. vprašanje! Malce popravi tole :)
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 16. Mar. 2011 23:33

a ne bi pomembno/nepomembno zamenjala z drzi/ne drzi? sploh pa nimajo vsi istih reakcij (odvisno kako pogosto kadijo) in ne mores posplosevat
vally969
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vally969 » 19. Mar. 2011 17:00

flesherka_ napisal/-a:Anketa ima pomanjkljivost. Nikjer se ne da opredeliti kot bivši kadilec marihuane. Kaj pa če sem nekoč redno kadila, danes pa ne kadim več?


Ja to mi je že povedala ena. Ampak ni bistvo v tem, jaz moram raziskati če se je kajenje marihuane povečalo in to je to. Hvala za opozorilo vseeno :D
vally969
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vally969 » 19. Mar. 2011 17:02

floribunda napisal/-a:res je. bog pomagaj od anketnega vprašalnika.

poleg tega ne boš z anketnim vprašalnikom izvedela nič, kar ne bi bilo že 500x povedano/napisano.


No ga pa ti sestavi "pametnjakovič" :D Taka vprašanja so postavljena zato ker moram svoje trditve dokazati pa tudi če so bile dokazane že 100000x. Ne pametuj tam kjer ni treba :D nihče te ne sili da rešuješ


Glede na to, da sem jaz svojo maturitetno seminarsko oddala že loooooong time ago, se strinjam s tvojo označbo.

I am smart! And proud of it!
vally969
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vally969 » 19. Mar. 2011 17:03

Nenka88 napisal/-a:Pri tem vprašalniku nekaj ne štima. Če na 4. vprašanje odgovoriš z NE, ne moreš zaključiti vprašalnika! Piše, da moram odgovoriti še na 9. vprašanje! Malce popravi tole :)


Hvala, bom popravila :D
vally969
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vally969 » 19. Mar. 2011 17:13

nogavicka napisal/-a:a ne bi pomembno/nepomembno zamenjala z drzi/ne drzi? sploh pa nimajo vsi istih reakcij (odvisno kako pogosto kadijo) in ne mores posplosevat


Ne nemorem zamenjati ker mi je profesorica rekla naj tako naredim in... tudi meni to ni ravno najbolj všeč ampak ocenjevalna lestvica mora biti in mi jo je tako določila. Glede reakcij pa...če nimaš take reakcije verjetno klikneš nepomembno, če jo imaš klikneš pomembno :D nič ne posplošujem, dokazati moram kakšne reakcije imajo različne osebe in imaš čisto prosto pot pri reševanju. :)
Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 19. Mar. 2011 21:12

Vidim, da si ful osebno vzela, kar smo ti vse želele dobrohotno povedat. Same smo take naloge že delale in mogoče verjamemo v to, da se da s seminarskimi nalogami priti do nekega logičnega zaključka, pa smo to pot želele pokazati tudi tebi. Sama sem študentska družboslovne smeri in ti želim samo izboljšati tvoj vprašalnik. Verjetno tudi ti želiš dobiti dobro oceno. V kolikor pa se ti naše pripombe ne zdijo koristne, pa se vsaj ponižno zahvali in upaj, da bo še kdo rešil tvojo anketo. Veliko uspeha pri anketi, nalogi in maturi.

LP
ONCE YOU GO PINK, YOU NEVER GO BLING...
vally969
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 16. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a vally969 » 20. Mar. 2011 12:42

flesherka_ napisal/-a:Vidim, da si ful osebno vzela, kar smo ti vse želele dobrohotno povedat. Same smo take naloge že delale in mogoče verjamemo v to, da se da s seminarskimi nalogami priti do nekega logičnega zaključka, pa smo to pot želele pokazati tudi tebi. Sama sem študentska družboslovne smeri in ti želim samo izboljšati tvoj vprašalnik. Verjetno tudi ti želiš dobiti dobro oceno. V kolikor pa se ti naše pripombe ne zdijo koristne, pa se vsaj ponižno zahvali in upaj, da bo še kdo rešil tvojo anketo. Veliko uspeha pri anketi, nalogi in maturi.

LP


Sem že zgoraj napisala, da se ti zahvaljujem za opozorilo.
Mi je čisto všeč da poveste svoje mnenje ampak se mi zdi da nekatere s premalo spoštovanja. Z nobeno nisem "krav pasla" in mislim da, če neznate komentirati na normalnem nivoju je bolje da ste tiho in zadržite svoje dobrohotne komentarje zase. Saj vse poznate pregovor lepa beseda lepo mesto najde :D
Vse komentarje, ki se mi zdijo na nivoju sem upoštevala.
:D
Hvala za dobre želje :)
LP tudi tebi :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 21. Mar. 2011 22:06

kratka anketa o nakupovanju

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron